Forum

Komentarze użytkownika "Golem14"

Komentarze użytkownika: Golem14

Golem14 / 2010-01-04 21:34 / Tysiącznik na forum
Podzial zadan jest jak najbardziej wskazany:)
Golem14 / 2010-01-04 21:57 / Tysiącznik na forum
Witaj Anonimie,

dzieki za komentarz - oczywiscie, ze pod terminem zobowiazania sa rozumiane platnosci za wykonane uslugi, kupione towary czy tez inna biezaca dzialanosc. - w tym wypadku chodzi zapewne o inwestycje w budynek tj. koszta budowy.

Faktem jest jednak, ze pod kategoria "zobowiazania i rezerwy na zobowiazania" w wysokosci 4,5 mln wymienione sa jedynie zobowiazania krotkoterminowe 2 mln i zostaja jeszcze "wolne" 2,5 mln (zobowiazan dlugoterminowych nie ma).

W tym przypadku chodzi o mala spolke z NC, wiec 1 mln gotowki to stosunkowo duzo jak na taka mala spolke:)
Golem14 / 2010-01-04 22:15 / Tysiącznik na forum
Widze to podobnie:) Na potwierdzenie tych przypuszczen bede musial jednak poczekac do czasu publikacji raport rocznego - zapewne dopiero w lutym...

Dziekuje i pozdrawiam
Golem14 / 2010-01-04 22:29 / Tysiącznik na forum
Witaj,

mozna i tak zrobic - wybierz opcje najlepsza dla siebie, tym bardziej, ze banka rosnie i rosnie...

Pozdrawiam

PS. Dzieki za linka - newsy zawsze mile widziane:)

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Golem14 / 2010-01-04 22:37 / Tysiącznik na forum
Uwaga: ostrzezenie analne przed walorem spekulacyjnym:

http://www.fwig20.pl/gpw/atonht-4-stycze/

Re: ATONHT

Golem14 / 2010-01-04 23:09 / Tysiącznik na forum
Dla zainteresowanych tematem link w prezencie od chlopcow-atonowcow z bankiera.pl:
http://www.mg.gov.pl/Gospodarka/Azbest/Program+oczyszczania+kraju+z+azbestu
Golem14 / 2010-01-04 23:12 / Tysiącznik na forum
Witaj Pietroo,

analizy technicznej nawet w wypadku spolki z NC nie ma co lekcewazyc - bedziemy mieli teraz walke techniki analitycznej z fantazja gieldowa:)

Pozdrawiam

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Golem14 / 2010-01-05 19:03 / Tysiącznik na forum
Witam Gospodarza i Kacikowiczow,

na muzyczne przywitanie Homo Twist "Krakow":)

http://www.youtube.com/watch?v=HzKudXdgjUo&feature=related

Pozdrawiam serdecznie
Golem14 / 2010-01-05 19:12 / Tysiącznik na forum
Witaj Gospodarzu,

dzisiaj dzien Karkosikowy za nami - osobiscie malo co z tego rozumiem i specjalnie nie staram sie tez zrozumiec:) - jakos nie chce mi sie wierzyc, zeby Roman w jeden dzien o ponad 40% podniosl wartosc Boryszewa - wszystko zalezy oczywiscie od ceny PP: jezeli tutaj takze bedzie 40% na plus to faktycznie Roman jest wszchmocny - ja jednak na tych grach slabo sie znam...

Pozdrawiam serdecznie
Golem14 / 2010-01-05 19:17 / Tysiącznik na forum
Witaj Flugo,

coz to za muzyka? - u mnie sie link nie wlacza (niemiecka kontrola internetowa blokuje:)
Osobiscie preferuje muzyke, literature i sztuke, ktora jest dynamitem dla umyslu i zmyslow - podobnie jest z gielda:)

Pozdrawiam
Golem14 / 2010-01-05 19:22 / Tysiącznik na forum
Widzialem te diabelskie widly:-) Mysle, ze jak ktos zna sie na tych grach i zabawach to na pewno skorzysta razem z Romanem - ja naleze jednak do "nieoswieconych" w tym temacie:) Ale bede oczywiscie obserwowal z ciekawoscia - moze przyjdzie z tego jakas nauka...

Pozdrawiam serdecznie
Golem14 / 2010-01-05 19:25 / Tysiącznik na forum
Jamajka dla mnie to Bob Marley, a w polskim wydaniu tylko Homo Twist "Jamajka":)

http://www.youtube.com/watch?v=-5YW6pXBeMk
Golem14 / 2010-01-05 19:48 / Tysiącznik na forum
Jestem otwarty na nowe propozycje muzyczne, jednak pewne preferencje zawsze zostaja:-)
A tak z innej beczki, to goraco u chlopcow-atonowcow z bankier.pl - cisnienie mocno podskoczylo chlopakom i bardzo dobrze:) - jest tam takze kilku dobrych znawcow tematu i mozna znalezc cos ciekawego do poczytania. Mi sie juz nie chce pisac - poki nie bedzie nowych informacji uwazam aktualnie wszystkie kwestie za wyjasnione...
Golem14 / 2010-01-05 20:14 / Tysiącznik na forum
chlopaki maja chyba jakas peknieta kule magiczna:-) - byloby milo, ale droga bedzie kreta i pelna niespodzianek...
Golem14 / 2010-01-05 20:19 / Tysiącznik na forum
Witaj Pietroo,

a co moze sie wydarzyc nowego w tej spolce: potencjal fundamentalny i mozliwe kontrakty? - obecnosc Patrowicza w firmie niekoniecznie musi byc zachecajaca: specjalista od wypuszczania PP, ale co wiecej?

Pozdrawiam

Najnowsze wpisy