Forum

Komentarze użytkownika "Golfistka"

Komentarze użytkownika: Golfistka

Re: IMPEXMET

golfistka / 2009-09-22 17:49 / Tysiącznik na forum
Impexowiczu, to powiedz mi proszę jak to dalej będzie z Impexmet? Ty już na pewno na tym się znasz - dużo wiedzy posiadasz w zakresie tej spółki, bo widzę od dawna jesteś jej prawdziwym pochmurnym kibicem. I trzymam oczywiście za takich graczy jak ty kciuki i cieplutko pozdrawiam..
Ale serio, masz jakieś info?

Re: IMPEXMET

Golfistka / 2009-09-23 10:48 / Tysiącznik na forum
O przyszłości tej spółki ja też zawsze myślałam pozytywnie i zgadzam się - niedługo 4pln będzie wymarzoną ceną za jedną akcję Impexmet. Ze wszystkich spółek Karkosika zawsze bardziej stawiałam na ImpexMet.
Przecież to poważna spółka, jest na zyskach, wartość księgowa jednej akcji 3,88 z ostatnich danych, a do tego ma poważne "plecy" za sobą. Kiedyś za jeden taki papier płacono 200pln. Jest oczywiste, że jak większość spółek obecnie, ma również obniżoną wartość. I teraz właśnie nadszedł czas na kupno takich spółek, jeśli ktoś myśli o poważnych przyszłych zyskach. To takie moje szczere zdanie w temacie IMPEXMET. Ale powyzywać spółki od gównianych też czasem lubię :).

Re: MILLENNIUM

Golfistka / 2009-09-23 11:10 / Tysiącznik na forum
spokojna konsolidacja do wieczora, ale musi przebić dziś jakieś 4,90
Golfistka / 2009-09-23 11:18 / Tysiącznik na forum
Bo Alchemia nie jest spółką Karkosika, ma tam tylko jakiś pakiet kontrolowanych przez niego akcji. Jego - to Boryszew & Impexmet & Skotan
Golfistka / 2009-09-23 11:24 / Tysiącznik na forum
Co słychać, jak humor dziś :), jakie tam ostatnie świeże wiadomości? Bo ostatnio przynosisz tylko same dobre :).

Re: MILLENNIUM

Golfistka / 2009-09-23 13:16 / Tysiącznik na forum
Ooo, ten Michal_O, jak powiew morskiej bryzy w zimny dzień :)).
Michal_O, ty jako wiatr, przynieś nam świeże wiadomości, nie koniecznie dobre :D też, co ciekawego dzieje się w świecie i na innych forach.
Golfistka / 2009-09-23 13:33 / Tysiącznik na forum
To nie jest takie złe, że Impexmet skupuje własne akcje "celem umorzenia". Gorzej by było, kiedy drukowałby następne po niskiej cenie - świadczyłoby to wówczas o braku gotówki, jak to zrobił Petrolinv. A że skupuje własne, to po-prostu pilnuje własnego interesu, zakładając przyszłe wzrosty. I kto wie czy celem umorzenia, a jeśli i tak, to zależy też w jakim momencie te akcji się umorzy - na pewno wtedy, kiedy ich wartość rynkowa sięgnie 50 pln

Re: MILLENNIUM

Golfistka / 2009-09-23 16:06 / Tysiącznik na forum
O co chodzi tym razem??!! Dane o sprzedaży detalicznej p... komuś w głowie ?? Odchodziłam od kompa było 4,90 - wracam, to już 4,75.. Trzymajcie mnie.. Milli chyba zwariował.
Golfistka / 2009-09-23 16:13 / Tysiącznik na forum
dokładnie

Re: SKOTAN

golfistka / 2009-09-23 16:33 / Tysiącznik na forum
Stop sprzedaży, zielone światło dla kupuj kupuj!! p.. wszystkich czy co??!! Wystarczy, muszą być teraz wzrosty!! Cały świat na zielonych światłach jedzie. Nawet z Azji dobre prognozy lecą.
Golfistka / 2009-09-23 16:39 / Tysiącznik na forum
Już napisałam na Skotanie, że tak dalej być nie może - muszą przerwać tę politykę słabej psychiki niedowiarków we wzrosty. Robi się już bardzo obrzydliwie. Wystarczy.
Golfistka / 2009-09-23 16:44 / Tysiącznik na forum
aha, dziękuję, uspokoiłeś mnie trochę :).
Golfistka / 2009-09-23 16:51 / Tysiącznik na forum
Bo czytam, że wszędzie sytuacja jest jakby niezła. I się dziwie czemu Milka pada w dół. Wiem, że nie upadła pod koniec.. wiesz, ale.. jest prawie na "0" :(.
Z Dalekiego Wschodu mamy prognozy wzrostu PKB dla lokalnych gospodarek. W 2009 r. ma to być +3,9%, a nie jak wcześniej szacowano +3,4%, a w 2010 r. może to być nawet +6,4%. W USA też OK generalnie.
Golfistka / 2009-09-23 17:44 / Tysiącznik na forum
i co z tego? nic nowego nie napisałeś
Golfistka / 2009-09-23 19:46 / Tysiącznik na forum
musimy walczyć

Najnowsze wpisy