Forum

Komentarze użytkownika "grap"

Komentarze użytkownika: grap

jaki bank wybrać

grap / 2012-01-12 12:42
szukamy kredytu mieszkaniowego, jaki bank wybrać najlepiej w tym celu? który ma obecnie najlepszą ofertę na rynku z programem rodzina na swoim?

bilety na koncert Coldplay na Stadionie Narodowym

grap / 2012-01-11 12:56
Koszt biletów mieści się między 165 a 825 zł! ma się odbyć na zakończenie Euro, bodajże 7 lipca,

fałszywe zwolnienie L4

grap / 2011-12-08 15:33
Czy pracodawca ma prawo sprawdzić mnie na L4? czy w trakcie choroby muszę być w domu obecny? jakie może mieć konsekwencje wykrycie fałszywego L4?

jakie reformy nas czekają

grap / 2011-12-08 11:01
Jakie reformy w związku ze służbą zdrowia czekają nas w nowym roku? czy faktycznie mniej leków będzie refundowanych, czy pacjenci znów dostaną po kieszeni? a nam jak zwykle na nic się zdadzą składki do NFZ?!

Re: ile wynosi przeciętne wynagrodzenie

grap / 2011-10-19 14:05
może i najwyższe wynagrodzenie ma najmniejsza grupa Polaków, ale te pensje są tak wysokie, że potrafią nieźle podrasować średnią

cena diesla

grap / 2011-09-15 14:24
a jeszcze miesiąc temu była tak duża różnica między ceną diesla a bezołowiową benzyną, ale cóż, wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie, czy wiadomo skąd te podwyżki się wzięły?

Jaka reklama najbardziej skuteczna?

grap / 2011-09-09 10:54
może umieść ogłoszenie w internetowej bazie firm? trochę droga ale chyba się opłaca, poza tym pomysł z samochodem jest dość dobry, ludzie zwracają na takie uwagę, baner też jest niczego sobie, ale spośród wszystkich pomysłów najdroższy

wyrok karny w ypdku samochodowym

grap / 2011-08-11 09:40
wydaje mi się że nie ma możliwości wcześniejszego "wyczyszczenia" papierów

zakupy grupowe

grap / 2011-08-05 10:11
czy wycieczki z portali zakupów grupowych faktycznie są tak dużo tańsze? warto skorzystać z takiej oferty, ile można zaoszczędzić?

jak zdobyc pieniadze na wakacje?

grap / 2011-08-03 11:26
jeżeli masz dochody to możesz starać się o kredyt konsumencki, który możesz właśnie na wakacje wykorzystać, ale odradzałbym korzystanie z pożyczek pozabankowych.

praca od ręki po studiach

grap / 2011-07-29 11:23
ważniejsze od samego dyplomu jest doświadczenie, wiedza praktyczna, dlatego już na studiach trzeba inwestować w taką wiedzę poprzez odbywanie praktyk czy staży, nawet jeśli są darmowe.

kiedy ustawa antyspreadowa?

grap / 2011-07-27 11:33
podobno jeszcze przed wyborami ma wejść w życie, planują koniec sierpnia, początek września, a ile możesz zaoszczędzić na takiej walucie?

jak obliczyć ratę kredytu

grap / 2011-05-23 09:05
witam,
chciałbym zaciągnąć kredyt na samochód, zastanawiam się czy będzie mnie na to stać w ogóle, dlatego może powiecie mi jak mogę obliczyć ratę kredytu samochodowego? z góry dziękuję

złożenie PIT-a po terminie

grap / 2011-05-04 10:12
witam,
chciałem zapytać co grozi za złożenie zeznania rocznego po terminie, czy urząd skarbowy spóźnialskich z kilkudniowym poślizgiem traktuje bardziej ulgowo niż tych z kilkumiesięcznym? czego można się spodziewać jeśli spóźnimy się te kilka dni?

nagła zmiana tablic w Smoleńsku. Wasze opinie na ten temat.

grap / 2011-04-11 11:42
szkoda tylko że nie zrobili tego wcześniej a tylko tak po cichu tuż przed obchodami

Najnowsze wpisy