Forum

Komentarze użytkownika "Golfistka"

Komentarze użytkownika: Golfistka

Golfistka / 2010-02-13 12:13 / Tysiącznik na forum
bez znaków zapytania
Golfistka / 2010-02-13 12:24 / Tysiącznik na forum
no właśnie, ja bym też. Chyba napisałeś, zygi20, po-prostu "nie długo spadnie do 80 gr" ... ?? I co z tego. Wstrzelenie przypadkiem w dziesiątkę.

Re: CHEMOS

Golfistka / 2010-02-13 12:46 / Tysiącznik na forum
Cytuję niżej jedna fajną wypowiedź z forum Bankiera, może to komuś pomoże w przemyśleniach: Autor | ~maciek [83.26.126.*] 2010-02-13 11:15
Zobacz wątki dotyczące Chemoservis-Dwory
Zobacz profil Chemoservis-Dwory
Czemu wypisujecie takie bzdury że kiszonka albo spadek przecież to jest oczywiste że petrole chcą zarobić i zarobią krocie.... my tylko możemy się pod nich podłączyć i zebrać okruszki.......pójdzie w górę i to ostro i tu nie trzeba być znawcą........... a kto sądzi inaczej to jest załadowany i chce jeszcze dokupić i dlatego nagania na spadki albo jest zwykłą p*******........Pozdrawiam tych wszystkich co nie dali się wyleszczyć.
Golfistka / 2010-02-13 14:09 / Tysiącznik na forum
Wiesz .. Legionnaire, dziękuję Ci za taką Twoją publiczną radę – zrobiło mi się bardzo miło od razu. I muszę się odwzajemnić :). Mam dla Ciebie nawet 2 (dwie) rady.
Pierwsza rada, to: nie poddawaj się tak łatwo wpływom nikomu nie znanych niejakich ziomków pod nickami i IP: "60.217.248.* | biedaki !!!” & „94.75.121.* | ale glupota nie do wiary”, którzy nie rozumieją nawet różnicy pomiędzy wykresem notowań w czasie i AT. Są jeszcze w sieci paru podobnych gości. I co każdemu będzie przytakiwał, że jestem idiotką i radził mnie do przeczytania jakieś lektury?

Druga rada, to - nie uważaj siebie za dobrego Experta też, proszę Cię. Najlepiej uważaj, żeby bąbelki nie uderzyli ci do głowy - natura ludzka jest bardzo podatna na takie zjawiska. A expert, o którego pytasz wyżej, to jest taki sam jak my expert - na pewno nie gorszy, bądź tego pewny!!
Dużo analityków z ukierunkowanym wykształceniem wypowiada się na różnych portalach i ramach gazet - jeśli 10% z tego się spełni co oni gadają, to super dobrze ha ha ha !!!
Golfistka / 2010-02-13 14:19 / Tysiącznik na forum
Być może to wszystko jeszcze spadnie na zbity pysk do 30 gr. a Ty się cieszysz że kupiłeś w odpowiednim momencie za 92gr, ha ha! Bo wyliczyłeś sobie z zeszytów liczbę 90.
Golfistka / 2010-02-13 19:58 / Tysiącznik na forum
no że warto brać pod uwagę wszystkie zdania. Nie ukrywam, dla tego go skopiowałam, że mam podobne zdanie o petrolach i Chemosie.
Ale to nie oznacza, że może nie być zwały na 30 gr, tj. że się mylimy, ale wyrażam swoją opinie, do czego każdy ma prawo i to w żadnym przypadku nie oznacza, że ktoś kogoś wprowadza w maliny (takich wyrzutów pod swoim adresem już się wystarczająco nasłuchałam), jak myślą niektórzy ograniczeni albo mają swój ukryty interes - naganiać na sprzedaż biednych leszczyków ze stratą. Ja do nikogo się nie czepiam - tak ktoś myśli i myśli sobie, tylko może dodatkowo wezmę pod uwagę i jego opinię lub nie wezmę - każdy ma swoją głowę na karku i do nikogo nie mam żadnych pretensji nigdy.
Golfistka / 2010-02-13 20:02 / Tysiącznik na forum
Taa.. cicho się zrobiło bez wiema i ementalera :(
Golfistka / 2010-02-13 20:04 / Tysiącznik na forum
A ja walczę na Chemosie - rzucają się na mnie tam, jak osy.. Brak mnie tam was .. wiema, ementalera i expola1.
Golfistka / 2010-02-14 21:44 / Tysiącznik na forum
cześć SBunio :), pamiętasz mnie, co? Tak pitolimy, pitolimy ..
To mówisz, że też kupiłeś w okolice 90gr - 1,1. To dobrze, my tez z Legionnaire mniej więcej w tej cenie weszliśmy. Trochę posprzeczaliśmy się niżej, ale już oddaliśmy ma sobie zabawki z powrotem :) - ja mu jego, on mnie moje. Chyba juz dobrze wszystko.
Golfistka / 2010-02-15 08:33 / Tysiącznik na forum
:)) na pewno to była Barbie??
Golfistka / 2010-02-15 08:35 / Tysiącznik na forum
"nie była", chciałam powiedzieć :) - sorry
Golfistka / 2010-02-15 14:21 / Tysiącznik na forum
jeżeli mówisz A, to powiedz i B - lub jesteś niepoważny
Golfistka / 2010-02-15 15:55 / Tysiącznik na forum
O TAK
Golfistka / 2010-02-15 17:50 / Tysiącznik na forum
Petro Remont wysprzedał 1,2 mln PP w dniach 8-9 lutego .. nie jest to super wiadomość - dziwię się czemu to robią ??
Co o tym sądzisz?
Golfistka / 2010-02-15 17:51 / Tysiącznik na forum
Info ukazałó się dziś o 16.39

Najnowsze wpisy