Forum

Komentarze użytkownika "goh"

Komentarze użytkownika: goh

mobilna bankowość czy jest bezpieczna

goh / 2011-12-07 15:50
zastanawiam się nad opłatami regulowanymi przez telefon komórkowy, czy taka usługa może być bezpieczna, bo wygodna jest na pewno? tyle się słyszy, że hakerzy włamują się do telefonów, w związku z tym nie wiem czy podejmować się korzystania z tego??

najlepszy kredyt hipoteczny na rynku

goh / 2011-10-20 13:39
ja mam kredyt w Deutsche Banku, nie mogę powiedzieć żebym była z tego banku zadowolona

rozdzielność majątkowa

goh / 2011-09-14 09:38
czy w separacji można dokonać rozdzielności majątkowej? zależałoby nam na tym bardzo. Zastanawiam się czy taka rozdzielność działa wstecz? jak należy się za to zabrać? jest jakiś dostępny do tego wniosek?

dziś ustawa antyspreadowa

goh / 2011-08-09 08:30
Frank osiągnął już ponad 3,8 zł, może ustawa antyspreadowa ulży kredytobiorcom, którzy zadłużenie mają w tej walucie, dziś prezydent Komorowski ma podpisać ustawę antyspreadową, która umożliwi spłatę takiego kredytu walutą zakupioną w kantorze, co pozwoli uniknąć spreadów bankowych.

bezpieczne aktywa

goh / 2011-07-26 11:38
teraz mogą się cieszyć nabywcy srebra, jego cena poszybowała znacząco w górę, wzrosła o ponad 57%,

problem ze znalezieniem pracy

goh / 2011-05-09 11:07
też tak próbowałam, ale pracę w końcu udało mi się znaleźć z urzędu po ponad roku czasu

Lądowanie tupolewa nie miało być w Smoleńsku

goh / 2011-03-31 11:16
Podobno pracownicy polskiej ambasady w Moskwie zostali poinformowani 10 kwietnia o fatalnych warunkach pogodowych i o skierowaniu tupolewa pod Moskwę. Dlaczego w takim razie nie podjęli takiej decyzji również na pokładzie? Macierewicz oczywiście obwinia Tuska i jako argument za przedstawia fakt, że do tej pory premier nie został przesłuchany.

Najnowsze wpisy