Forum

Komentarze użytkownika "Golfistka"

Komentarze użytkownika: Golfistka

Golfistka / 2009-10-16 22:05 / Tysiącznik na forum
wiem coś o tym ;-)
Golfistka / 2009-10-16 22:58 / Tysiącznik na forum
Aha.. Ale Impex też może polecieć do góry, po jednym Info, dot. doinwestowania Impexa poprzez jedną firmę. Na razie są przymiarki i może dojść do jakiegoś poważnego czynu, ale to też nie teraz, raczej na początku przyszłego roku, co z resztą też już nie długo. Może właśnie dlatego RK zbiera swoje papiery?
Golfistka / 2009-10-16 23:28 / Tysiącznik na forum
Na pewno wie więcej niż niektórzy, co tak bardzo się wymądrzą i czepiają. Ale niech se wymądrzą - konflikty posuwają tylko sprawę do przodu. A Równowaga zagwarantowana :) - to jest najważniejsze.
Golfistka / 2009-10-16 23:38 / Tysiącznik na forum
SB, to nie padaj na niego ciałem :). Ile ważysz? Po za tym napisz mnie proszę na maila, co sądzisz o pronox? Bądź tak miły..
Golfistka / 2009-10-17 00:02 / Tysiącznik na forum
No to przyniosłeś niezłą wiadomość. W zasadzie też tak myślałam, że poważna korekta będzie od maj-czerwiec. I prawdopodobnie tak będzie.
Golfistka / 2009-10-17 09:08 / Tysiącznik na forum
rozumiem :) SB - popieram szczere wyznanie uczuć, buchahahaha! Przy kobiecie pewnie że jest wygodniej ;).
A ja tu mam taki jeden ból, że niedługo się porzygam, jak ten kot...
Dwa dni temu kupiłam, i nie mało, Pronox, to ta spółka w upadłości układowej, który miał dla mnie być lekiem jak na razie podupadający Impex. I teraz nie wiem co robić... myślę, ale już sama nie wiem co mam myśleć.. Może znasz się na tym?? Bo coś pisałeś wczoraj na tym forze do kogoś, bo coś tam .. nie uważasz, że to na pewno byłoby dobrym pomysłem na tzw. mega zarobki. No i ?? Możesz to mi przybliżyć? No wiesz, mam sprzedać teraz z niedużą stratą lub wiesz sam z resztą co...... Bo Pronox przecież musi się obronić, ale coś mnie w tym śmierdzi..........
Golfistka / 2009-10-17 09:16 / Tysiącznik na forum
mam nadzieje że a auta jesteś zadowolony. Jakie kupiłeś?
Golfistka / 2009-10-17 10:45 / Tysiącznik na forum
tak dzięki, z Impexem wiadomo- na razie nic ciekawego, ale co z Pronoxem? Ciekawe co ty o nim myślisz?
Golfistka / 2009-10-17 14:12 / Tysiącznik na forum
Zeitgeist kiedyś rok temu oglądałam, co prawda nie końca.. no robi wrażenie. Dużo atrakcyjnej filozofii i idei lewicowych. Dziś może dzięki Tobie obejrzę jeszcze kawałek tego filmu :). Fanie, fajnie.
Golfistka / 2009-10-17 18:13 / Tysiącznik na forum
??
Golfistka / 2009-10-17 19:55 / Tysiącznik na forum
Dobrze. Ja też mam na oku kilka spółek, na których są stabilne płynne wzrosty w czasie, ale zależy mnie na bardziej radykalnych szybkich wzrostach, a z tym niestety ciężko trafić aby nie stracić..
Golfistka / 2009-10-17 20:23 / Tysiącznik na forum
pytanie tylko czy intensywny wzrost będzie względem obecnego kursu papieru czy względem 1/3 teraźniejszej ceny.
Golfistka / 2009-10-18 12:18 / Tysiącznik na forum
czwartek - 0,20 zł
Golfistka / 2009-10-18 12:22 / Tysiącznik na forum
czemu piszesz 4, naganiaczem jesteś czy jak? Bo tak po wszystkich forach biegasz i głosisz o mega wzrostach na Monnari i Pronox
Golfistka / 2009-10-18 13:14 / Tysiącznik na forum
no dla jaj - ok, rozumiem, niech będzie dla jaj

Najnowsze wpisy