Forum

Komentarze użytkownika "ginnn"

Komentarze użytkownika: ginnn

bilety na koncert Coldplay na Stadionie Narodowym

ginnn / 2012-01-11 09:27
Wiecie może ile mają kosztować bilety na Coldplay na Stadionie Narodowym? Gdzie można je kupić, bo podobno sama sprzedaż się już zaczęła?

zmiany w opłatach za studia 2012

ginnn / 2012-01-02 11:32
Wraz z nowym rokiem miały wejść w życie zmiany związane z opłatami za studia, a mianowicie za egzamin poprawkowy, czy dyplomowy nie miało być już więcej, opłat, a tymczasem to nieprawda, czy te zmiany dotyczą tylko przyszłych studentów?

inna praca na L4

ginnn / 2011-12-23 13:07
myślę że będzie musiał zwrócić zasiłek chorobowy do ZUS jeśli był pobierany

Re: polisa z ubezpieczeniem zdrowotnym

ginnn / 2011-10-21 12:38
to jest niesamowite, że NFZ tyle sobie każe płacić!!! i jeszcze w dodatku jest to tak niewygodne! a co z emerytami? oni też muszą to opłacać?

koniec SLD

ginnn / 2011-10-13 13:56
obstawiam, że część z nich już prowadzi rozmowy... całkiem ciekawą sytuację mamy w Sejmie. Myślę że w obecnej sytuacji tylko PiS pozostanie bez zmian, Tusk musi się bardziej postarać z PO, Palikot dostał szansę, więc też będzie chciał się przez te cztery lata przypodobać, aby uzyskać większy elektorat i zdobyć mocniejszą pozycję w kolejnych wyborach, będzie więc działał na pokaz, bo jako że do rządu nie wejdzie to będzie mógł sobie pozwolić na więcej, więc będziemy mieć zapewne liczne jego popisy, natomiast SLD dostało zapewne ostatnią szansę, więc też muszą ruszyć do działania, jeśli w kolejnych wyborach chcą w ogóle wejść do sejmu...

polskie radary, mandaty a wypadki

ginnn / 2011-09-13 09:35
nie sądzicie, że zmniejszenie ilości radarów na polskich drogach i zbyt niskie mandaty za brawurową jazdę są powodem zwiększenia wypadków śmiertelnych w ostatnim czasie? jest sporo czarnych punktów na naszych drogach, a nasz kraj jest jednym, wielkim czarnym punktem Europy. Kiedy wreszcie coś z tym zrobią? Kiedy powstaną porządne drogi, które na pewno zmniejszą problem?

Re: pytanie podczas rekrutacji

ginnn / 2011-07-19 13:54
przede wszystkim musisz znać szczegóły związane z firmą, żeby nie rozłożyć sie na jakimś pytaniu z nią związanym,

sondaż przedwyborczy PO prowadzi

ginnn / 2011-07-13 08:41
Z najnowszego sondażu TNS OBOP wynika że to PO dziś wygrałoby wybory z 45 punktami procentowymi, PiS miałby jedynie 28% głosów, do sejmu weszłoby jeszcze SLD i PSL, to chyba największa przewaga PO w przeprowadzanych do tej pory sondażach, narzeka się na ich władzę ale jednocześnie nie widzi się dla niej alternatywy...

podwójna odprawa

ginnn / 2011-06-17 13:52
w naszej firmie szykują się grupowe zwolnienia, redukcja etatów może objąć i mnie, powiedzcie mi proszę kiedy przysługuje pracownikowi podwójna odprawa?

Najnowsze wpisy