Forum

Komentarze użytkownika "Golfistka"

Komentarze użytkownika: Golfistka

Golfistka / 2010-06-02 22:20 / Tysiącznik na forum
Tak, tylko skąd wiedziałeś, że akurat na Cityinteractive możesz odrobić straty z Petrola? Dla mnie to nic nie znacząca spółka, jakich wiele. To że akurat jakimś dziwnym trafem urośła, a Ty w odpowiednim momencie wskoczyłeś tam, to po prostu ruletka, a Ty miałeś szczęście. To rzadko zdarza się na giełdzie. A teraz spółka jest na samej górce, tak że nie zachęcaj do jej kupna, bo pociąg juz odjechał, a Petrol jest w samym dołku jeżeli już.
Golfistka / 2010-06-02 22:23 / Tysiącznik na forum
I chyba że posiadałeś takie informacji, których nikt nie posiadał, że tak sobie trafnie i słono zarobiłeś.

Re: PETROLINV

Golfistka / 2010-06-02 22:50 / Tysiącznik na forum
http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,7964416,Rada_Petrolinvestu_czeka_na_przedstawiciela_EBOiR.html
Golfistka / 2010-06-03 05:40 / Tysiącznik na forum
Też Cię pozdrawiam :)
Golfistka / 2010-06-03 18:53 / Tysiącznik na forum
gdy się wskakuję po ujawnionym info za późno na zarobek 80% - to miałam na myśli. Na giełdzie pełno spółek co kuszą niedługim podpisaniem znakomitych umów. Ale co z tego? Może i podpiszą, a może i nie, może juz za miesiąc, a może zajmie im to min pół roku czasu. Także nie chwal sie tak, bo to dziecinada.
Golfistka / 2010-06-03 21:43 / Tysiącznik na forum
hm.. :)
Golfistka / 2010-06-04 16:38 / Tysiącznik na forum
Jak nie urok, to sraczka (mam na myśli te całe grecji, wengry, hiszpanii oraz ciągle jakieś wymuszone problemy w stanach raz na trzy dni z rzędu obowiązkowo)!! I po prostu nic urosnąć nie da rady.
Golfistka / 2010-06-04 17:22 / Tysiącznik na forum
Dokładnie
Golfistka / 2010-06-05 06:09 / Tysiącznik na forum
no tak, Ozzy Osbourne.. też jestem pesymistycznie nastawiona i nie jest mnie do śmiechu - szczerze mówiąc, źle to znoszę. Znów kolejne spadki - czego możemy jeszcze się spodziewać? Obskurne czasy i obskurny rynek. Pozdrawiam
Golfistka / 2010-06-05 06:15 / Tysiącznik na forum
Ale miejmy nadzieję, że to kolejna wydmuszka amerykanów, aby obniżyć ceny zakupu - oni to robią co trzy dni i uwielbiają to, może dobrze się bawią przy tym. Przeciez co? Teraz wszystko oddać ze strachu, aby patrzeć jak za 3 dni cała giełda z powrotem rośnie +8%? Debile. Brak słów po prostu
Golfistka / 2010-06-05 23:23 / Tysiącznik na forum
O Kazik, gdzie byłeś jak Cię nie było :)? Ok, MW Trade nie mam, mam Boryszew i co prawda, to prawda - ostatnio zaczął rosnąć. MWTrade bardzo ładnie się zachowuje, jako jedyna taka spółka na giełdzie. Ale przecież wiesz o co mi chodzi. Boję się o załamanie ogólnego rynku na poważnie - może przesadzam, ale a nóż wszystko poleci z dużą prędkością w dół? Ty przecież pozbyłeś się prawie wszystkich niepewnych papierów.

PS. Fajnie że się odezwałeś, bo zaczynało mi Ciebie brakować ;).
Golfistka / 2010-06-05 23:47 / Tysiącznik na forum
O jakim wzroście Wy mówicie? Przecież koszmar co się dzieje na świecie. Stany zakończyły na dużym minusie. Poniedziałek, wtorek będą czarne - wprost boje się tego! A Wy nie? Czy jest coś czego nie rozumiem? Jak tak dalej pójdzie Trion też nie wytrzyma, chociaż ostatnio z ostatnich sił sie trzyma .. Nie mam z czego uśredniać w dół, to raz. A dwa, wszyscy w tym okresie pozbywają się akcji. Sytuacja w UE jest poważna :(
Co o tym myślisz wiem10?
Golfistka / 2010-06-07 23:57 / Tysiącznik na forum
O Boże, dużo artykułów o tym że koniec mini-hossy. Co będzie? Kazik, odpowiadaj co myślisz?
Golfistka / 2010-06-08 09:54 / Tysiącznik na forum
napisz mi na maila jak budujesz swój portfel, ok? Po za tym, myślę, że MWTrade trzeba się pozbyć - nie może rosnąć w nieskończoność.
Golfistka / 2010-06-08 12:10 / Tysiącznik na forum
Dzięki

Najnowsze wpisy