Forum

Komentarze użytkownika "GPWinvestman"

GPWinvestman / 2009-10-26 16:11
Aha czyli to tylko chodzi o rozliczenie po sprzedaży akcji ? I dopiero za 3-4 dni pieniądze będzie można wybrać ? Heh no to ładnie, a ja chciałem zdążyć na PGE. Regulaminu nie czytałem, kto by tam czytał, konto maklerskie jest mojego ojca i założone jest w 1992r. jak tylko Warszawska GPW powstała xD

Re: SKOTAN

GPWinvestman / 2009-10-26 16:05
Najpóźniej 2 listopada będzie przydział.

Re: SKOTAN

GPWinvestman / 2009-10-26 15:44
Witam, jestem posiadaczem Skotka, ale mam pytanie w innej sprawie, do tych co robią transakcje przez internet, otóż sprzedałem akcje pewnej spółki i pieniądze te są co prawda dostępne pod zlecenia (mogę za nie kupić akcje) ale nie można ich wybrać z konta ani też nie 'widać' ich jako Środki dostępne pod zapis z gotówki w zapisie na akcje PGE, a chciałbym się właśnie zapisać na PGE. Mało tego środki te są w bilansie należności ale nie jest napisane za co, zapisałem się już wcześniej na akcje PGE a teraz chciałem się jeszcze na trochę zapisać za to co dostałem ze sprzedaży owej pewnej spółki. Czy jest to możliwe, że te pieniądze zostały przesunięte jako należność na poczet tych już zapisanych akcji PGE ? Bo stosunkowo wygląda to tak, że te pieniądze z należności to około 10,2% tych które są zablokowane w zapisie na PGE. Gdyby tak było to wynikałoby z tego że redukcja będzie ~90%.

Najnowsze wpisy