Forum

Komentarze użytkownika "globi"

Komentarze użytkownika: globi

co sądzicie o raiffeisen banku?

globi / 2011-04-12 11:07
witam,
jakie są wasze opinie na temat banku raiffeisen? myślę o zaciągnięciu w nim kredytu mieszkaniowego. Jakie dokumenty należy dostarczyć aby bank rozważył możliwość przyznania go nam? z góry dziękuję

Brudziński do strażnika: "Spie... stąd"

globi / 2011-04-14 15:31
jakoś mnie to nie dziwi, ten język idealnie pasuje mi do tego pana, to taka esencja PIS-u

opłaty za autostradę to absurd

globi / 2011-04-29 12:58
za autostrady w naszym kraju na pewno płacić się nie powinno, dopóki nie będą na poziomie jak u naszych zachodnich sąsiadów.

ceny mieszkań spadają - gdzie?

globi / 2011-05-10 12:36
porozglądaj się wśród ogłoszeń na obrzeżach miasta, powinny być tańsze

kiedy rodzicowi należy się becikowe

globi / 2011-05-19 09:27
witam,
chciałem zapytać w jakim przypadku przysługuje rodzicom becikowe, czy to jest dla wszystkich rodzin, czy trzeba spełnić jakieś warunki jednak? jaka jest wysokość becikowego i kiedy należy się już o to starać?

kiedy się opłaca leasing konsumencki?

globi / 2011-05-19 15:04
witam,
chciałem zapytać w związku ze zmianami dotyczącymi leasingu na jakich zasadach będzie można brać auto w leasing? czy to może być okres roku, dwóch lat? czy są to bardziej wiążące umowy? kiedy tak naprawdę auto wzięte w leasing się opłaci?

debiut Małysza rajdowca

globi / 2011-06-24 09:28
Jutro Małysz pojedzie pierwszy raz w rajdzie na trasie Wrocław - Drezno, ciekawe jak nasz mistrz olimpijski sprawdzi się przed rajdem Dakar, co sądzicie o takiej zmianie w karierze sportowej naszego skoczka? dla mnie to jest bardzo imponujące, że przez tyle lat zapracowany sportowiec nie chce odpocząć tylko już chwyta się kolejnego zajęcia :)

Najnowsze wpisy