Forum

Komentarze użytkownika "gistor"

Komentarze użytkownika: gistor

fundusz zrównoważony czy zrówn. plus ?

gistor / 2008-09-03 20:22
mam pytanie, co myslicie, który fundusz wybrać : zrównowazony , czy zrównoważony plus ? mam do zainwestowania troche kasy i nie wiem w który wejsć. Dzięki wielkie za podpowiedź.
gistor / 2008-08-02 20:47
mogłys mi trochę więcej podpowiedzieć o tym funduszu zrównoważonym, bo czytalem troche na stronie pko bp, gdzie posiadam konto, ale za duzo danych tam nie wyczytalem. pozdraiwma
gistor / 2008-07-20 08:20
dzieki , skorzystam napewno, odezwe się po niedzieli na gg.

Re: w co zainwestować aby zarobić ?

gistor / 2008-07-20 08:18
mam jeszcze jedną prośbę jakie Bm wybrać ? mam konto w MBanku, może u nich, nie musiałbym zakładać nowego konta, chociaż słyszałem ze dobry jest BOS, co o tym myślicie ? pozdrawiam wszystkich serdecznie.
gistor / 2008-07-20 08:16
sprawdzalem TFONE i od poczatku leci ona na lep na szyje, wiec nasuwa sie pytanie, czy jeszcze spadnie i kiedy , jak wogole zacznie, rosnac ? ale chyba taka jest gielda, ryzyko musi byc, narazie probuje grac troche wirtualnie, zobaczymy jak to bedzie.
gistor / 2008-07-20 08:13
sztuka moze i dobra lokata kapitału, ale jednak chyba z tej propozycji nie skorzystam, to chyba tylko dla wybrancow, trzeba sie dobrze znac na tej sztuce aby nie kupic czegos bezwartosciowego. coz takie czasy

Re: w co zainwestować aby zarobić ?

gistor / 2008-07-19 21:34
hmmmm czytam i robi mi się mętlik z głowie, każdy co innego doradza i sądzę, że każdy chce dobrze, ale co wybrać aby nie wtopić kasy. Dzieki za wskazówki, wszystkie czytam i analizuje, proszę o więcej dobrych rad. pozdrawiam serdecznie.
gistor / 2008-07-17 07:55
nie mam właśnie doświadczenia, ale kiedyś trzeba zacząć i nie mam się za co obrażać, spokojnie. Po to się tu znalazłem aby jakoś zaczać zarabiac, bo przeciez mówią, że pieniądz robi pieniądz, wiec czekam na podpowiedż. Dobrze posłuchać kogoś madrzejszego. pozdrawiam wszystkich i czekam na komentarze.

w co zainwestować aby zarobić ?

gistor / 2008-07-16 21:59
mam troche kasy, chce ja jakos gdzies ulokowac na jakies 5 lat aby troche zwiekszyc swoj kapital i aby dzieciom wystarczylo na dobre studia. Co mam zrobić , w co zainwestować ? myślałem o założeniu lokaty olimpijskiej, troche w obligacje skarbowe i troche pograc na giełdzie, ale w jakie akcje zainwestować ? proszę o podpowiedż.
dziękuję z góry jak mało który hehe

Najnowsze wpisy