Forum

Komentarze użytkownika "Góralek"

Komentarze użytkownika: Góralek

Góralek / 2008-01-05 03:47
chyba nie zauważyłeś SKALI kolego ...pozdro; )
Góralek / 2008-01-07 23:33
gratulacje!!! ja żałuje ze nic niedokupiłem a fonka trzymam od 80 gr.....myśle że jaj zrobi się split to spekuła się papierkiem zajmie na jakiś czas....pozdrawiam fonowiczów
Góralek / 2008-01-11 01:25
Prwada jest taka że doświadczony inwestor nie może się już doczekać krachu! pozdrawiam
Góralek / 2008-01-15 23:00
Batman Ty grasz na opcjach? bo można zabezpieczyć tz pozycje wykupując opcje sprzedaży z opcja kupna .....czyli straddle "arbitraż" pozdro
Góralek / 2008-02-01 14:33
Traktuj spadki jak okazje do kupna- "mówi wam to coś ; )" pozdrawiam

Re: MEWA

Góralek / 2008-03-06 11:25
Oj wydaje mi sie ze jest to tylko kwestia czasu i spadnie mewka do 6 gr. Cały czas usredniam w dół i sie zastanawiam czy dobrze robie ;/ patrzac na ogółlna sytuacje na rynku mamy do czynienia z TRENDEM i cholera wie czy z nim warto jeszcze walczyc ... pozdrawiam.
Góralek / 2008-10-06 04:53
O jej ale się dyskusja rozwinęła ;) Ja jestem niedoświadczonym inwestorem i narazie testuje stare systemy książkowe polskich wydawców myśle że z miesiąca na mieiąc grając na "sucho" wkońcu będe odnosic jakieś sukcesy.Jeśli kontrakty będą za trudne i wymagały dużo czasu jak do tej pory to rozważam naukę o opcjach kupna i sprzedarzy bo mozna mniej czasu na nie poświęcać i kosztują mniej nerwów ;). A tak nawiasem ludzie którzy osiągneli jakiś sukces finansowy przeważnie dzielą sie tym chętnie z innymi ludzmi ucząc ich tego czego sami sie nauczyli a to jest piękne ;) Pozdrawiam
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy