Forum

Komentarze użytkownika "gira"

Komentarze użytkownika: gira

Koniec Nergala.

gira / 2011-10-13 14:04
igrał, igrał i się doigrał, ale swoje też zdąży zarobić do końca programu

umowa cywilnoprawna uznana za umowę o pracę

gira / 2011-10-11 09:32
Pracuję na umowę zlecenie, jak wiemy jest to umowa cywilnoprawna, która nie nawiązuje stosunku pracy, ale wszelkie wymagania, które są przede mną stawiane wskazują jednak na co innego, nie mam swobody działania, jestem podporządkowana pracodawcy, który wymaga ode mnie stałych godzin pracy na pełen etat, odgórnie wszystko jest narzucone, czy nie jest to w takim razie umową o pracę, czy nie powinno mi z tego względu przysługiwać więcej praw pracowniczych, czy można coś z tym zrobić? czy jednak nie mamy na to wpływu?

zmiany opłat w przedszkolach

gira / 2011-09-16 08:31
PO w nowym programie obiecuje, że przedszkola i żłobki będą bardziej dostępne w Polsce, czy to znaczy że planują budowę nowych placówek i kolejną zmianę w opłatach, dla odmiany ich obniżenie? na dzień dzisiejszy posłanie dziecka do przedszkola jest niezmiernie trudne i drogie! a obecny rząd obiecuje, że będzie lepiej...

oferty pracy a brak doświadczenia

gira / 2011-09-09 14:12
rząd wolał propagować zatrudnienie wśród pięćdziesięciolatków niż stawiać na młodych, choć przed wyborami obiecywali co innego...

Google+ czy dogoni facebooka

gira / 2011-07-28 10:50
czy sądzicie że nowy portal społecznościowy Google+ dogodni popularnością facebooka? czy może jeszcze szerzej się rozpowszechnić? bo nie znam osoby która nie używałaby facebooka, dlatego jakoś nie widzę żeby miejsce tego portalu miał zastąpić Google.

Najnowsze wpisy