Forum

Komentarze użytkownika "Golfistka"

Komentarze użytkownika: Golfistka

Golfistka / 2010-02-03 13:51 / Tysiącznik na forum
no właśnie !!
Golfistka / 2010-02-03 13:56 / Tysiącznik na forum
PROSZĘ !!!
Golfistka / 2010-02-03 16:06 / Tysiącznik na forum
po co sprzedawać? jak i tak do góry za jakiś czas pójdzie, po co zamęt siejesz? Złośliwość przez Ciebie przemawia czy jak? nie oczekiwałam, że będzie ludiom ze strata radzic sprzedawać ... ale może czegoś nie rozumiem ..
Golfistka / 2010-02-03 16:09 / Tysiącznik na forum
tak ;), a potem żeby było z kim się podzielić radością
Golfistka / 2010-02-03 16:21 / Tysiącznik na forum
Darzę darzę Magde uwielbieniem :). Bo wszystko madrze mówiła, ale że na tej cholernej giełdzi nic a nic nie można przewidzieć - to juz niczyja wina lub zasługa.

A i tak, jak na razie wierzę, że na Chemosie da się jeszcze zarobić ze 100% :).
Musi polecieć do góry po notowaniach PP + jeszcze jakieś 2-3-4 tygodnie !!
Jeśli wtedy nie poleci, to przyznam że już nic nie wiem jak to bedzie dalej i wyjdę z Chemosa, przy okazji tracąc całkiem wiarę w siebie i w całą giełdę :(((
Golfistka / 2010-02-03 16:30 / Tysiącznik na forum
3PP=1 akcja
Golfistka / 2010-02-03 16:31 / Tysiącznik na forum
tak jak by.. tuż tuż
Golfistka / 2010-02-03 16:36 / Tysiącznik na forum
ale też nie rozumiem, co Ty widzisz na tym wykresie, w jakim celu podsuwasz go ku naszej uwadze?
Golfistka / 2010-02-03 18:15 / Tysiącznik na forum
ok, ale ja do nikogo sie nie przyłączam - jesteśmy na giełdzie po to, aby coś zarobić uważam, tak? Faktycznie, teraz nie mam Chemosa (sprzedałam kiedy był w okolicy 1,40 po 1,36) i kupię teraz w cenie niższej, tak? Bo teraz uważam, że obecnie pójdzie na dół (obserwuję, np. Millenium) - to nie jest żaden grzech, jest to biznes i staram się kupić w cenie jak najbardziej tańszej - jest to normalnie. Bo inaczej być nie może.
A to że pisałam kiedyś że Chemos urośnie pod PP - owszem myliłam się, ale to nie dlatego, że miałam Chemosa, a dlatego, że to była moja opinia. Szczerze tak przypuszczałam..
Ale zaznaczałam, że owszem w większości przypadków, kurs spółek, co mają emisji z PP, leci w górę przed notowaniami PP i to jest normalna rynkowa sytuacja. CHYBA że SPÓŁka jest SPEKulacyjna i zarządzi się swoimi prawami.

PS. Ale gdyby teraz nie wierzyłam w sukces Chemosu, nie chciałabym kupować akcji Chemosu - na razie planuję, chyba że coś wydarzy się nieprzyjemnego na skalę ogólnie światową - gełda zacznie się zawalać, tak jak pisała szanowna Magda1000.

Pozdrawiam wszystkich, sorry za błędy.
Golfistka / 2010-02-03 18:18 / Tysiącznik na forum
he he :)
Golfistka / 2010-02-03 18:34 / Tysiącznik na forum
I jeszcze, jeżeli ktoś ma w wyższej cenie Chemosa 1,60, to i tak uważam (jeśli ma ku temu możliwości finansowe), że lepiej nie sprzedawać ze stratą, a zacisnąć zęby i przeczekać do tych 2 pln. nie wiem ile poczekać, ale poczekać - musi urosnąć. Ale jeśli ktoś potrzebuje pieniędzy, no to :( cóż .. lepiej teraz sprzedać, bo obawiam się, że może spaść do 90 gr :(.
OBY NIE !!
Ale jest to tylko moje zdanie i mogę się mylić, jak każdy. Też dużo straciłam na jednej spółce - wyszłam ze stratą co. 1000 pln w nadziei odrobić straty na innej spółce, ale nie było to takie łatwe, jak sami wiecie..
Golfistka / 2010-02-03 20:30 / Tysiącznik na forum
Do tego poniższego, drogi .b., co z tego jakby ja cały czas pisałam, że Chemos tylko do góry, gdy on i tak spada. To jest giełda, nie może być caly czas ruch na północ: wzrosty, korekta i z powrotem, i tak cały czas.
A kiedy Chemos poleci do góry, to i SB "zmieni zdanie". Tzn. 0czywiście w swojej istocie zdania nie zmieni, ale będzie cały czas krzyczał: DZIDA, DZIDA !!!
Oby ...
Golfistka / 2010-02-03 20:44 / Tysiącznik na forum
Ja tez patrze, ale na Analizę techniczną dla Chemos na tym samym portalu.
AT pokazuje na razie nie zbyt dobrą perspektywę dla Chemosa - śr. 15 dn. krocząca skierowała się w dół - dlatego mówie, że jeszcze może spaść kurs. Ale tak samo po jakims czasie wszystko może się odmienić i śr. 15-dniowa skieruje się do góry. I jaka bezradność Magdy? Mówiła to, co uważała w tym momencie za słuszne. Potem przecież zmieniła zdanie otwarcie i wyszła z niedużą stratą z Chemosa. Nie chciała ryzykować.
Ale dużo, a nawet za dużo wniosła od siebie na ten forum.. takich rzeczy, które mogą nie jednemu pomóc poznać lepiej mechanizmy działania giełdy.
Golfistka / 2010-02-04 10:34 / Tysiącznik na forum
no.. na reszcie fajna mowa :). Też mi szkoda bardzo.. I nie wiem co będzie dalej, niestety - AT nie jest zachęcajaca jak na razie.
Trzymam kciuki aby nie spadło do 90 gr, bo wtedy patrzyłabym tylko na rozwój dalszych wydarzeń i bałabym się wchodzić w Chemos. Dopiero, jak się odbije do góry z 0,90 kupiłabym po wyższej cenie. Bo to już by był znak swojego rodzaju, że z grubsza koniec spadków - nie mogę teraz kisic pieniądze, po prostu.
A tak gadamy-gadamy sobie, a ono weźmie i poleci w jednym dniu na 18%...
Golfistka / 2010-02-04 11:03 / Tysiącznik na forum
cześć Expol1 :). Oby nie niżej

Najnowsze wpisy