Forum

Komentarze użytkownika "GordonGekko"

Komentarze użytkownika: GordonGekko

Re: Balansując na linie

GordonGekko / 2007-10-18 14:08 / Łapacz Spadających Noży
z tym komunikatem na gg jest tak jak z tymi prawyborami studenckimi
platforma dostala 60% głosow , nastepnie wszyscy podnieclai sie bardzo wysoka wrecz niewyobrazalna frekwencja
po jkims czasie( kilka dnie pozniej) okazalo sie ze udzial w glosowaniu wzielo 16 tysiecy studentow, a jak wiadomo w Polsce studjuje grubo ponad milion osob
GordonGekko / 2007-10-18 14:02 / Łapacz Spadających Noży
tak i co jeszcze ????
nie wiem czy jest ci to wiadome ale załozyciel i jeszcze udzialowiec gg jest zagożalym lewicowcem i nawoluje do glosowania na LID
wiec nie chce mi sie wierzyc w takie informacje

Re: Rozdajemy rangi - jaką chcesz mieć przy swoim nicku na forum

GordonGekko / 2007-10-18 13:58 / Łapacz Spadających Noży
jeszcze raz zwracam sie do redakcji forum o przyznanie mi rangi "pseudonim uciekająca szansa"
GordonGekko / 2007-10-17 23:12 / Łapacz Spadających Noży
no trzymam kolege za slowo bo ja od pewnego czasu zastanawiam sie nad jakas stabilna inwestycja i myslalem o zlocie bezposrednio nie przez kontrakty choc sprawie sie jeszcze tak dokladnie nie przyjzałem zeby móc na ten temat dużo powiedziec :)
GordonGekko / 2007-10-17 22:59 / Łapacz Spadających Noży
a jak myslisz dlaczego tak zloto rosnie?
GordonGekko / 2007-10-17 22:55 / Łapacz Spadających Noży
hmmm Chiny rosna w sile zarowno ekonomiczna jaki w znaczeniu geopolitycznym ale przynjamniej narzie na swiecie jest tylko jedno imperium choc czas jego dominacji bezsprzecznie biegnie ku koncowi
GordonGekko / 2007-10-17 22:53 / Łapacz Spadających Noży
ja juz jaiks czas temu wbilem, zreszta nie wiem jaka plynnosc moze zaspokoic twoj portfel
zapewniam ze moj ta ktora jest na Krosnie moze
a jesli chodzi o wolumen - to normalne przewaznie gdy zbliza sie wybicie z trójkata wolumen ma tendencje do spaku bo decyduja sie losy przyszlego wybicia
GordonGekko / 2007-10-17 22:50 / Łapacz Spadających Noży
brawo widze ze kolega zna sie na rzeczy
czytaj - futbolu

Re: Rozdajemy rangi - jaką chcesz mieć przy swoim nicku na forum

GordonGekko / 2007-10-17 22:48 / Łapacz Spadających Noży
witam szefostwo forum i prosze o przyznanie mi rangi: "pseudonim uciekająca szansa"
pozdr
GordonGekko / 2007-10-17 22:41 / Łapacz Spadających Noży
nie za wczesnie z tym rajdem
pamietam ze w tamtym roku wszyscy na niego (w tym ja) liczyli i sie przeliczyli

Re: WIG20 nad kreską, dzieki słabym danym z USA

GordonGekko / 2007-10-17 22:40 / Łapacz Spadających Noży
no to jutro wybicie na Krosnie z trójkąta
wreszcie bo juz czekam i czekam a tu nic
GordonGekko / 2007-10-25 15:35 / Łapacz Spadających Noży
nie to mial byc dziewiczy rejs :)
dosc dlugo obserwowalem co sie tam dzieje i dzis mialabyc inicjajcja..,..
GordonGekko / 2007-10-25 15:41 / Łapacz Spadających Noży
" ............greed is good....."
GordonGekko / 2007-11-04 21:00 / Łapacz Spadających Noży
z calym szacunkiem ale nie ma wiekszego imbecyla niz Gattuso
on kłóci sie i wywiera presje na sedziego nawet gdy nie ma racji - poświecenie a wrodzona głupota to dwie różne rzeczy
zreszta obrażasz pozostałych grczy jezeli umieszczasz go w takim gronie
ps: nawet Michalskiego.....
GordonGekko / 2007-11-04 20:50 / Łapacz Spadających Noży
oki zgoda odnosnie danych z rynku pracy
natomiast nie zgadzam sie z toba ze obnizenie stop jest juz zdyskontowane, nie wiem czy pamietasz ale w srode rano u nas robilo sie nerwowo bo poszla plota ze zadnej obinzki nie bedzie wiec watpie zeby byla ona w cenach ,
po drugie zauwaz ze europa jeszcze na ta obnizke nie zareagowala i zrobi to w poniedzialek
natomiast moj post mial na celu zauwazyc ze smieszne jest dzisiaj wmawianie ludziom ze te ostatnie obnizki ( w sumie 75 punktow) spowoduja ze juz zaraz jeszcze przed koncem roku wzrosnie inflacaj!!!! te obnizki spowoduja wzrost inflacji ale w dlugim (lub srednim jak dla kogo ) terminie i ze ich efekt bedzie widoczny dopiero za jaiis rok
natomiast nalzey zastanowic sie co z dolarem - uwazam ze dolar juz daleko w dół nie poleci, przedewszystkim zewzgledu na komunikat Fedu ktory tym razem najprawdopodobniej jest prawdziwy i dalszych obnizek nie bedzie

Najnowsze wpisy