Forum

Komentarze użytkownika "gollum"

Komentarze użytkownika: gollum

Re: Jaki rynek, taki window dressing

gollum / 2006-09-15 22:03 / Uznany Gracz Giełdowy
Pewna pani wybrała się do Afryki na safari i zabrała ze sobą swojego pupila- pudelka. W trakcie wyprawy piesek wypadł z jeepa, czego nikt nie zauważył. Biegł za samochodem, biegł, biegł... ale nie dogonił. Nagle słyszy gdzieś za sobą szelest i kątem oka dostrzega zbliżającego się lamparta. Zadrżał ze strachu, przed oczami
przeleciało mu całe życie. Wtem jednak patrzy, a kawałek dalej w trawie leżą jakieś poobgryzane szczątki. "Może nie wszystko stracone" - myśli pudelek i dopada padliny. Lampart wyłazi z krzaków, patrzy - a tam jakiś dziwaczny mały stwór coś w********, ciamka, mlaska. Lampart już - już ma na niego skoczyć, ale słyszy jak stwór mruczy do siebie: " Mmmm... jaki smaczny ten lampart...rarytas... mięsko palce lizać... a kosteczki - co za rozkosz...".
Lampart przeraził się i dał nura w krzaki. "Całe szczęście, że mnie nie widział ten mały diabeł, bo zżarłby mnie jak dwa razy dwa" - myśli uciekając.
Pudelek odetchnął,ale zauważył, że na drzewie siedzi małpa, która najwyraźniej obserwowała całą sytuację, bo minę ma zdziwioną. Nagle małpa puszcza się biegiem za lampartem i wrzeszczy. "Oj, niedobrze" - myśli pudelek. "Ta cholerna małpa wszystko mu wygada. Co robić?"
Małpa faktycznie dopada lamparta i opowiada mu, jak to został wystrychnięty na dudka. Lampart ******wił się strasznie. Kazał małpie wsiąść mu na grzbiet i wrócić ze sobą na polankę, żeby była świadkiem tego, jak rozprawi się z tym stworem. Wracają, patrzą, a tam pudelek rozwalony na grzbiecie, dłubie w zębach pazurem i gada do siebie:
"Gdzie do cholery ta małpa? Wysłałem ją po kolejnego lamparta a ta franca, nie wraca i nie wraca..."

Re: Jaki rynek, taki window dressing

gollum / 2006-09-15 21:48 / Uznany Gracz Giełdowy
Na znak protestu przeciw ministrowi edukacji narodowej, Romanowi
Giertychowi, od dziś zaprzestajemy używania czcionki TIMES NEW ROMAN
Podaj dalej!
gollum / 2006-09-15 21:45 / Uznany Gracz Giełdowy
To już woem czemu mnie zawsze tak łeb nap*****la.....
gollum / 2006-09-15 21:30 / Uznany Gracz Giełdowy
Warka należy do grupy Żywiec ;)
gollum / 2006-09-15 21:29 / Uznany Gracz Giełdowy
Spooooko stary. Mnie wczoraj w ogóle nie było stać :) Nie martw się, będzie lepiej :)
gollum / 2006-09-15 21:26 / Uznany Gracz Giełdowy
Chlupiemy chlupiemy. Nie ma zmiłuj się :) U mnie wareczka się leje :)

Re: Jaki rynek, taki window dressing

gollum / 2006-09-15 20:59 / Uznany Gracz Giełdowy
No jestem. Z mojej stajenki znika dziś ELX (i to z zyskiem!!!). Uff.

W zamian dobrałem Trasa i Śrubex (jak się bawić to się bawić, drzwi wy****ć nowe wstawić) i jestem nimi dofutrowany ostro. Jago niezmiennie rży w kąciku stajenki, fika i rwie się do lotu (pegaz czy jak?).

To mój najlepszy jak dotąd dzień na giełdzie. Odrobiłem straty, cały świecę się na zieloniutko i w dodatku zarobiłem na ładne dwie zgrzewy browarów plus 3 złote za ELX :P

Od wczoraj urosłem o blisko 9% i jestem cholernie szczęśliwym czarnuchem :)

No to co, umiłowani w chlupaniu bracia i siostry, zaczynamy?
gollum / 2006-09-15 16:41 / Uznany Gracz Giełdowy
No to koło 21.00 :D
gollum / 2006-09-15 16:39 / Uznany Gracz Giełdowy
O której?

Re: Szalona sesja

gollum / 2006-09-15 16:38 / Uznany Gracz Giełdowy
Ale jaja dzięki rajdowi SRX i TIN odrobiłem straty i nawet mam na piwo...

Warren co z tym robimy?
gollum / 2006-09-15 16:18 / Uznany Gracz Giełdowy
Czyjej żonce?

;)
gollum / 2006-09-15 14:52 / Uznany Gracz Giełdowy
Wszyscy mają śrubex!! Mam i ja :P

Re: Szalona sesja

gollum / 2006-09-15 14:44 / Uznany Gracz Giełdowy
Jaaaakie słodkie śrubuniulki....

Ale dzień...

Re: Szalona sesja

gollum / 2006-09-15 14:42 / Uznany Gracz Giełdowy
O mój Trasinturze nie zdradzę cie, o mój Trasinturze nie zdradzą cie, inni cię zdradzili, tanio wywalili, ale my nie!!!!!! Ale my nie!!!!!!!!

Littlephobos i gollum

To dla ciebie slaw ;D

Re: Szalona sesja

gollum / 2006-09-15 14:31 / Uznany Gracz Giełdowy
inflacja w USA prognoza 0.2% jest 0.2%

Najnowsze wpisy