Forum

Komentarze użytkownika "gini"

Komentarze użytkownika: gini

gini / 2010-06-21 15:52 / Bywalec forum
Tobie akurat się nie przydarzyło a ja niestety miałam pecha i nie byłam w ogóle ubezpieczona, straciłam dużo kasy na leczenie, na dodatek trzeba było wcześniej wracać, makabra. W tym roku żeby nie wiem ile kosztowało to biorę i nie zastanawiam się.
gini / 2010-06-18 08:29 / Bywalec forum
Bo najwięcej ludzi właśnie tam się ubezpiecza, ci którzy wybrali PZU na pewno teraz nie żałują, co tu ukrywać, nie każda firma jest teraz wypłacalna.
gini / 2010-06-17 09:21 / Bywalec forum
To chyba jakiś żart z ta axą, albo reklama jakaś, ja byłam akurat w odwrotnej sytuacji i dostałam bardzo szybko odszkodowanie z PZU, które zrekompensowało mi wszystkie straty :)

Re: Pieniądze na powodzian: Kredyty rolnicze i PZU

gini / 2010-06-17 08:55 / Bywalec forum
Na tyle szkód ile wpłynęło do PZU ostatnio to szybko i sprawnie się z tym uwinęli, widać że firma jest wypłacalna i stara się jak może, aby pomóc szybko.
gini / 2010-06-11 07:55 / Bywalec forum
A jak ono wygląda, czy będąc już za granica mam mozliwość ubezpieczenia się w PZU czy tylko na miejscu można kupić plisę?
gini / 2010-05-17 10:55 / Bywalec forum
Dla starych też maja nieźle, nawet karta pomoc nie ma teraz ograniczenia wiekowego samochodów, każdy może ja mieć.
gini / 2010-05-17 10:33 / Bywalec forum
Masz rację, niestety ale u nas takie myślenie jest powszechne i niektórzy wręcz próbują wcisnąć ludziom niesłuszne na temat takiego ubezpieczenie opinie. Krytykują to czego nawet nie znają, ech, co za ludzie.
gini / 2010-05-17 10:21 / Bywalec forum
Dokładnie, no i nie zostawia się raz postawionego pytania, wypadałoby napisać jak to się skończyło.
gini / 2010-05-14 09:50 / Bywalec forum
Ze się chce ludziom pisać zamiast na miejscu spokojnie wszystko wyjaśnić, przecież PZU nie gryzie i jest wypłacalne, nie unika wypłaty odszkodowania, przynajmniej dla mnie nic podobnego nie zdarzyło się, tylko czy aby masz rację...
gini / 2010-05-14 09:45 / Bywalec forum
Na ich stronie znajdziesz każdą informacje, ale jak coś to przecież jeszcze jest infolinia, na która ostatnio szybko się można dodzwonić.
gini / 2010-05-14 08:10 / Bywalec forum
Ostatnio jakoś idą w dobrym kierunku, zwłaszcza jeśli chodzi o produkty PZU, a nawet ceny OC I AC sie obnizyły.
gini / 2010-05-14 08:00 / Bywalec forum
Najmniej bo nie robią problemów z wypłatą odszkodowania, jak inne direkty, a chyba lepie troszkę więcej zapłacić ale mieć pewność i zaufanie.
gini / 2010-05-13 17:48 / Bywalec forum
Aj tam, a ja w ogóle nie biorę do głowy jak ktoś bzdury wypisuje i nawet nie wie jakie produkty PZU sprzedaje, bo jesli chodzi o Plan na życie to proszę bardzo oto dowód że sprzedaje; http://www.plannazycie.pl/
gini / 2010-04-22 09:15 / Bywalec forum
To już nie chodzi o te stówę, ale w ogóle o gest, wcale nie musisz zmieniać ubezpieczyciela, nikt do niczego nie zmusza przecież :)
gini / 2010-04-21 09:19 / Bywalec forum
Na produkty zakupione w PZU będzie 100 zł zniżki. Chyba raczej nie będzie różnicy co to za polisa.

Najnowsze wpisy