Forum

Komentarze użytkownika "Golfistka"

Komentarze użytkownika: Golfistka

Golfistka / 2010-06-22 14:37 / Tysiącznik na forum
to że od wczoraj jest przyjemnie, nie oznacza że jutro będzie przyjemnie też. Ty bądź taki mądry nie po wzrostach, a przed nimi - wtedy może ktoś wejdzie
Golfistka / 2010-06-23 10:37 / Tysiącznik na forum
możecie sobie myśleć, ale nikt z was tak na prawdę nic nie wie, co i jak bedzie dalej

Re: IGROUP

Golfistka / 2010-06-23 17:16 / Tysiącznik na forum
Biedny kwiatek, sam tutaj jesteś głównie? Ja chyba też wtopiłam, bo kupiłam kilko dni temu Igroup - a dziś juz po 75 gr... I żadnych inwestorów jak nie było, tak i nie ma. A przeklęta Karen rośnie jak najęta ..
Golfistka / 2010-06-23 19:21 / Tysiącznik na forum
no nic, mi się wydaję na logikę, że MCI nie zrezygnuję. Z tego bankruta nawet nie ma co zabrać za długi: tylko komputery i ludzie

Re: Prowadz nas dalej Panie Ryszardzie !!

Golfistka / 2010-06-23 21:37 / Tysiącznik na forum
Szkoda, że nie można tutaj wkleić obrazka pana Krauze - świeciłby nam w ciemnościach dla naszych pomylonych małych mózgownic. I przestań cie, przestańcie - to wielki Facet, Pioner, ma zamiar otworzyć złogi nafty, czarnego złota!! Czyżby mało robi dla własnego kraju? Ktoś coś ma przeciw? Nie widzę takich oszołomów i dobrze!! Polska będzie sławna!! I my wszyscy przyczynimy się jak takie małe mrówki do tego jednego Wielkiego Uczynku swoim niedużym grosikiem, ale jak się mówi: grosz do grosza od każdej mrówki i coś z tego razem wybudujemy. Będziecie dumni z tego! Wnukom bedziecie swoim opowiadać o własnym społecznym zaangażowaniu. Nie umiecie szerzej patrzeć na świat, a tylko swoje własne dupsko widzicie. Aj-aj-aj!!! Nie dobrze!!
Tam mnie naszło coś: mam takie przyjemne przemyślenia na dobranoc.

Pozdrowionka dołączam i dla pana Ryszarda również.
Golfistka / 2010-06-23 21:49 / Tysiącznik na forum
tak, a kto wtedy byłby kozłem ofiarnym? Musi być kozioł ofiarny, ktoś musi tracić, aby ktoś mógł zarobić nie ma tak lekko - jak na razie ja trace za was wszystkich. To musicie mnie tutaj wszyscy na rękach nosić, pocieszać, pomagać i bawić żartami i miła rozmową, abym czarne myśli mnie nie zagryzły na amen.
Kazik juz przestał do mnie sie odzywać, zapomniał już, że jestem tutaj ofiarą. Jaką krótką ma pamięć facet.. A wszyscy mówią, że to kobieta ma coś z pamiecią.
PS. trochę zboczyłam z głównego wątku, sorry.
Golfistka / 2010-06-23 21:54 / Tysiącznik na forum
pewnie.. teraz cały mój szlachetny wrażliwy wątek sprowadzicie, znając życie do dwóch głównych tematach: do dupska i gówna :(
Pozdrawiam, bo muszem
Golfistka / 2010-06-23 22:03 / Tysiącznik na forum
OO, to ja rozumiem !! ;) Świetliste dusze zawsze się znajdą i na tym całkiem obsranym forum, hehe! Trzymaj się ciepło.
Golfistka / 2010-06-23 22:07 / Tysiącznik na forum
A Ty to co taki szczęśliwy, pewnie z Karen wracasz? To już musisz więcej niż kilko grosików ;) dołożyć na nasze wspólne strategicznie ważne dla naszej Ojczyzny dzieło.
Golfistka / 2010-06-23 22:08 / Tysiącznik na forum
sorry, od Karen wracasz :D
Golfistka / 2010-06-23 22:10 / Tysiącznik na forum
proszę wyjść z tego pokoju! :)

Re: PETROLINV

Golfistka / 2010-06-23 22:17 / Tysiącznik na forum
Już, natchnienie mi sie kończy niestety - chyba atmosfera nie sprzyja.
Dobrej nocy życzę wszystkim i zmykam do swojego kochanego łóżeczka.
Golfistka / 2010-06-23 22:25 / Tysiącznik na forum
Ej, my tu ciężko pracujemy charytatywnie, a Ty do nas z jakimś nie złym zarobkiem (jak on chociaż wygląda ten nie zły zarobek?) Dobre..
Golfistka / 2010-06-24 09:31 / Tysiącznik na forum
Cześć Djastro :). Też tak myślę. Ale po ile uśredniać? Nie przypuszczałam że spadnie po niżej 76 gr. Ależ niespodziewanie przykra ta cała giełda. Niektórzy tutaj nawet czekają na 50 gr.
Golfistka / 2010-06-24 10:28 / Tysiącznik na forum
tak tak, nie sprzedawaj teraz Triona, Leoni 07

Najnowsze wpisy