Forum

Komentarze użytkownika "GordonGekko"

Komentarze użytkownika: GordonGekko

GordonGekko / 2007-08-31 14:20 / Łapacz Spadających Noży
hej caabi dokupujesz teraz Swissa na spadkach???
GordonGekko / 2007-08-31 13:31 / Łapacz Spadających Noży
no to rzeczywiscie ciekawe, ale chyba malo prawdopodobne bo PIS musi doprowadzic do wyborow przed powstaniem komisji sejmowej w sprawie ABW,
to pewnie tylko gra polityczna
GordonGekko / 2007-08-31 12:57 / Łapacz Spadających Noży
no trzeba sie cieszyc ze niemcy nas jeszcze nie kontroluja !!
:)
GordonGekko / 2007-08-31 11:39 / Łapacz Spadających Noży
jakby chcieli zeby o nim zapomniec to nie pokazywali by go w spotach reklamowych

Re: Rynek potrzebuje uspokojenia

GordonGekko / 2007-08-31 11:36 / Łapacz Spadających Noży
Boruc: bardzo mi się siku chciało
Przegląd Sportowy/MS /07:54
- O czym pan myślał, gdy szykowaliście się do rzutów karnych? Bardzo mi się siku chciało – powiedział Artur Boruc, który był bohaterem spotkania Celtic – Spartak w eliminacjach Ligi Mistrzów.
:)
GordonGekko / 2007-08-30 18:58 / Łapacz Spadających Noży
SWISSMEDman jak przewidujesz przyszlosc dla Swissa do konca roku ??
bo mnie juz zaczyna denerwowac jego zachowanie
GordonGekko / 2007-08-30 18:51 / Łapacz Spadających Noży
wyluzuj graczu.... graczu...... to nie mialo byc obrazliwe ,
a jesli bylo to sorki
natomiast trzeba byc albo probowac przynajmniej byc obiektywnym a mowienie ze prawopodobne zatrzymanie Krauzego nie bedzie mialo wplywu na Bioton obiektywnym nie jest
GordonGekko / 2007-08-30 18:44 / Łapacz Spadających Noży
nie udawaj glupa...
jezeli problem ma udzialowiec Krazue to problem maja wszystkie jego spolki i koniec!
GordonGekko / 2007-08-30 18:13 / Łapacz Spadających Noży
hehehehe
co nie zmienia faktu ze wydarzenia sa takie i nie inne i maja takie a nie inne konkretne skutki,
natomiast faktem jest ze moga byc i najczesciej sa przedstawiane z roznych punktow widzenia, (o czym napisalem), ktore zacieraja obiektywny odbior faktow przyklad: dzialanosc roznych organizacji w niemczech takich jak powiernictwo pruskie a przede wszystkim erika steinbach i jej wypedzenii
GordonGekko / 2007-08-30 18:07 / Łapacz Spadających Noży
jedna poprwaka nie pierwszego miliona ale .....miliarda
GordonGekko / 2007-08-30 18:04 / Łapacz Spadających Noży
ministerstwo finansow za wszystkich dotychczasowych rzadow bylo przewaznie zbyt optymistyczne w swych progonozach
GordonGekko / 2007-08-30 18:02 / Łapacz Spadających Noży
historia jest zbiorem obiektywnych wydarzen, a jej ocena moze byc wydawana z roznych stron i punktow widzenia ito jest wlasnie zbior subiektywnych zdan
GordonGekko / 2007-08-30 18:00 / Łapacz Spadających Noży
nie widze w tym nic dziwnego, w takiej sytuacji ruch Pilsudskiego byl jak najbardziej na mejscu , a jego jak to nie ktorzy nazywaja autokratyzm byl mniej totalitarny od tego co dzialo sie w Hiszpanii i Portugalii na dlugo po II wojnie swiatowej

Re: Inwestorzy uciekli spod gilotyny

GordonGekko / 2007-08-29 18:02 / Łapacz Spadających Noży
no iteraz sie zastanawiam czy zgodniez planem jutro cos podkupic czy ze wzgledu na decyzje RPP(ktorej sie nie spodziewalem) odlozyc to do przyszlego tygonia az sytuacja sie bardziej wyklaryje?? Hmmm

Jedno wiem, ze nic nie wiem - a i tego nie jestem pewien

Re: Spodziewana nerwowa sesja na GPW

GordonGekko / 2007-07-10 16:14 / Łapacz Spadających Noży
Witam
mam pytanie : czy ma ktos z szanownych forumowiczów może jakieś publikacje, ksiazki, journals itp. na temat dolnych granic opcji??????
jezeli tak to prosze o przesłanie na krzychhhh@yahoo.com
pisze a wlasciwie to mam na ten temat cos dopiero napisac i potrzebuje kazdej ilosci materiałów

Dzieki z gory za pomoc
Gordon

Najnowsze wpisy