Forum

Komentarze użytkownika "Golem14"

Komentarze użytkownika: Golem14

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Golem14 / 2010-01-18 15:39 / Tysiącznik na forum
Hej A migo,

co Ty tak napompowales tego "Kopernika!?:)))

Pozdrawiam
Golem14 / 2010-01-18 15:42 / Tysiącznik na forum
kazdy papier z NC bedzie mial chyba swoje 5 minut :-)
Golem14 / 2010-01-18 15:45 / Tysiącznik na forum
Jestes krolem NC - gratulacje!
Ja gram konserwatywnie:))
Golem14 / 2010-01-18 15:48 / Tysiącznik na forum
Witaj Jarg,

chyba niektorzy nie doceniali sily drobnych inwestorow:))

Pozdrawiam
Golem14 / 2010-01-18 15:49 / Tysiącznik na forum
:))
Golem14 / 2010-01-18 15:51 / Tysiącznik na forum
Witaj,

czytalem ostatnio - inwestorow przybylo w IV czy to juz V RP:)

Pozdrawiam
Golem14 / 2010-01-18 15:52 / Tysiącznik na forum
"leszczy" jest duzo wiecej:))
Golem14 / 2010-01-18 15:55 / Tysiącznik na forum
Witaj Smooth,

zdolowali mocno NC podczas bessy, to i teraz hosanna nastala:) - ten serwis na PB ma duzo bledow i nieaktualnych danych, informacje trzeba sprawdzac na stronach poszczegolnych firm...

Pozdrawiam

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Golem14 / 2010-01-18 15:59 / Tysiącznik na forum
GPH przebilo Atona... - ale sezon grzewczy jeszcze sie nie skonczyl:)
Golem14 / 2010-01-18 16:12 / Tysiącznik na forum
Hej Smooth,

dla PR w NC to bardzo dobra strona:) Ale wiele informacji jest przestarzalych, takze infa dochodza tam pozniej niz na oficjalnej stronie NC...

Pozdrawiam
Golem14 / 2010-01-18 23:28 / Tysiącznik na forum
Witaj Max,

na sprawe mozna spojrzec zawsze z roznych perspektyw... osobiscie mam inne zdanie:
emisja nowych akcji byla sprawa przesadzona od wielu miesiecy: na seryjna produkcje urzadzen potrzebny jest kapital do zainwestowania i pieniadze beda potrzebne juz wiosna (chocby na realizacje kontraktu z Lotwa - wszyscy juz chyba o tym zapomnieli:)

Odpowiedz sobie sam na pytanie, komu ta emisja nowych akcji w przeddzien rozpoczecia produkcji urzadzen w Polsce moze przyniesc najwieksze profity - kto posiada dzisiaj najwiecej akcji i dzieki PP bedzie mogl dokupic nastepne akcje w cenie po 1,5 PLN... wtedy zrozumiesz, dlaczego nie kredyt lub "potencjalny inwestor", ktory moglby w przyszlosci probowac przejac spolke...

Pozdrawiam
Golem14 / 2010-01-19 13:28 / Tysiącznik na forum
Hej Flugo,

wielu chyba sie nie zastanowilo, komu te PP najlepiej sie przysluza:) - stad poploch w piatek... 1,5 PLN za akcje to przeciez promocja - chetnie juz dzisiaj kupilbym za taka cene jeszcze wiecej akcji. Mysle, ze po tzw. rozwodnieniu akcjonariatu juz wkrotce C/WK bedzie wynosilo okolo 5.
A pieniedzy faktycznie Aton teraz nie ma: w I kwartale wplynie jednak 1 mln zl z dotacji z wojewodztwa Dolnoslaskiego. O Lotwie wielu tez juz zapomnialo - a wkrotce nastepne listy intencyjne i umowy oraz wizyta Amerykanow. W srode lub czawrtek wielki final w Sejmie, a potem w ciagu 14 dni podpis malego Napoleona...

Poozdrawiam
Golem14 / 2010-01-19 16:33 / Tysiącznik na forum
tego sie nie da wyliczyc, to mozna jedynie zalozyc teoretycznie:)
A komu wykonales usluge, chyba nie ATO?:)

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Golem14 / 2010-01-19 21:04 / Tysiącznik na forum
Witaj Big,

serdecznie pozdrawiam:)
Golem14 / 2010-01-19 21:19 / Tysiącznik na forum
Witaj "dobry" Gospodarzu:)

inwestycje "atonowe" maja sie lepiej, niz sie wiekszosci obserwatorow moze dzisiaj wydawac - tak mowi mi moja magiczna kula, ktora wrocila ostatnio z naprawy:)

Na glowny parkiet wroce, ale dopiero jesienia - byc moze znowu na deweloperke, ktorej poswiecilem kiedys troche czasu i mam ogolne rozeznanie who is who:)
Aktualnie szukam ciszy i izolacji od swiata zewnetrznego - wedle mozliwosci oczywiscie:)

Pozdrawiam serdecznie

Najnowsze wpisy