Forum

Komentarze użytkownika "gini"

Komentarze użytkownika: gini

gini / 2010-01-30 10:07 / Bywalec forum
Poczta powinna zająć się pocztowymi usługami , z którymi zresztą nie potrafią poradzić sobie na co dzień, na samą myśl o staniu w ogromnej kolejce aby załatwić jakąś bankową usługę przyprawia mnie o dreszcze.
gini / 2010-01-27 14:07 / Bywalec forum
Z tego co się orientuję to do 25 roku życia wszyscy mają dostęp do konta przez Internet i telefon za darmo, a konto można już mieć od 13 roku to wychodzi 12 lat za darmo.
gini / 2010-01-27 10:41 / Bywalec forum
Ja nie mam zastrzeżeń jeśli chodzi o pracę konsultantów , sama niedawno realizowałam niektóre usługi w skoku przez telefon i email, konsultant dostępny jest o każdej porze dnia więc warto zasięgnąć u takiego informacji.
gini / 2010-01-27 09:56 / Bywalec forum
Też tak może być, ale powinnaś jeszcze ją namówić aby się przeszła do skoku, tam sporo osób starszych trzyma swoje oszczędności i też razem ze standardowym konto internetowe oferują. Może się przekona jak zobaczy, ze dużo ludzi w jej wieku zaufało takim ułatwieniom.
gini / 2010-01-25 09:30 / Bywalec forum
Połączenie konta tradycyjnego z internetowym będzie chyba najlepszym wyjściem, bo w razie czego można do oddziału się przejść, a opłaty robić przez internet.
gini / 2010-01-25 09:20 / Bywalec forum
Każdy teraz bank ma jakaś korzystną lokatę, nocną, dzienną, jednodniową, lepiej jest zwrócić uwagę na koszta związane z prowadzeniem konta, oprocentowaniem i korzystną ofertą dla młodych.
gini / 2010-01-25 09:10 / Bywalec forum
Konta aż w trzech bankach, przecież z tym wiążą się jakieś koszta, nie lepiej mieć jedno konto tradycyjne połączone z internetowym za darmo?

Re: Konta oszczędnościowe dla niepełnoletnich

gini / 2010-01-25 09:02 / Bywalec forum
A czy brałaś pod uwagę ofertę dla młodych w skoku, tam można mieć konto już od 13 roku życia. Córka mojej znajomej dostała nawet 90 zl w prezencie na KSO na dobry początek, to chyba taka zachęta na oszczędzanie :)
gini / 2010-01-24 13:25 / Bywalec forum
Sklepów fakt przybywa, ale są jeszcze inne miejsca, z którymi podpisali umowy na cash back, nawet w restauracji możesz pieniązki wypłacić.

Re: odsetki na koncie oszczednosciowym

gini / 2010-01-24 13:22 / Bywalec forum
Jakieś niskie te oprocentowanie tylko 3,5% to ja mam już na swojej KSO 5,2% w skali roku, a odsetki mam naliczane codziennie i dopisywane są na koniec miesiąca.
gini / 2010-01-18 10:34 / Bywalec forum
Dlatego stać ich na większe oprocentowanie, bo teraz to dają swoim członkom całkiem przyzwoite, nawet banki przebijają swoja oferta i kreatywnością.
gini / 2010-01-16 12:58 / Bywalec forum
No ciekawe, ja się nie poddam tak łatwo, już się tak wciągnęłam, że jeszcze śniadania nie jadłam :)
gini / 2010-01-15 14:14 / Bywalec forum
Na tej stronie jest fajna gierka i można w niej wygrać fajna konsolę, ja już drugi tydzień gram, ale konkurencja rośnie :)
gini / 2010-01-15 14:03 / Bywalec forum
Te opłaty są niewielkie to i tak później opłaca się kontynuować, bo oprocentowanie jest dobre w porównaniu do innych banków a może i nawet najwyższe.
gini / 2010-01-15 13:59 / Bywalec forum
Ale tam można sobie kontrolować wszystkie operacje , nawet za pomocą smsa, także konto wojtg będzie miał pod kontrolą :) dziewczyna zresztą też będzie widziała w internecie wszystkie jego operacje :)

Najnowsze wpisy