Forum

Komentarze użytkownika "Golfistka"

Komentarze użytkownika: Golfistka

Re: PRONOX

Golfistka / 2010-02-11 12:37 / Tysiącznik na forum
Wiem10, gdzie jesteś?
Ementaler pisał do Ciebie same miłe rzeczy - wracaj i powiedz też coś fajnego.

PS. Pronox urośnie, nie płacz, chociaż nie teraz jeszcze - musisz poczekać z miesiąc może.
Niech tylko Król cos konkretnego zrobi z tymi wierzycielami i dojdzie do porozumienia w sprawie ceny emisyjnej akcji emisji, skierowanej bezpośrednio do nich.
Golfistka / 2010-02-11 12:29 / Tysiącznik na forum
dziękuję Ementaler :) - jesteś cudowny, wiedziałam :)). Na tę kanalie przyszytą do każdego prawie forum (są tu niestety tacy psychicznie chorzy też) nie będziemy zwracać uwagi. Pozdrawiam Cię.
Golfistka / 2010-02-10 23:03 / Tysiącznik na forum
Jesli jestes taki spostrzegawczy i tzw. faktami rzucający w twarzy, to czemu się ukrywasz za cudzym dobrze znanym nickiem i nie korzystasz z własnego stałego? Anonim zazdrosny, baranie ty !!
Golfistka / 2010-02-10 22:34 / Tysiącznik na forum
APEL: Naszych zwolenników prosimy się nie zrażać do nas ;))
Golfistka / 2010-02-10 22:32 / Tysiącznik na forum
Na takich wysokich stanowiskach, jak król i prezydent, ludzie już tak mają ciężko
Golfistka / 2010-02-10 22:22 / Tysiącznik na forum
no wiedziałam, że ktoś się podszywa - bo tak fajnie dłużej już być nie mogło - zawsze jakaś świnia podszywalska się wtrąci i wszystko zepsuję. Trudno się mówi.
Golfistka / 2010-02-10 21:40 / Tysiącznik na forum
no :), nastrojowo się zrobiło, mamy nawet swego Króla :)
Golfistka / 2010-02-10 21:36 / Tysiącznik na forum
No właśnie, chyba, za przyzwoleniem i rekomendacją szanowanej w całym kraju publiczności Forum Money, zgłoszę swoją kandydaturę na Prezydenta Rzecz Pospolitej V !!

PS. To Ty SB? Czy ktos pod ciebie znów się podszywa?

Re: PRONOX

Golfistka / 2010-02-10 20:58 / Tysiącznik na forum
A tak na poważnie, to nic nie rośnie - cała giełda wyczekuje na nie wiadomo co. Kiedy juz cokolwiek się zarobi?? Jakiś kisiel z kotów..
Golfistka / 2010-02-10 20:50 / Tysiącznik na forum
Ementaler, po prostu wiemowi10 trzeba oddać z powrotem jego zabawki. Ja tak jeden raz zrobiłam właśnie i on przestał na mnie się gniewać :)).
Wyznaj nam, co u wiema10 skosiłeś? Traktorek, konika, komputerek na lampeczki? NIE DOBRZE.
Golfistka / 2010-02-10 20:46 / Tysiącznik na forum
Oddam, podam, leże - ależ Ty jestes ementaler, buchahahaha!!

PS. Wiem10, nie obrażaj się, ale to jest fajne :). Przeciez też masz poczucie humoru, co? :))
Golfistka / 2010-02-10 20:40 / Tysiącznik na forum
O jej :)) CAŁUSY DLA WAS !!!!!
Przyznamy cię Ementaler do wszystkiego - ja też bystra nie jestem ;)

Wiemie, wiemie, gdzie jesteś?? Podaj nam wszystkim łapkę na znak pokoju :)
Golfistka / 2010-02-10 15:13 / Tysiącznik na forum
właściwie nie wiemy nawet czy kupił na 100% - przypuszczam gdy by kupił to kurs pojechałby od razu pionowo do góry. Pozdrawiam
Golfistka / 2010-02-10 14:59 / Tysiącznik na forum
;)
Golfistka / 2010-02-10 14:54 / Tysiącznik na forum
Ementaler .. ech.. :) rozumiem twoje ambitne zapędy z wiemem10, ale juz to nie jest takie humorystyczne jak kiedyś, bez urazy. Odpuść sobie wiema10, he he he! Wiem, że przyzwyczaiłeś się do niego, jak my tutaj wszyscy z reszta, i ciężko Ci jest nie pisać do wiema10, buchahahaha!! ale może jednak powstrzymaj się trochę, wiesz.. hm ..

Najnowsze wpisy