Forum

Komentarze użytkownika "glik"

Komentarze użytkownika: glik

płaca minimalna od nowego roku

glik / 2012-01-09 08:34
W nowym roku miała nastąpić podwyżka płacy minimalnej, czy dotyczy to również osób, które pracując na umowę zlecenie zarabiają najniższą krajową? Czy w lutym zleceniobiorcy mogą również spodziewać się wyższych wypłat?

Konto bez opłat

glik / 2012-01-04 14:46
opłaty zawsze jakieś są, wydaje mi się że najniższe ma Alior Bank i mBank

tłumacz angielskiego najlepszy

glik / 2011-11-24 08:35
Potrzebuję przetłumaczyć trudną normę techniczną, która na razie jest tylko w języku angielskim, czy może mi ktoś z Was polecić najlepszego tłumacza z języka angielskiego? Podesłałbym mu chętnie taką normę.

najlepsze konto internetowe

glik / 2011-11-10 12:27
Może jestem ostatni, który posiada tradycyjne konto w banku, ale niestety tak jest, jakikolwiek przelew, płatności, w celu ich wykonania trzeba udać się do placówki, ostatnio idąc do banku natknąłem się na reklamę banku Millennium i teraz zastanawiam się czy nie założyć sobie tam konta internetowego, co o nim sądzicie? Jakie konto internetowe jest obecnie najlepsze na rynku?

jak ubiegać się o rentę

glik / 2011-10-03 09:30
jak należy ubiegać się o rentę, jeśli jesteśmy osobą niezdolną do pracy i wielokrotnie już ową rentę otrzymywaliśmy, czy nadal rok rocznie musimy przechodzić te same formalności, czy może uległo to zmianie?

nowy laptop na energie sloneczna

glik / 2011-09-07 14:05
samsung chce się stać ekologiczną marką, która z ekologią nic wspólnego mieć nie będzie,

Tusk zakazał debaty z minister edukacji

glik / 2011-08-26 12:02
Tusk nie zezwala na debatę minister edukacji z byłym ministrem z rządów PiS, uznał że jak sam Kaczyński to nazwał będzie to przesłuchanie a nie debata, miał słuszność? czy się przestraszył?

nowy kodeks wykroczeń-wyższe mandaty

glik / 2011-08-05 14:28
chyba zwiększy liczbę dłużników w naszym kraju, taki efekt przyniesie

sprzedaż na allegro czy to działalność handlowa

glik / 2011-05-24 13:27
witam,
jeżeli prowadzę zwiększoną sprzedaż na allegro to czy powinienem to zgłosić jako działalność handlową i odprowadzać podatki od dochodów?

wizyta Obamy w Polsce czego się spodziewać?

glik / 2011-05-23 10:24
27-28 maja w Polsce ma się odbyć długo oczekiwana wizyta prezydenta Baracka Obamy, jestem ciekaw czy wreszcie raz na zawsze zostanie wyjaśniona sprawa tarcz antyrakietowych i wiz dla Polaków?! Czy to będzie merytoryczna wizyta czy czystko towarzyska z przyklejonym uśmiechem do twarzy?!

strefa zamknięta wokół Fukushimy

glik / 2011-04-21 12:23
Obszary wokół Fukushimy zostanie zamknięty, aby móc zawitać w tamten rejon trzeba będzie posiadać specjalne zezwolenie od władz. Zostało to wprowadzane ze względu na zbyt częste powroty mieszkańców na ruiny domów w celu doszukiwania się resztek dobytków, nie zważali w ogóle na napromieniowanie tego terenu.

podatek od towarów i usług jakie zmiany?

glik / 2011-04-08 15:09
witam,
Już niedługo ostateczny termin rozliczenia się z fiskusem dlatego bardzo chciałbym się dowiedzieć jakie zmiany objęły rozliczenia w tym roku z towarów i usług? z góry dziękuję za informacje

Najnowsze wpisy