Forum

Komentarze użytkownika "golik"

Komentarze użytkownika: golik

Marta Kaczyńska czuje się krzywdzona

golik / 2011-03-25 13:03
dalszy ciąg medialnej wszechobecności Kaczyńskich, aż do znudzenia

dziennik ustaw

golik / 2011-03-28 09:50
gdzie mogę w internecie znaleźć aktualny, sprawdzony dziennik ustaw? zawierający najświeższe zmiany? z góry dziękuję

staż pracy

golik / 2011-03-29 14:13
jaki staż pracy wlicza się do emerytury?

pomoc dla małej firmy

golik / 2011-03-31 10:15
witajcie, jeśli zdecydowano się założyć małą firmę usługową to gdzie najlepiej starać się o dofinansowanie? czy unia europejska zajmuje się małymi biznesami czy należy udać się z takim planem do urzędu pracy?

zmiany w rejestracji aut

golik / 2011-04-13 14:05
Nowa ustawa ma wprowadzić takie oto zmiany: łatwa rejestracja auta kupionego za granicą, wszystko załatwimy w jednym okienku, koniec z cofaniem liczników, a rejestracja samochodu będzie jedna i ta sama, nie ważne w jakim województwie, po prostu nie będą one zmieniane tak jak do tej pory.

Straszny sekret Ewy Kopacz!

golik / 2011-04-20 13:20
jak to co? przecież to nie tylko nasz kraj, byłego premiera Marcinkiewicza i jego blogu nie pamiętasz? a poza tym na przykład Obama wygrał wybory dzięki internetowi właśnie, Komorowski podobno ma być na facebooku, po prostu internet już zupełnie zajął nasze życie, niedługo nie będzie spotkań w realu tylko wirtualni znajomi...

logo polskiej prezydencji wasze opinie

golik / 2011-05-11 08:57
co myślicie o logo polskiej prezydencji w UE? jakaś taka uboga strasznie, pierwsze co się nasuwa to że przypomina to ludzi bez głów, tak się kojarzy niestety, rząd bez głowy?

stawki VAT od usług budowlanych

golik / 2011-07-27 10:26
zmiany stawek VAT wprowadziły lekkie zamieszanie w usługach budowlanych w związku z całym okresem przejściowym, zastanawiam się po jakich stawkach VAT ma być rozliczana usługa, która została wykonana w roku ubiegłym ale obowiązek podatkowy wobec niej powstał w roku 2011, czy wtedy jest ona opodatkowana VAT-em przed zmianą stawki czy po?

zgubiona karta pojazdu

golik / 2011-08-02 13:58
w urzędzie komunikacyjnym, w którym zarejestrowane jest auto musisz ubiegać się o zaświadczenie dotyczące danych karty pojazdy, zadzwoń i dowiedz się czy możesz to zrobić korespondencyjnie

jak skorzystać z programu "Rodzina na Swoim"

golik / 2011-08-12 09:36
lepiej się pospieszcie, bo jeszcze obowiązują stare zasady, a niebawem, gdy wejdą już nowe dofinansowanie będzie można uzyskać na dużo tańsze mieszkania, limit ceny za metr kwadratowy nieruchomości będzie dużo niższy, teraz jest to bodajże 9,8 tys. zł/mkw, a po zmianach ma być niecałe 6 tys. zł/mkw

Re: Umowa zlecenie, która się nie kończy...

golik / 2011-08-24 13:56
a ja myślałem, że w życie wszedł przepis gdzie zabrania się przedłużania tego typu umowy w nieskończoność, byłem w błędzie... Ale jak to jest z czasowymi umowami, na ile może być zwarta umowa na czas określony, jakie jest minimum a jakie maksimum takiego okresu?

zmiana właściciela auta

golik / 2011-09-05 09:39
chcemy przenieść własność samochodu z taty na mnie, w jaki sposób powinniśmy to zrobić, aby jak najmniej na tym stracić? łącznie ze zniżkami OC, które tata ma dość wysokie? a przede wszystkim jakie dokumenty tata miałby mi przekazać?

gdzie kredyt konsolidacyjny

golik / 2011-10-18 13:36
Mam kilka kredytów w różnych bankach, czy mogę połączyć je w jeden w jeszcze innym banku? czy raczej kredyt konsolidacyjny zawierany jest w banku, w którym mamy choć jeden z tych kredytów? jak można się o taki kredyt starać?

Kara za narkotyki.

golik / 2011-11-22 15:33
więzienia są pełne młodych ludzi, którym życie nie zniszczył narkotyk ale nasze prawo, bo przepraszam bardzo, ale jaką krzywdę społeczną wyrządza na przykład student palący od święta, który miał pecha i go przyłapano...

Najnowsze wpisy