Forum

Komentarze użytkownika "Góralek"

Komentarze użytkownika: Góralek

Góralek / 2007-11-21 12:44
Nie panikuj że masz plecy!!!
Uwież mi większość ma mamy początek bessy i radziłbym się zabrać za instrumenty pochodne aby na spadku zarobić ; )
A potem dokup sobie akcje tej spółki jak będo jeszcze tańsze....uśrednianie to piękna rzecz...pozdrawiam
Góralek / 2008-04-10 14:02
Czytales R,Kiyosakiego ? ;) pozdrawiam

Re: w co zainwestowac 100tys

Góralek / 2008-04-10 19:50
Mysle ze przekazywanie pieniedzy w tak trudnym okresie innym ludziom w tzw. fundusze roznych rodzajow niesie ze soba ogromne ryzyko... co innego gdybysmy mogli wykorzystac pieniadze innych bankow i innych ludzi za oferowana usluge najmu z nieruchomosci. Twoje 100 k plus pieniadze z banku np 50% na pokrycie inwestucji .... dzwignia finansowa a do tego przychod pasywny jest lepszy od rzekomo reklamowanego przez doradcow zyskow w przyszlosci.Malo tego przepisy podatkowe dzialaja na korzysc wlasciciela wiec w sprawie podatku w pewnych okolicznosciach nie trzeba go oddawac fiskusowi ;) Mamy wiec wieksza kontrole nad swoimi pieniedzmi..I sposoby negocjacji przed zakupem inwestycji tez sa dobre poniewaz kiedy znajdziemy zdeteminowanego sprzedawce na rynku to mozemy nabyc nieruchomosc po zanizonej cenie, a tak ciekaw jestem z ktorymi funduszami czy akcjami mozna sie ponegocjowac w sprawie ceny ,,,,pozdrawiam serdecznie ;)
Góralek / 2008-04-14 11:32
No niestety dałem ciała bo nie czytalem prospektu i okazalo sie ze juz bylo za pózno ;/ Obawiam sie ze postapilem tak samo jak akcjonariusze Fonu lub PC Guarda gdzie na bardzo dlugi czas zamrozili gotowke....
Góralek / 2008-04-23 11:07
Mysle ze warto jakis pakiecik zakupic bo taka niska cena jest kusząca ;) ja ogólnie jestem załamany bo z powaznym pakietem tkwie juz od 11groszy,Zakupiłem jeszcze pakiet po 4 gr i pozostaje mi tylko czekac .......chodz z drugiej strony myslałem ze są to aktywa ale jednak sie narazie pomyliłem i na swojej arce mam złoto głupców zamiast prawdziwego skarbu ;p pozdrawiam ;)
Góralek / 2008-04-26 08:39
Właśnie dobrze napisane ......gwarantuje zawirowania głowy z tego 2 godzinnego filmu ;)
http://video.google.pl/videoplay?docid=-5870901554543719947

Miłego oglądania

Re: USD/JPY;Raporty; Mathias Rothbard

Góralek / 2008-05-25 02:39
Witam Ciebie mathias ostatnio przeglądam sobie materialy edukacyjne na temat opcji kupna i sprzedazy i stwierdzilem ze pod wzgledem zarobkow i mozliwosci kontrolawania swojego kapitału jest o wiele lepiej niz na zwykłych akcjach.A do czego zmierzam ...wiem ze przedemna jest dluga droga abym zrozumiał na czym tak dokładniej polega handlowanie instrumentami pochodnymi ale cze niezechcial bys mi pomoc w kwesti jakies wiedzy teoretycznej na ten temat "książki ".Przegladajac stronki zamierzam otworzyc rahunek demo na x trade brokers o opcjach mysle ze to bedzie dobry pomysł ; )Opcje na waluty,towary i indeksy to swietna sprawa .Z góry dziekuje i pozdrawiam serdecznie
Góralek / 2008-05-29 20:13
Bardzo oryginalny pomysł aby ruszyć tą machine do przodu wkońcu ; ) pozdrawiam

Re: USD/JPY;Raporty; Mathias Rothbard

Góralek / 2008-09-25 00:43
od początku roku już ma Pan ponad 63 tys pipsów ? chyba że coś nie tak przeczytałem ja narazie czytam ebooki i nie moge wyjsc 100 pipsów na mc ;/ pozdrawiam
Góralek / 2008-09-25 00:52
Money as debt ;)

Re: MEWA

Góralek / 2008-04-03 10:53
Oj mewko a myslalem ze na wiosne wyprostujesz skrzydelka ;/ ostatni raz usredniam 0,04 gr...a utknałem z zakupem nawet przy 0,11 jest ktos lepszy ? ;)pozdrawiam
Góralek / 2008-03-11 18:54
Myśle więc że szybko się tak tych akcji niepozbędzie .... ;) pozdrawiam
Góralek / 2007-12-05 23:29
niewolnikami własnych pieniędzy?....
jak ktoś dobrze kombinuje to może byc za nie absolutnie wolny.... ; - )
Góralek / 2007-12-12 22:59
ja też ale dzis ramo zobaczyłem ze mam je za ,11gr.....
może za duzo chcesz ich kupic i może dlatego że większość chce pchnąć papierek za 0,12 ; )
pozdrawiam
Góralek / 2007-12-16 13:52
Śmiecć czy nie ..... akcje są tak nisko że da się zarobić ....pozdro
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy