Forum

Komentarze użytkownika "GordonGekko"

Komentarze użytkownika: GordonGekko

GordonGekko / 2007-12-09 04:05 / Łapacz Spadających Noży
BEBE nie badz taka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
daj mi poznac ze ktos poza mna jest dzie na forum
bo ja tu jus jakies smuty lapie
GordonGekko / 2007-12-09 03:59 / Łapacz Spadających Noży
sluchaj bebe ja jestem student ostatniego rouk i jeszcze dzieki Bogu przezywam ostatnie chiwle ulotnych milosnych uniesien a jak czasem sie jescze napije cytrynowej wody rozrabianej w akademiku to juz w ogole takie wypociny leca ze potem przez caly nastepny dzien wstydze sie na forum odezwac
ps: poszukaj mocich wypowiedzi

Re: Spokojna sesja na GPW

GordonGekko / 2007-12-09 03:57 / Łapacz Spadających Noży
2007-12-08 23:27:05 | *.*.*.* | rpp [ Tysiącznik na forum ]
no cóż - do stringów to trzeba mieć naprawdę ... zgrabną
pupę. bądźmy szczerzy - niewiele kobiet dobrze w nich
wygląda [i żeby mnie tu nie sądzono - to mężczyzn także
zapewne - jeśli już jakaś kobieta chciałaby swojego
mężczyznę w czymś takim zobaczyć]

a propos to nie tak wyglada boto nie tak jest bo nie tak
jak to bylo " w vivce to wiadomo z*****.is.cie to po ciemku tylko buciki i strinig widac tak sa dziewczyny dobrze opalone, a no jeszcze ząbki czsem jak sie jakas usmiechnie"
radze poszukac na youtubie
wypasiony filmik
GordonGekko / 2007-12-09 03:20 / Łapacz Spadających Noży
:0 jak frytka u crajnowskigo
GordonGekko / 2007-12-09 03:18 / Łapacz Spadających Noży
dzieki
nie kobieta;)
ale ja jak juz ci wiadomo mam ostatnio problem z kobiteami dzis mimo ze znowu jestem/bylem podpiety pod cytryne nie bede sie sam uzalal nad soba
GordonGekko / 2007-12-08 01:31 / Łapacz Spadających Noży
mlodziez czuwa ale wchodzi na forum po 24
GordonGekko / 2007-12-06 11:52 / Łapacz Spadających Noży
. ufam im i wiem ze wybralem swoja przyszlosc..
az nie dobrze sie robi jak trzeba takie rzeczy pisac ;)
GordonGekko / 2007-11-04 21:10 / Łapacz Spadających Noży
o klubowych gustach sie nie dyskutuje ( powiem tylko ze mi jest blizsza Resovia)
sluchaj w nastepnej kolejce poobserwuj sobie Gattuso - piłkarz z niego (co najsmiszniejsze) niezly potrafi wrzucic w pole karne przebiec z pilka itp - nie krytykuje jego gry
ale jego zachowanie to poprostu po pewnym czsie robi sie nudne
wszyscy (nwet sedzia) widza jaka byla sytuacja a on jest w stanie sie z kazdym pobic ze on nie faulowal i jest nie winny
tragedia
GordonGekko / 2007-11-04 21:03 / Łapacz Spadających Noży
"Nie jest zainteresowany tym, żeby samemu grać, on zrobi wszystko, by przeciwnik nie mógł grać"
GordonGekko / 2007-10-25 15:33 / Łapacz Spadających Noży
film "wallstreet"
bohater grany przez Michaela douglasa za co dostal on oskara
w sumie do w orginale powinno sie pisac Gordon Gecko
ale to nie istotne

Re: Nie ma czego zazdrościć bykom

GordonGekko / 2007-10-25 15:24 / Łapacz Spadających Noży
no i kurde nie kupile Xów !
tak sie dzieje jak jest sie zbyt skapym
:(
GordonGekko / 2007-10-24 11:59 / Łapacz Spadających Noży
ja jestem pelen podziwu dla kolegi i jego negatywnych odczuc co do wig20 w grudniu
w tym roku fundusze nie beda chcialy poprawiac wynikow ????
zastanawiam sie nad tym nie po to zeby skrytykowac tylko popropstu tez myslalem o Xach a tu brak odwagi...

Re: Nie było tak źle na GPW

GordonGekko / 2007-10-22 21:50 / Łapacz Spadających Noży
hej ludziska czytal ktos z was ten raport PPWK????
bo nie wiem czy mi sie cos dzisiaj wieczorem rzucilo na oczy czy co , ale nie potrafie tego zrozumiec, dwa sprzeczne fragmenty:
PPWK zobowiązana jest do umożliwienia objęcia przez Sprzedających akcji PPWK nowej emisji w zamian za wkład pieniężny równy Kwocie od Sukcesu I i Kwocie od Sukcesu II, a Sprzedający zobowiązani są do objęcia i opłacenia tych akcji, na zasadach określonych w Umowie. Akcje będą emitowane przez PPWK w kolejnych latach po cenach emisyjnych 7,50 zł, 9,50 zł i 11,00 zł za jedną akcję.

a pozniej pod koniec:
180 Udziałów zostanie nabytych przez PPWK, łącznie z nabyciem przez PPWK pozostałych 420 Udziałów w drodze ich sprzedaży przez Sprzedających, w wyniku ich przeniesienia przez Sprzedających na PPWK jako aport na pokrycie obejmowanych przez Sprzedających 1.777.778 akcji PPWK nowej emisji zwykłych na okaziciela o wartości nominalnej 1,04 zł każda i cenie emisyjnej 4,50 zł każda.

pytanie brzmi - po ile beda oferowane akcje PPWK w tych emisjach : po 7,50 zł, 9,50 zł i 11,00 zł czy po 4,50 zl????????

czy moze chodzi oto ze oferta publiczna bedzie po 7,50 zł, 9,50 zł i 11,00 zł a dla udzialowcow Neotela beda po cenie 4,50 zl??/

z gory dzieki za pomoc
ps ( mialem dzis ciezki dzien, choc to niewystarczajace usprawiedliwienie)
GordonGekko / 2007-10-22 13:19 / Łapacz Spadających Noży
mam nadzieje ze PO spelni 50% swoich obietnic przedwyborczych, wtedy bedzie tu raj na ziemiii.....
ale szczerze mowiac watpie w to
GordonGekko / 2007-10-20 15:47 / Łapacz Spadających Noży
odnosnie kaszanej zimy w tym roku - dzisiaj rano mieszkancy wielu Polskich miejscowosci po obudzeniu sie ujrzeli lezacy za oknem snieg , i to nie tylko w zakopanem

Najnowsze wpisy