Forum

Komentarze użytkownika "Golfistka"

Komentarze użytkownika: Golfistka

Golfistka / 2009-10-15 18:16 / Tysiącznik na forum
no wiesz, jak wjedziesz na moj nick kursorem, to automatycznie pokaże się kciuk no i będzie można wysłać maila do mnie. Byłabym bardzo wdzięczna :).
Golfistka / 2009-10-15 18:12 / Tysiącznik na forum
Info od 08.10.09:
Nowe brzmienie § 4 ust. 2 Statutu Spółki:
Na podstawie uchwał Walnego Zgromadzenia z dnia 21 października 2009 r.
kapitał zakładowy został warunkowo podwyższony o kwotę nie większą niż 1.862.000,00 poprzez emisję nie więcej niż:
- 300.000 akcji zwykłych na okaziciela serii F, o wartości nominalnej 10 (dziesięd groszy) każda,
- 18.320.000 akcji zwykłych na okaziciela serii H, o wartości nominalnej 10 (dziesięd groszy) każda.

No i? Hm.. hm.. przecież wiadomo, że emisja będzie w ilości 18 mln akcji - czemu pisałeś : jezeli zrobi 1,7 mld? Czyli na pewno nic nie stracę kupując teraz w cenie do 1,60zł, bo większego nakładu nie przewiduje się jakby. Co ty na to?
Golfistka / 2009-10-15 17:33 / Tysiącznik na forum
no tak, 21.10...
A do czasów walnego, to nie będzie notowań ciągłych, bo co? Bo na walnym maja być podjęte uchwały w sprawie podwyższenia kapitału zakładowego Spółki w drodze oferty prywatnej (emisja akcji serii G). I co jest taka ew. możliwość, że po walnym za 1 akcję będzie się płaciło 1/5 wartości dzisiejszej akcji? Jeśli tak, to czemu chcecie teraz się ubrać w papiery? Bo potem już będzie nie do rady? Liczysz się z tak dużym ryzykiem?
Jeśli oczywiście tok moich rozumowań jest prawidłowy
Golfistka / 2009-10-15 17:11 / Tysiącznik na forum
Co masz na myśli pisząc "Jak spolka sie wybroni to zaraz wroca do ciaglych"? Co ma robić, aby się wybronić? I jak długo to potrwa twoim zdaniem?

A po-drugie, napisałeś: jeśli Spolka zrobi emisje mniejsza niz zapowiedziana??
Jaka emisja jest zapowiedziana, co to za info? Było jakieś info na ten temat?
A jeśli zrobi emisję znacznie większą czyli w mld szt, to będzie to tzw. Split?
Golfistka / 2009-10-15 16:25 / Tysiącznik na forum
pewnie, jak będę w Krakowie :). Bo często to ja tylko do Irkustka wyjeżdżam ;)
Golfistka / 2009-10-15 16:21 / Tysiącznik na forum
no i jakie obroty? na razie żadnych. wszyscy czekają

Re: SKOTAN

Golfistka / 2009-10-15 16:08 / Tysiącznik na forum
Cześć SB :)! Cieszę się, że jesteś. Jaki ostatnio zakątek w świecie zwiedzałeś ;-)?
Golfistka / 2009-10-15 15:43 / Tysiącznik na forum
:))
Golfistka / 2009-10-15 14:52 / Tysiącznik na forum
Drogi Geraldzie, no bo trochę się zdenerwowałam - na tym świecie przeważnie tylko 2 kolory włosów: ciemny i jasny. Nie sztuka trafić: 50 na 50%. Także po co robić takie banalne zakłady? Pomijając już inną kwestię..
Tak, jestem początkującym inwestorem i takich jak ja też na giełdzie od groma. Ale można się nauczyć z czasem .. Lub się nie nauczyć - gra została przerwana z powodu braku kasy, buchahahaha :))
Golfistka / 2009-10-15 14:39 / Tysiącznik na forum
Komunikat Działu Operacyjnego Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych S.A. z dnia 14-10-2009.
"Zarząd Pronox informuje. że otrzymał Komunikat Działu Operacyjnego Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych S.A. sygn. DO/ZW/1722/2009, ONP/10/0385 informujący o rejestracji w dniu 14 października 2009 roku w Krajowym Depozycie Papierów Wartościowych 493.387 akcji Spółki i oznaczeniu ich kodem PLPRNTC00017."
Pewnie to nie jest ta emisja, o której mówiłeś? ale jest mała i każda szt po 0,1zł. Możesz to jakoś skomentować?
Golfistka / 2009-10-15 13:18 / Tysiącznik na forum
Ooo, no proszę .. tego to na pewno nie wiedziałam, sorrry no i ogromnie raz jeszcze dziękuję za szkolenie. W chwili obecnej właśnie nie ryzykuję - nie mam z czego, dbam raczej o ochronę kapitału.. To sobie poczekam i dobrze uff.., że anulowałam dotychczasowe zlecenia
Golfistka / 2009-10-15 13:07 / Tysiącznik na forum
- Nie cierpie takich populistycznych szowinistów!
Golfistka / 2009-10-15 13:03 / Tysiącznik na forum
KOLEGO, NIE BĄDŹ TAKI HEJ DO PRZODU - CIESZ SIE W SAMOTNOSCI SWOJA WIEDZA - PROSZE DO MNIE NIC WIECEJ NIE CYKAĆ!! ZAROZUMIAŁY Q.. BRUNECIE TY!!!
Golfistka / 2009-10-15 11:18 / Tysiącznik na forum
Drogi Gerald, z tego wniosek, że teraz nie warto próbować kupować, bo i tak jest to nie możliwością? Lub jakieś 5% do 100%, że trafisz w te zastrzeżone dla publiczności gusta lub PKC (czego najmniej chciałabym). Mam rację?
Golfistka / 2009-10-15 10:57 / Tysiącznik na forum
DZIEKUJE FACECIE, ale to do mnie nic nie przemawia, wyjaśnij please ludzkim językiem, że co to oznacza? Kiedy w tym rozkładzie jest czas na sprzedaż poprzez internet? I czy można będzie potem z powrotem sprzedać w dogodnym dla siebie momencie czy to będzie wisieć z powrotem na jednolitych notowaniach a ja będę mogła na to tylko się gapić????

Najnowsze wpisy