Forum

Komentarze użytkownika "gollum"

Komentarze użytkownika: gollum

gollum / 2006-09-08 21:34 / Uznany Gracz Giełdowy
Nie rób se jaj. Jak się będziesz kierował moimi decyzjami to będziesz zapitalał nawet bez skarpet (że o torbach nie wspomnę)

O Jezu, właśnie sobie uświadomiłem, że jak wzrośnie o 15% to ja dalej będę pod krechą. No dupnie :P

A nic to. Zamarynuję sobie te akcje, zasuszę i powieszę nad łóżkiem. Kiedyś opowiem wnukowi:

Widzisz wnusiu (khe khe khe), twój dziadziuś był kiedyś niezły dżygit. Kupił ELX po 3,90 i trzyma do dziś. Tak tak, wnusiu (khe khe khe). Do giełdy to trzeba mieć jaja. Buy and hold wnusiu (khe khe khe).
gollum / 2006-09-08 21:25 / Uznany Gracz Giełdowy
Slaw towarzyszu niedoli ty mój. Na Ciebie to zawsze można liczyć.

A dżeju gdzie? Dżejuuuuu!!!!!

Re: Golenie frajerów

gollum / 2006-09-08 21:17 / Uznany Gracz Giełdowy
Napoleon powiedział, że każdy żołnierz nosi w plecaku buławę marszałkowską. Oznacza to tyle, że kazdy marszałkiem może zostać.

Hmmm

Ja w plecaku noszę akcje ELX kupione po 3,9. Jaka więc czeka mnie przyszłość? Kim będę?

Nie odpowiadajcie, to pytania retoryczne.

No to chlup
gollum / 2006-09-08 12:58 / Uznany Gracz Giełdowy
Regulamin forum
gollum / 2006-09-08 11:17 / Uznany Gracz Giełdowy
No u nas też.

Więc postawiłem Tlena który obsługuje też GG ale chyba na innych portach bo działa :P

Baran sie nie kapnie ;)

Re: Po przecenie zwykle następuje odbicie

gollum / 2006-09-08 11:10 / Uznany Gracz Giełdowy
Nie no z********* po prostu jest.
gollum / 2006-09-08 11:06 / Uznany Gracz Giełdowy
hehehe
gollum / 2006-09-08 10:59 / Uznany Gracz Giełdowy
Nie mam za co. Przecież nie sprzedam teraz ELX w takim dole.

Miałeś się odezwać?
gollum / 2006-09-08 09:56 / Uznany Gracz Giełdowy
Ale to już mój drugi strzał pod rząd. Miałem też kable po 62 zeta.

Redakcji Forum pod rozwagę:
Załóżcie dział niemoderowany na którym można bluzgać. I zróbcie to zanim mnie ch** strzeli.
gollum / 2006-09-08 09:52 / Uznany Gracz Giełdowy
Et tu, Brutu, contra me?
gollum / 2006-09-08 09:49 / Uznany Gracz Giełdowy
Zetrwej clever.

Mnie też szlag trafia ^---^
gollum / 2006-09-08 08:41 / Uznany Gracz Giełdowy
I w górę nasz eeliksiu.

A jeden słoik muchomorów chowam na zlot ;)
gollum / 2006-09-08 08:32 / Uznany Gracz Giełdowy
A tak w ogóle dżeju to kiedy Ty śpisz? W nocy w robocie, w dzień inwestujesz. Że o ciupcianiu nie wspomnę :P

A najlepszy grzyb do marynaty to muchomor czerwonawy (Amanita rubescens). Jak będzie zlot leszczy to przywiozę Was poczęstować. Samodzielne zbieranie jednak odradzam bo pomyłka z muchomorem plamistym (Amanita pantherina) zbyt drogo może kosztować.
gollum / 2006-09-08 08:24 / Uznany Gracz Giełdowy
Ale ja mówię poważnie. Prawdziwek wchodzi w mikoryzę z tym dębem a lakówki ametystowe i poćce (tak górale nazywają borowiki ceglastopore) z bukami.

Lakówki nie są zbyt smaczne ale mają piękny fioletowy kolor i cudnie wyglądają w marynacie. Borowiki ceglastopore natomiast uchodzą za najprzedniejsze grzyby do bigosu. Oba gatunki mają jeszcze jedną wielką zaletę - mało kto je zna i zbiera.
gollum / 2006-09-08 07:48 / Uznany Gracz Giełdowy
Aaaaa, tam. To zobacz koło tego dębu dużego przy drodze tej gdzie rosną modrzewie. Tam zwykle jest prawdziwek.
A jakieś 700 metrów dalej jest buczyna w której znajdziesz borowiki ceglastopore i lakówki ametystowe jeśli nie będzie zbyt sucho.

Najnowsze wpisy