Forum

Komentarze użytkownika "gracz_fanatyk"

Urodziła pijane dziecko!! SKANDAL!!

gracz_fanatyk / 2013-05-15 10:48
W tomaszowie mazowieckim wydarzyla sie skandaliczna sytuacja, do szpitala przywieziona zostala 24latka w zaawansowanej ciazy pod wplywem alkoholu, miala 2.6promila we krwi! Byla tak pijana ze nie mogla sama rodzic, zdecydowana na cesarskie ciecie. Po wykonaniu zabiegu zmierzono zawartosc alkoholu we krwi noworodka. Tu wynik byl druzgocący....4.5promila!!! Dziecko jest w stanie bardzo ciezkim. Co sie z ludzmi dzieje ;/

zmiany w umowie o pracę

gracz_fanatyk / 2013-03-27 09:47
no to dziwna prace masz ze pracujesz i pod koniec miesiaca sie dowiadujesz dopiero co gdize i ile dostaniesz, Ja przyjmujac zlecenia wiem konkretnie co gdzie i za ile wykonywuje, kwestia podejscia pracodawcy do tego

procedura policyjna po prowadzeniu po alkoholu

gracz_fanatyk / 2013-03-11 09:28
Witajcie, zastanawiam sie jak wyglada procedura i jaka jest kara dla osoby ktora zostaje zatrzymana po spozyciu alkoholu. Z tego co wiem wykonywane sa 3 pomiary i na komendize na urzadzeniu stacjonarnym. Co w takim przypadku jak pierwsze badanie wskaze 0.25 promila a kolejne juz ponizej 0.20. Czy dalej kierowcy groza jakies kary? Jak tak to jakie?

Re: sprzedaz przedmiotów z gry internetowej

gracz_fanatyk / 2013-02-20 11:40
raczej jednorazowo :)

sprzedaz "Czasu" czy to zgodne z prawem?

gracz_fanatyk / 2013-02-15 10:08
bardzo czesto widze na allegro rożnego rodzaju przedmioty i ulepszenia dotyczace gier internetowcyh online. Na kazdej aukcji spotkalem sie z dopiskiem ze sprzedawca sprzedaje swoj czas poswiecony na zdobycie danego przedmiotu.
W jakim celu takie sformulowanie jest napisane? Czy to obejscie regulaminu zabraniajacego handlem przedmiotami wirtualnymi ?

sprzedaz przedmiotów z gry internetowej

gracz_fanatyk / 2013-02-15 10:06
witajcie, od jakiegos czasu gram w internetowa gre, mam szczescie i posiadam przedmioty ktore sa dosc duzo warte w walucie realnej (około 200zł). Zastanawiam sie nad sprzedaza tych przedmiotow poprzez znany portal aukcyjny, czy bede sprzedazy zapalcic jakis podatek czy cos ?

Najnowsze wpisy