Forum

Komentarze użytkownika "golden"

Komentarze użytkownika: golden

Zmiana funduszu?

golden / 2007-05-19 14:59
Czesc

Zamierzam zmienic fundusz inwestycyjny z Arka Akcji na ...i tu własnie pytanie do was?ktory lub ktore wybrac teraz by miec porownywalne wyniki w perspektywie nastepnego roku do tych wynikow ktore arka akcji osiagala w ostatnich 2 latach?.....oraz kiedy bedzie najlepszy okres na sprzedaz jednostek arki i zakup nowych?tak by nie stracic zbyt duzo?

Dziekuje za zainteresowanie i fachowa pomoc:)
milego dnia

Re: Zmiana funduszu?

golden / 2007-05-19 16:35
fortis na ma zadnych opłat jak sie kupuje przez internet??nawet tych ok 3% za wejscie do funduszu??....nigdy nie kupowalem przez internet wiec niewiem za bardzo nic o tym jak mozesz to powiedz mi cos wiecej??jak to w ogole kupic?na stronie fortisu??

Re: Zmiana funduszu?

golden / 2007-05-20 00:11
tez mysle o Bph dynamicznym i fortis...i legg akcji.....choc sam nieiwme czy to dobry wybor?

co radzicie jako zmiana dla Arki Akcji?

golden / 2007-05-22 14:20
mam fundusze Arka akcji ...i zamierzam zmienic?jaki fundusz polecacie.....??oczywiscie chodzi o jak najwazszy zysk....

Re: co radzicie jako zmiana dla Arki Akcji?

golden / 2007-05-23 01:04
mam od roku troche dala zarobic...ale teraz cieniutko....watpie by przez nablizszy rok dla zarobic wiecej niz 30 %....a to chyba strsznie malo jak na fundusz akcyjny....jak wy uwazacie?
golden / 2007-05-23 10:15
powiedz jak myslisz czy Legg Mason bedzie szedl rownie dobrze jak teraz?bo jak narazie jest ok...ale boje sie ze moze spasc szybko.....

Najnowsze wpisy