Forum

Komentarze użytkownika "gollum"

Komentarze użytkownika: gollum

gollum / 2007-02-16 21:46 / Uznany Gracz Giełdowy
:D

Re: Inwestorzy do WIG20 pilnie poszukiwani

gollum / 2007-02-16 21:58 / Uznany Gracz Giełdowy
No dobra ja idę spać bo jutro Kircholm. Trzymajcie się ludzie.

I do zobaczenia we Wrocku :)
gollum / 2007-02-16 22:06 / Uznany Gracz Giełdowy
A nie wiem kto trzeci?

Łudwik doŁn?

Re: Inwestorzy do WIG20 pilnie poszukiwani

gollum / 2007-02-18 20:27 / Uznany Gracz Giełdowy
Dojechałem.

Po pierwsze:
Dzięki dla ekipy "Money" za wszystko. Poziom imprezy świetny. Stanęliście na wysokości zadania - wszystko było dopięte i zaplanowane. Dzięki.

Po drugie:
Dzięki dla Was wszystkich, którzy przyjechaliście. To jest naprawdę ważne, że ludzie potrafią zebrać się do kupy i ruszyć tyłek. To właśnie dlatego jesteśmy ludźmi a nie maszynami. Mam nadzieję, że jesteście zadowoleni choć w połowie tak jak ja. Naprawdę było super!! Udowodniliśmy, że jesteśmy ludźmi z krwi i kości a nasze istnienie zostało potwierdzone naocznie (choć chwilami boleśnie). Żaden reklamodawca niczego teraz już na pewno nie zakwestionuje a do patronatu nad kolejną imprezą będą się pchali :)

Po trzecie:
Very speszyl dzięki und respect jak stąd do Wall Street dla Daniela Gąsiorowskiego i Marka Knittera - już Wy wiecie za co. Jesteście chłopaki naprawdę w porządku.

Moje gorące przemyślenia są takie:
1) Orzeł wygląda całkiem inaczej - jak nieorzeł. Zupełny konflikt z wyobrażeniami. Ale in plus :)
2) Podobnie samuraj jack - tu byłem w szoku :)
Pozostali wyglądają tak jak powinni :D

Pod koniec imprezy odbyła się burzliwa dyskusja z naszymi analitykami (przepona mnie boli). Mam nadzieję, że to o czym mówiliśmy zostanie wprowadzone w życie a następna impreza odbędzie się w takiej formie i terminie jak nam się zamarzyło :) Byłby to zaiste powód do dumy świadczący o rozwoju naszej społeczności we właściwym kierunku. Wierzę, że Daniel i Marek przekażą komu trzeba co trzeba w taki sposób jak trzeba :)

Być może będę miał potem siłę napisać więcej. Relacji jednak nie będzie. Kto ma wiedzieć ten wie :) A kto nie przyjechał niech żałuje i następnym razem dobrze przemyśli decyzję.

LUDZIE, BYŁO ŚWIETNIE!! :)

P.S.
Warren Buffet jest słaby w łóżku LOL
gollum / 2007-02-18 20:34 / Uznany Gracz Giełdowy
No rano idę do lekarza i teraz już na poważnie będę się leczył. Zapalenie płuc to nie żarty. No ale jak ja miałem dźwiedziu opuścić taką imprezę, no sam powiedz. W życiu bym sobie nie darował. Z OIOM-u bym się urwał i przyjechał :)

Pozdrawiam i dzięki za troskę :)
gollum / 2007-02-18 20:36 / Uznany Gracz Giełdowy
Nie, zapalenie płuc chwyta za płuca a nie za gardło.

Ja stawiam że to o 18 zimnych piw za dużo w ciągu doby :P
gollum / 2007-02-18 20:42 / Uznany Gracz Giełdowy
Dobrze że dojechaliście w całości :)

Re: Konsolidacja, czy wybicie?

gollum / 2007-02-19 09:58 / Uznany Gracz Giełdowy
Cześć kochani :)

Właśnie wróciłem od lekarza. Nie jest dobrze, ale są też pozytywne strony tego zagadnienia. Będę przez najbliższe dni żarł tabletki, masował tyłek po zastrzykach (ale mam fajną pielęgniarę łał) ale przed nosem zamiast roboty będę miał money.pl :)

Lekarz mnie zrównał z glebą jak mu powiedziałem (oględnie) co robiłem przez ostatnie dni. No zero zrozumienia normalnie. Nic łapiduch nie kuma że było WARTO :)

Co tam dzisiaj kupujecie?
gollum / 2007-02-19 10:48 / Uznany Gracz Giełdowy
No pewnie.

Od razu widać że Ty i ja uwielbiamy Sepulturę, Death, Slayera oraz Kreatora. Puszczamy sobie Coma of Souls, Arise albo Endless Pain i trzepiemy piórami :D

Re: Konsolidacja, czy wybicie?

gollum / 2007-02-19 10:49 / Uznany Gracz Giełdowy
Zakupiłem Optimusa po 4,33.
gollum / 2007-02-19 11:12 / Uznany Gracz Giełdowy
Ja dokupuję. Zlecenie mam ustawione na 30 zeta. Na razie nie wpadło choć już było blisko.
gollum / 2007-02-19 11:15 / Uznany Gracz Giełdowy
Och się szczegółów czepiasz. Od kiedy to brak piór i ogólna łysość przeszkadza w trzepaniu piórami :D
gollum / 2007-02-19 12:30 / Uznany Gracz Giełdowy
Pięknie!!!
Pierwsze pozytywne efekty spotkania w praktyce, no brawo!

A Brydzia mówi że jej się zlot nie podobał :P
gollum / 2007-02-19 12:35 / Uznany Gracz Giełdowy
Nie no skąd. Ona się z nami już nie zadaje.

Poza tym wczoraj odeszła z forum.

Ósmy raz.....
gollum / 2007-02-19 12:36 / Uznany Gracz Giełdowy
Na razie bez ale będę apelował.

Najnowsze wpisy