Forum

Komentarze użytkownika "Golfistka"

Komentarze użytkownika: Golfistka

Re: IGROUP

Golfistka / 2010-07-22 10:10 / Tysiącznik na forum
MCI i tak wywinduje cenę do 1,50 - spokojnie
Golfistka / 2010-07-22 14:13 / Tysiącznik na forum
wracaj wracaj. Ja tez wracam, jak kupie ponownie po 50
Golfistka / 2010-07-22 15:00 / Tysiącznik na forum
mam nieduży pakiecik i chyba dziś też musze dokupić
Golfistka / 2010-07-22 15:50 / Tysiącznik na forum
tak to jest :) i jestem pewna, ze nie tylko ze mną tak się dzieje :). Chyba z każdym z nas tak jest :)
Golfistka / 2010-07-22 15:52 / Tysiącznik na forum
dzis dokupilam, to czekaj na wielki minus lada moment ;). Pozdrawiam cieplutko, hihihi
Golfistka / 2010-07-22 16:14 / Tysiącznik na forum
Długonogie doji - rynek niezdecydowany w te czy w te :).
Golfistka / 2010-07-22 22:08 / Tysiącznik na forum
Na reszcie przemówiłeś - jest to nam potrzebne, dzięki :).
Apropos, bądź tak miły - co sądzisz o dzisiejszej brzydawej świece na Igroup. Jak myślisz to dalej pójdzie? Czy to jest znak, że będzie spadać i da się taniej dokupić? Oczywiście jeśli nie masz Igroup, to nie mam pytań, bo nie chcę Tobie też głowy zawracać, wiem, że to wszystko zajmuje strasznie dużo czasu. POZDR.
Golfistka / 2010-07-22 22:30 / Tysiącznik na forum
PS. Pronox uważam za chwile może wystrzelić, na MWTrade sygnał sprzedaży.
Moje gratulację dla Ciebie z okazji Boryszewa :)!
Golfistka / 2010-07-22 22:39 / Tysiącznik na forum
nie sorry, na MWTrade potrzebne jest jeszcze potwierdzenie sygnału zmiany trendu w postaci kolejnych dwóch lub jednego zamknięcia poniżej korpusu dzisiejszego "wisielca"
Golfistka / 2010-07-23 13:05 / Tysiącznik na forum
może nie są idiotami, a technicznie bardziej są podkuci i wiedzą, że non-stop nigdzie i nigdy nie rośnie i ze korekta następuje po każdym wzroście. I że lepiej teraz sprzedać, a odkupić dużo taniej. Myślicie, że spolka tak wam będzie podawać info po infie?! Ja p*******..
Golfistka / 2010-07-23 13:09 / Tysiącznik na forum
nie gadaj bzdur. Skad wiesz ze od poniedziałku? Będą na pewno, ale na pewno nie od poniedziałku. Inwestorzy.. Dawaj jeszcze poplać, że jednego dnia nie urosło do 2 pln ..

Re: ORCOGROUP

Golfistka / 2010-07-23 13:15 / Tysiącznik na forum
Chyba dziś był skup, jak sadzicie? Na niby wiecej na S po wyższej cenie, a w kółko ktos zbiera od wystraszonych leszczy po cenie wyższej, niż na K. Dobrze to wróży. Aczkolwiek obrazek podstepny, ten który ogólnie dostępny, hehe!
Golfistka / 2010-07-23 17:31 / Tysiącznik na forum
naipierw chyba nie oddawali i po 96 gr, a dzis oddali po 91 gr. Psychologia ludzka. A jak by tak wszyscy zakupili i nie oddawali, to pomyśl co by było :). To chyba giełdy by nie bylo lub nikt nie zarobił by nic. A żeby ktoś zarobił wiecej, to ktoś musi zarobić mniej. Innymi słowa: żeby ktoś zarobił, ktoś musi stracić. Nic z niczego się nie bierze. Niestety..
Pozdrawiam
Golfistka / 2010-07-23 17:37 / Tysiącznik na forum
idealnie myślisz :). Jeśli jeszcze Orco pojdzie do góry .. to juz nie wiem kim jesteś i jakiego masz nosa :)))

Re: ORCOGROUP

Golfistka / 2010-07-26 11:39 / Tysiącznik na forum
Hej, co myślicie o dzisiejszej sesji? obroty znikome. Cisza przed burzą?

Najnowsze wpisy