Forum

Komentarze użytkownika "Góralek"

Komentarze użytkownika: Góralek

Góralek / 2008-04-23 11:07
Mysle ze warto jakis pakiecik zakupic bo taka niska cena jest kusząca ;) ja ogólnie jestem załamany bo z powaznym pakietem tkwie juz od 11groszy,Zakupiłem jeszcze pakiet po 4 gr i pozostaje mi tylko czekac .......chodz z drugiej strony myslałem ze są to aktywa ale jednak sie narazie pomyliłem i na swojej arce mam złoto głupców zamiast prawdziwego skarbu ;p pozdrawiam ;)
Góralek / 2008-04-26 08:39
Właśnie dobrze napisane ......gwarantuje zawirowania głowy z tego 2 godzinnego filmu ;)
http://video.google.pl/videoplay?docid=-5870901554543719947

Miłego oglądania

Re: USD/JPY;Raporty; Mathias Rothbard

Góralek / 2008-05-25 02:39
Witam Ciebie mathias ostatnio przeglądam sobie materialy edukacyjne na temat opcji kupna i sprzedazy i stwierdzilem ze pod wzgledem zarobkow i mozliwosci kontrolawania swojego kapitału jest o wiele lepiej niz na zwykłych akcjach.A do czego zmierzam ...wiem ze przedemna jest dluga droga abym zrozumiał na czym tak dokładniej polega handlowanie instrumentami pochodnymi ale cze niezechcial bys mi pomoc w kwesti jakies wiedzy teoretycznej na ten temat "książki ".Przegladajac stronki zamierzam otworzyc rahunek demo na x trade brokers o opcjach mysle ze to bedzie dobry pomysł ; )Opcje na waluty,towary i indeksy to swietna sprawa .Z góry dziekuje i pozdrawiam serdecznie
Góralek / 2008-05-29 20:13
Bardzo oryginalny pomysł aby ruszyć tą machine do przodu wkońcu ; ) pozdrawiam

Re: USD/JPY;Raporty; Mathias Rothbard

Góralek / 2008-09-25 00:43
od początku roku już ma Pan ponad 63 tys pipsów ? chyba że coś nie tak przeczytałem ja narazie czytam ebooki i nie moge wyjsc 100 pipsów na mc ;/ pozdrawiam
Góralek / 2008-09-25 00:52
Money as debt ;)
Góralek / 2008-10-06 04:53
O jej ale się dyskusja rozwinęła ;) Ja jestem niedoświadczonym inwestorem i narazie testuje stare systemy książkowe polskich wydawców myśle że z miesiąca na mieiąc grając na "sucho" wkońcu będe odnosic jakieś sukcesy.Jeśli kontrakty będą za trudne i wymagały dużo czasu jak do tej pory to rozważam naukę o opcjach kupna i sprzedarzy bo mozna mniej czasu na nie poświęcać i kosztują mniej nerwów ;). A tak nawiasem ludzie którzy osiągneli jakiś sukces finansowy przeważnie dzielą sie tym chętnie z innymi ludzmi ucząc ich tego czego sami sie nauczyli a to jest piękne ;) Pozdrawiam
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy