Forum

Komentarze użytkownika "Golfistka"

Komentarze użytkownika: Golfistka

Golfistka / 2009-12-23 14:03 / Tysiącznik na forum
Łżesz znowu, kocią mordę będziesz miał i przytaczasz zupełnie nieodpowiedni komentarz. To że ty wspomniałeś wtedy o chemosie i mnie radziłeś nie wiadomo z jakich powodów go pilnować, to ja cię o to ani prosiłam, ani pytałam (porada bezurzyteczna, ale twoja sprawa) - bo z chemosem po splicie i bez ciebie wiedziałam co robić. Cały czas mam na myśli twoje PODŁE zagranie na KOLASTYNIE i brak jakiejkolwiek odpowiedziej od ciebie w najbardziej trudnych dla wszystkich momentach. Wie, że to nie chórek kościelny, ale jakieś min. poczucie odpowiedzialności, to można mieć, chyba, ze jesteś po prostu płatnym naganiaczem na Kolastynę.
I wstrzymaj sie od niecenzuralnych wyrażeń. Używaj je w stosunku do wprawionych do tego rodzaju słownictwa i nie na publicznym forum

Do wszystkich mających PP i nie tylko - informacja zasięgnieta z DM Pekao.

Golfistka / 2009-12-23 13:19 / Tysiącznik na forum
Prawa będą notowane jak będzie zatwierdzony prospekt przez KNF, a tego jeszcze nie ma.
Z otrzymanych informacji mogą być notowane w styczniu, ponieważ ostatnim dniem notowania jest sesja giełdowa, odbywająca się trzeciego dnia sesyjnego przed dniem zakończenia przyjmowania zapisów na akcje 12.02.10.

PS. Przed notowaniem PP kurs podstawowy akcji może wzrosnąć o 30-40%, to zacznie się dopiero skupowanie PP. Dlatego teraz im nie zależy na podbijaniu kursu - bo dłużej musieliby go utrzymywać - a to kosztuje! Czyli pewnie grubasy ruszą kursem Chemosa w II połowie stycznia...
Golfistka / 2009-12-23 13:14 / Tysiącznik na forum
A jeśli nam jest teraz źle, to tym bardziej nie masz z czego się nabijać !!!!!!!!!
Golfistka / 2009-12-23 13:08 / Tysiącznik na forum
kłamiesz, nic nie pisałeś mi o chemosie, a ja cię nie o to nie pytałam. Wtedy bez ciebie wiedziałam, że na pierwszym wzroście po splicie trzeba sprzedać i sprzedałam, o czym też pisałam. Pytałam cie o twoją Ulubioną KOLASTYNĘ, ale ty wolaleś odpisać, że karpi lapiesz, bo zima nadchodzi, ha ha ha !! Jesteś podły i nieszczery nawet dla tych, kto darzył cię sympatią. Spadaj!!
Golfistka / 2009-12-23 13:02 / Tysiącznik na forum
mozna sprzedać PP, ale dopiero, jak będą notowane. Pisałam w innym kontekście, że nie można sprzedać PP, jeśli stąd wziąłeś tę informację. Prawda, pozytywnie myślący????
Golfistka / 2009-12-23 12:47 / Tysiącznik na forum
Przestań Niedzielanie !! Wystarczy że naciągnąłeś mnie na zasraną Kolastynę, ale za to cie nie winie - OK. Ale że potem miałeś inwestorów w dupie głęboko i żadnej odpowiedzi od ciebie nikt nie otrzymał - to już daję coś do myślenia na twój temat !! Także zabierz z tego forum swoje "CENNE UWAGI" !!!!

Re: CHEMOS

Golfistka / 2009-12-23 09:06 / Tysiącznik na forum
Jak miło, wszyscy wszystkim ślą życzenia :).
Też się dołączam do miłego grona i życzę wszystkim piszącym na tym forum Pogodnych i Spokojnych ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA! A w nadchodzącym Nowym Roku 2010 szczęścia, pomyślności, miłego spędzenia czasu wolnego od pracy, oraz WIELKICH PIENIĄŻKÓW na Chemosiku !!
Golfistka / 2009-12-22 21:32 / Tysiącznik na forum
Lepiej daj nam link do jakiegoś filmika, umarłam prawie wtedy ze śmiechu :). Jaki to był film?.. O, wpadka prowadzącego, buchahahaha!
Golfistka / 2009-12-22 21:11 / Tysiącznik na forum
ale wynik masz dobry w PLN :). Pozdrawiam
Golfistka / 2009-12-22 21:09 / Tysiącznik na forum
_immortal_, zamiast PP trzeba by było użyć słowa "akcję z nowej emisji"
Ponieważ PP nie kupujesz (już je masz na rachunku), możesz je sprzedać lub kupić za nie akcje z nowej emisji. Za 3 PP - jedna nowa akcja po cenie 0,65zł.
jak ktos chce kupić akcje to musi się na nie zapisać od 1go lutego za 3pp jedna akcja - jak nie zrobisz, to stracisz.
A teoretyczna cena PP - to 0,14 zł
Golfistka / 2009-12-22 20:17 / Tysiącznik na forum
no gall.. po co takie przykre rzeczy mówisz? Kiedy pisaliście o dzidach na Skotanie, ja nie pisałam w odpowiedzi, że dojdziecie do zeta. A kto wie, może właśnie Skotan na zety trafi, a Chemos da sobie rady

Re: CHEMOS

Golfistka / 2009-12-22 17:06 / Tysiącznik na forum
uff.. szanowny Pozytywnie myślący, dzis był ciężki dzień. Mam nadzieję, że dalej nie będzie tak cięzko. Pozdrawiam ciepło.
Ps. Dziękuję za wszystkie informacje, które przekazywałeś na tym forum :))
Golfistka / 2009-12-22 16:34 / Tysiącznik na forum
no to fajnie :)
Golfistka / 2009-12-22 16:18 / Tysiącznik na forum
Ty przecież po 1,20 kupowałeś, skąd te 1,45?

Re: CHEMOS

Golfistka / 2009-12-22 16:01 / Tysiącznik na forum
Wszystko będzie dobrze: jeżeli petrole sprzedają po 1,35-1,45 duze pakiety na zamówienie to na pewno jest ktoś kto chce na tym zarobić na razie sie nie ujawnil, bo nie musi, ale juz niedługo bedzie musiał.
Teraz spada bo co niektórzy chcą zminimalizować swoj podatek, a i obecni tu posiadacze mniejszych pakietów nie nauczyli sie cierpliwości - szkoda ale coz poradzić

Najnowsze wpisy