Forum

Komentarze użytkownika "Golfistka"

Komentarze użytkownika: Golfistka

Golfistka / 2010-02-23 17:52 / Tysiącznik na forum
Wiesz, chcę wyjść z Chemosa, ale po kosztach, nie ze stratą i po prostu poczekam na to i już nigdy wiecej tego Chemosa - ten sport nie jest dla mnie. No i radzę innym, żeby nie oddawali też ze stratą, a poczekali na następne podbicie. Bo grubasy i tak sobie poradzą, bez nas. A ten nazywa mnie naganiaczem. Nie wiem, popatrz swoim zimnym okiem na to, może lepiej będziesz widział. Ale ja chcę jak najlepiej dla innych też...... po co teraz sprzedawać, jak pod wyniki kurs trochę urośnie i wtedy dać w nogę.
Ostatnio było podbicie, ale nie przypuszczałam, że to tak tragicznie się skończy. Każdy wiedział, że będzie korekta na nastepny dzień, ale nie aż taka.

Re: PRONOX

Golfistka / 2010-02-23 18:03 / Tysiącznik na forum
O Ementaler, .. agencie Ty mój, z CIA :). Dzięki za wsparcie.
PS. rozbiłeś go błyskawicznie o głowę i całkowicie. Już ta oferma na 100% nie powstanie z popiołów swych :))))).
Golfistka / 2010-02-23 19:04 / Tysiącznik na forum
OOO :)), wiemuś, nie czuję w zupełności obecnie Pronoxa .. Na pewno będzie rósł, ale z jakiego poziomu i kiedy?? Tego już nie wiem, bo Pronox żadnych znaków życia nie podaję. I to też może oznaczać, że tuż tuż :). Ale wolę wskoczyć jednak, gdy Pronox coś do mnie przemówi.
Ale za Was zawsze trzymam kciuki i życzę dużo pieniążków zarobić na Pronoxie. Wytrwałość zawsze się kiedyś popłaci - tylko ja mam trochę inny charakter i na razie wolę wypróbować jeszcze ERG. Pozdr.
Golfistka / 2010-02-23 19:24 / Tysiącznik na forum
no cóż, nie ma ludzi idealnych.. czasem trudno zachować odpowiednią klasę wypowiedzi, kiedy po przeciwnej stronie używa się obraźliwych zwrotów lub bezpodstawnie i kilkakrotnie nazywa się kogoś naganiaczem, gdy tak nie jest. A czy stukam z masakryczną siłą w klawisze, hahahahahahaha!! Nie, leciutko :).

Co mam jeszcze do powiedzenia? Proponuje jednak zaczekać do początku marca ze sprzedażą Chemosa. Ze stratą zawsze zdążymy sprzedać - trzymam kciuki, żeby 2 marca strata ta była mniejsza od dzisiejszej..

PS. Jest to moje zdanie, proszę nie traktować tego jako rekomendacji or naganiania - teraz za każdym razem będę dołączać ten PS :).
Golfistka / 2010-02-23 20:52 / Tysiącznik na forum
Dziękuję drogi Ementalerze :)). Jak tam na NewConnect?
Golfistka / 2010-02-23 21:27 / Tysiącznik na forum
Wersal, hahahaha!! no dokładnie :) śmiesznie, co?

Wiesz Egar, tacy jak oni nie piszą o swoich ruchach czy kursie w momencie gdy kurs tak katastrofalnie pada - w tym momencie juz o chyba o niczym nie myślą, a tylko odczuwają potrzebę walenia w łeb kogoś, kto wcześniej wyrażał pozytywne opinie o spółce i jej perspektywach. A jeśli jest tym kimś kobieta.. Przytoczy tutaj (tylko podziwiać można taką pracowitość, haha!!) z kilogram wypowiedzi z czasów dawno minionych - jakby wypowiadanie na forum było przestępstwem, a od tego czy udupi tę osobę z należytym sukcesem, chyba jego całe życie zależy - tak się stara.

Dlaczego nie pracował tak gorliwie, kiedy byliśmy na ostatniej górce, aby przekonać większość do sprzedaży na tejże górce? Nie piszę o takich osobach (bo różne sytuacji są) co weszli w Chemosa po 1,60 - muszą trzymać teraz po prostu, uśredniając kurs, jeśli mają ku temu, oczywiście, taką możliwość. Mam na myśli tutaj większość osób, co weszli w Chemosa po cenom 90+ (między innymi ja). Gdzie wtedy byli ci, co teraz krzyczą, ze dobrze wiedzieli, że będzie spadać i czemu ty, idiotko, nadal naganiasz na Chemos? Wtedy była cisza i euforia wygranej :).

PS. Ten zwrot "idiotka" szczególnie mi się nie podoba ;). I jeszcze się obrażają na "barana" he he he. Baran - to przecież fajne zwierze jest!!
Golfistka / 2010-02-23 21:31 / Tysiącznik na forum
możesz kupić teraz ERG, jak masz możliwość
Golfistka / 2010-02-23 21:50 / Tysiącznik na forum
nie radzę Rekinek z rodziną na giełdę się pchać - też pomysły masz .. djastra tez nie zaprasza swojej rodziny. Ale taki stosunek do GRY na giełdzie, jaki proponuje djastra bardziej mi odpowiada, niż złośliwa przepychanka z powodu strat, do niczego i tak nie prowadząca.
Golfistka / 2010-02-23 21:55 / Tysiącznik na forum
Cześć :) nick o dziwnych kształtach :). Fajnie, że wpadłeś.
Możesz teraz kupić ERG - odpowiedni moment
Golfistka / 2010-02-23 21:57 / Tysiącznik na forum
nie dobrze
Golfistka / 2010-02-23 22:01 / Tysiącznik na forum
Dzieci czasem maja dużo racji :) co do notowań tej czy innej spółki :). Pozdrawiam
Golfistka / 2010-02-23 22:03 / Tysiącznik na forum
ale zawsze można wyjść z gaziaka, pozdrawiam
Golfistka / 2010-02-23 22:16 / Tysiącznik na forum
Trafnie to ująłeś !
Golfistka / 2010-02-23 22:17 / Tysiącznik na forum
wiem.. ale ERG pójdzie do góry 5 marca
Golfistka / 2010-02-23 22:57 / Tysiącznik na forum
Dziękuję djastra, i wzajemnie.
Na dobranoc chcę przytoczyć tylko jedno banalne przemyślenie:
w sumie Chemos jest dobrą spółką, a kurs leci drastycznie na dół, coś jest nie tak i że coś się święci za tym myślę - to dlatego tak zwalają, żeby dokupywać (mam na myśli grubszych oczywiście).
I dlatego nie oddałam na ostatniej górce, bo jak ruszy na prawdę, to może być problem z kupnem, oni to udowodnili gdy po PKC kupowali, a podbicie może być spore.

Najnowsze wpisy