Forum

Komentarze użytkownika "grabba"

Komentarze użytkownika: grabba

Floriańska drugą najdroższą ulicą

grabba / 2011-09-08 12:02
dwa najdroższe miasta w Polsce, tylko że w Warszawie mogą liczyć na wyższe wynagrodzenie, w Krakowie w ogóle znaleźć pracę jest ciężko :/

WOŚP zebrała ponad 40 milionów

grabba / 2012-01-09 08:55
Wczoraj przed północą poznaliśmy wstępną kwotę, którą zebrała WOŚP, jest to 40 milionów złotych, a jeszcze wciąż zliczane są kolejne pieniążki i tak przez ten tydzień będzie to trwało, więc najprawdopodobniej zostanie pobity rekord 47 mln, które zebrała Orkiestra. Inicjatywa Jurka Owsiaka jest unikatowa w skali światowej! Tegoroczna kwota zostanie przeznaczona na urządzenia, które będą ratować życie wcześniakom oraz na pompy insulinowe, które będą przeznaczone dla ciężarnych kobiet chorych na cukrzycę.

ZUS odbiera emerytury

grabba / 2011-06-28 11:45
wiem że etat z emeryturą nie może być połączony, co mam zrobić aby ZUS nie odebrał mi emerytury za etat?

szkolenia i ich efektywność

grabba / 2011-08-04 10:41
nie sądzę żeby chciały się tym zajmować, będą zapewniać o ich efektywności, bo na tym opiera się reklama, a jak wiemy ona często kłamie...

jak sprawdzić biuro podróży?

grabba / 2011-08-08 09:09
chcemy wykupić wycieczkę w biurze podróży, ale nie jesteśmy go pewni, jak można sprawdzić takie biuro? jak upewnić się przed wykupieniem oferty czy nie mamy do czynienia z oszustami?

spadki cen mieszkań

grabba / 2011-08-01 09:18
podobno ceny mieszkań mogą być jeszcze niższe niż podają oficjalne informacje, popyt na nie jest tak mały. czy myślicie, że teraz jest najlepszy moment na kupno mieszkania? czy te spadki dotyczą również rynku wtórnego?

Najnowsze wpisy