Forum

Komentarze użytkownika "GordonGekko"

Komentarze użytkownika: GordonGekko

GordonGekko / 2007-12-17 14:49 / Łapacz Spadających Noży
kiszonki sa , ale op gotowaniu smazeniu itp raczej mowy nie ma , nikuomu sie nie chce
;)
GordonGekko / 2007-12-05 00:54 / Łapacz Spadających Noży
pruszy snieżek pruszy.....
aż mi zmino w uszy.
:) zbywam sie praw autorskich
GordonGekko / 2007-12-04 13:13 / Łapacz Spadających Noży
tragedia z ta gazeta , wiekszego chłamu nie ma
GordonGekko / 2007-12-01 01:21 / Łapacz Spadających Noży
dobre.........
:)
GordonGekko / 2007-11-30 15:19 / Łapacz Spadających Noży
dokladnie, zgadzam sie z toba w 100%
niestety tak wygladała dotychczasowa prywatyzacja w Polsce kto wie moze teraz sie cos zmieni choc ja nie wierze w cuda PO
ale z drugiej strony uwazam ze instytucje finansowe operujace na naszym rynku powinny miec wiekszy wplyw na gielde, i to do nich powinna byc skierowana taka oferta

Re: Indeks WIG20 poszybował w górę

GordonGekko / 2007-11-29 00:38 / Łapacz Spadających Noży
to mysle ze mozna juz powiedziec ze zaczał sie
rajd Sw. Mikołaja
GordonGekko / 2007-11-28 16:01 / Łapacz Spadających Noży
wazne zeby ten wytrysk nikomu nie odbil sie czkawka
:)
GordonGekko / 2007-11-27 00:30 / Łapacz Spadających Noży
za późno....
GordonGekko / 2007-11-27 00:28 / Łapacz Spadających Noży
przeciez jak korea i maroko zrobily taki przekret to wczesniej ktos musial o tym slyszec ! czemu nasi tego samego nie zrobili albo przynajmniej wczesniej nie poinformowali odpowiednich instytucji
zawalili ale teraz beda zwalac wine na caly swiat i na wstretnych oszustow zamiast grac tak jak przeciwnik pozwala,
trudno moze nastepnym razem
GordonGekko / 2007-11-25 19:11 / Łapacz Spadających Noży
najwazniejsze bedzie zeby glupio nie potracic punktow z Irlandia i Slowacja jak mialo to miejsce w obecnych eliminacjach z Armenia i Finlandia
a do tego nikt nie mowi o Sloweni a ona wcale nie musi byc latwiejszym przeciwnikiem niz te wczesniej wymienione przez mnie
GordonGekko / 2007-11-17 04:18 / Łapacz Spadających Noży
no nie stety shower mi nic nie pomógł na moje bolączki - jutro pewnie bedzie kac ten material;ny i ten moralny...

Re: Wybiły się tylko średnie spółki

GordonGekko / 2007-11-17 04:06 / Łapacz Spadających Noży
hej ludzie wiem ze moze jest za późzno moze nie wypada kolesiowi w miom weku tak pisac itp ale wlasnie wrócilem po imprezie i czuje sie h.uj.ow.o. czytaj tragicznie - co z tego ze podobno w moim wieku co tydzien powinna byc nowa panna , co z tego ze w moim wieku juz niektorzy maja rodziny założone i sa szczesliwi - ja wlasnie wrocliem z imprezy i wiem ze panna z ktorz chcialbym miec dzieci jest w USA i wroci dopiero przed swietami i nie bedzie miala nawet jak mnie spotkac k.u.r.de sorki za takie wynurzenia ale tak mnie wzielo czuje sie h.u.j.o.w.o bo to jest pana o ktorej marze i co z tego ze dzis widzialem kilka d.u.p ktore moze maja lepsze cialo co z tego ze moze one bylyby latwiejsze ale ja k.u.r.d.e chce jej !!! ona ma piekne cialo (wg. mnie ) ale najwzniejsze jest to ze jest poprostu swietna - jestem na V roku i chce zalozyc rodzine moze jeszcze nie teraz ale za jakis czas - (rok ) to jest to czego pragne czego pragnie normalny koles i czuje sie h.u.j.o.w.o bo narazie jej nie mam i nic nie wskazuje na to ze bede ja mial - kuu. r.w. a .ale smuty wale ale nie to w tym momencie je.b.i.e liczy sie tylko to czego chce czego ie bede mial - i to w porównaiu do moich strat ostatnch na gpw (ktore sa naprawde wysokie) jest dla mnie wszystkim ! - ide spac moze jutro mi przejdzie - za duzo cytrynówki
pzdr
GordonGekko / 2007-11-14 14:05 / Łapacz Spadających Noży
te nasze opcyjki to jest klasa, mała płynnosc znaczne odchylenia cen tranzakcji ale ktos sie nad tym posiedzi to moze i na porsche urobi
GordonGekko / 2007-11-13 18:51 / Łapacz Spadających Noży
Kenobi - wrociłeś?????
GordonGekko / 2007-11-11 13:27 / Łapacz Spadających Noży
ten nobel dla Gorea to parodiaaaaaaa
do początku nowsze
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Najnowsze wpisy