Forum

Komentarze użytkownika "gocha111"

Komentarze użytkownika: gocha111

kto mi to po ludzku wytlumaczy

gocha111 / 2009-05-18 16:14
witam mam problem moj narzeczony 3 lata temu dostal zawiasy 4miesiace na 3 lata za kradziez w lutym przyjechalismy do niemiec i niestety w tym roku policja zlapala go pijanego na kradziezy w ktorej nie bral udzialu jego kolega wyszedl niestety moj chlopak 6 miesiecy plus 4 z tamtych zawiasow razem 10 co teraz robic czy jest szansa zeby wyszedl na 2/3 i kto musi wytoczyc pismo o przedterminowe oduszczenie aresztu czy isnieje czy istnieje mozliwosc ze te pierwsze 2 miesiace gdzie dostal zawiasy tez odlicza mu od tej kary prosze o pomoc z gory dziekuje
gocha111 / 2009-05-21 12:38
czyli praktycznie rzecz biorac nie ma szans na wyjscie na 2/3 i nic nie da sie juz w tej sprawie zrobic tak mam jeszcze jedno pytanie dlaczego uprawomocnienie wyroku trwa az 6 tygodniu czy moge isc do sadu w niemczech i zapytac sie czy ma on szanse na przedterminowe opuszczenie aresztu myslicie ze sad udzieli mi takich informacji

dlaczego w zakladzie karnym nie chca udzielic mi informacji kto tu ma racje pomocy

gocha111 / 2009-05-27 18:45
witam mam problem moj narzeczony odsiaduje wyrok staram sie o wyjscie na 2/3 ale ten termin mija za 10 dni dzisiaj w duisburgu bo tam przebywa powiedzirli mi ze ma uprawomocniony wyrok nie wiem czy faktycznie tak jest niestety na temat wczesniejszego wyjscia nie chca mi udzielic informacji powiedzieli ze albo moj chlopak ma o tym rozmawiac albo adwokat niestety nasz adwokat to kompletna pomylka co teraz robic moze ktos z Panstwa orientuje sie co dalej marwie sie i nie wiem co mam zrobic czy w tym wiezieniu oni sami mu sie spytaja czy chce wyjsc wczesniej adwokat powiedzial ze on mowil tam w wieziniu ze on chce stawac na 2/3 kary komu mam wierzyc moze ktos mi pomoc

odwieszenie zawiasow kiedy moze nastapic

gocha111 / 2009-06-01 20:37
witam mam problem moj chlopak mial zawieszenie za kradziez i 3 miesiace przed koncem kary znowu zlapany za to samo niestety tym razem kolorowo nie jest staramy sie o wyjscie na 2/3 kary ale termin mija za 5 dni a ja nie wiem czy dostal juz dokumenty .Moje pytanie brzmi czy moga mu odwiesic te zawiasy i dolaczyc do wyroku i czy sam moze napisac o przedterminowe wyjscie poniewaz adwokat nic nie robi w jego sprawie nawet akt na sprawe nie przeczytal prosze o odpowiedzi dodam ze sprawa toczy sie w niemczech

bardzo prosze o pomoc

gocha111 / 2009-06-06 16:28
witam mam pytanie czy jezeli 2 osoby mialy sprawe i jedna dostala wyrok w zawieszeniu a druga dostala 6 miesiecy odsiadki czy dokumenty po sprawie powinni dostac w tym samym terminie mam problem bo ta osoba ktora wyszla na wolnosc dostala dokumentacje 2 tyg temu a ta druga czeka do dzisiaj co to moze oznaczac czy to jest normalne bardzo prosze o pomoc i odpowiedzi dziekuje i pozdrawiam
gocha111 / 2009-06-20 18:09
dziekuje za pomoc i pozdrawiam

Najnowsze wpisy