Forum

Komentarze użytkownika "gostel"

Komentarze użytkownika: gostel

sojusz z Ruchem Palikota

gostel / 2011-10-12 09:32
Czy sądzicie, że sojusz PO z Ruchem Palikota jest możliwy? Czy Platforma byłaby w stanie zaryzykować i podjęłaby się koalicji z politykami, którzy ewidentnie w naszym sejmie chcą namieszać?

stawki VAT w budownictwie

gostel / 2011-07-26 10:48
chciałem zapytać jak regulowana jest kwestia opłaty podatku VAT w momencie, gdy zagraniczna firma świadcząca usługi zostanie opłacona w dwóch ratach, czy obowiązek podatkowy powstaje przy pierwszej czy dopiero przy drugiej racie?

RMUA na wniosek pracownika

gostel / 2011-09-15 09:29
od przyszłego roku mają wejść w życie zmiany dotyczące wystawiania RMUA, która upoważnia nas do korzystania z darmowej opieki lekarskiej, mówiono, że pracodawca będzie mógł ja wystawiać raz w roku, ale poza tym na każde żądanie pracownika, co jest dużo wygodniejsze niż obecny system, nie wydaję się Wam? teraz muszę czekać kiedy to łaskawie kadry wydadzą RMUA, a tak będę ją miał kiedy będę potrzebował, bo tak to chyba będzie wyglądało w praktyce?

zawieszenie działalności gospodarczej

gostel / 2011-06-16 11:48
zamierzam zawiesić działalność gospodarczą, która ostatnio zaczęła przynosić straty, chciałem dowiedzieć się czy zawieszając ją nadal należy odprowadzać składki do ZUS?

ile kosztuje założenie sklepu internetowego

gostel / 2011-09-12 13:04
wysoki jest koszt wykupienia domeny i co miesięczne opłaty za stronę, najlepiej zlecić to jakiejś firmie, a poza tym dobrze byłoby wynająć też specjalistów od pozycjonowania strony, żeby ona nie zginęła gdzieś na szarym końcu podstron google, bo tam mało kto zagląda

co stanieje w 2012

gostel / 2012-01-05 12:13
cały czas jesteśmy zalewani informacjami o podwyżkach, a może by tak trochę optymizmu? może jednak ceny jakiś produktów pójdą w dół?? orientujecie się co stanieje w 2012 roku?

jaki czas przelewu między bankami

gostel / 2011-12-12 09:57
Pracodawca chyba mnie oszukuje, jeszcze przed weekendem, był to czwartek, powiedział że przelew z moją wypłatą już poszedł, przez weekend i również dziś przelewu nie ma :/ czy może mieć to związek z tym, że mamy konta w innych bankach? jaki może być czas przelewu między bankami?

Zmiany w PO?

gostel / 2011-09-09 14:17
Palikot tylko jątrzy, rzuca słowa na wiatr, chce szokować i tym zdobywać głosy wyborców, kolejna cyrkowa postać, która wcale nie wnosi oczekiwanego powiewu świeżości do naszej rodzimej polityki!

Pogorszenie stosunków Rosji z USA

gostel / 2011-11-24 14:08
czy tego ultimatum nie stawiali już wcześniej?

Re: kiedy pierwsze podwyżki podatków

gostel / 2011-11-22 15:37
miejmy nadzieje że politycy wykażą trochę rozsądku

Najnowsze wpisy