Forum

Komentarze użytkownika "gini"

Komentarze użytkownika: gini

gini / 2010-01-15 08:55 / Bywalec forum
Dokładnie, poza tym ta komisja nadzoru musi sprawdzać czy każda instytucja finansowa działa zgodnie z prawem, także nie ma tak, żeby było bez gwarancji, nadzór być musi.
gini / 2010-01-14 11:50 / Bywalec forum
Ja niedawno zainwestowałam w Plan na życie, przynajmniej mogę oszczędzać i inwestować według swoich możliwości.

Re: Jakie (i gdzie) ubezpieczenie dla rodziny, proszę o pomoc!

gini / 2010-01-14 11:45 / Bywalec forum
A nie sprawdzałaś oferty w PZU/ tam maja w czym wybierać, w pakiecie będzie taniej a dodatkowo dla syna możesz stworzyć Plan na życie i oszczędzać i na studia albo sobie na emeryturę i byc przy tym ubezpieczonym.
gini / 2010-01-13 17:46 / Bywalec forum
Tyle co wiem od koleżanki to pracownicy sami chętnie pomagają w załatwianiu wszelkich formalności, na pewno nikt utrudniać nie będzie. A na ofertę też narzekać nie będziesz, jest korzystna dla wszystkich, fakt, ze dla młodych najlepsza ale i starsi nie narzekają.
gini / 2010-01-13 14:52 / Bywalec forum
SKOK nadzoruje program ochrony oszczędności i w ramach tego programu rachunki sa objęte ubezpieczeniem podobno do 50 000 euro, także wszystko jest tam bezpieczne.
gini / 2010-01-13 09:02 / Bywalec forum
Banki nastawione są na zyski, a SKOKi są bardziej o charakterze społecznym, działają dla swoich członków , ale jeśli chodzi o oprocentowanie to maja często wyższe niż w niejednym banku.
gini / 2010-01-12 15:33 / Bywalec forum
Wypłata w kasie jest bez prowizji, ale teraz i bankomatów SKOKu nie brakuje, poza tym wszystkie bankomaty przyjmują karty Visa.
gini / 2010-01-12 11:02 / Bywalec forum
Te pożyczki to dobra sprawa w SKOKu a jak się ma jakiś staż członkowski to i oprocentowanie zmniejszają.
1 2 3 4 5 6 7 8
na koniec starsze

Najnowsze wpisy