Forum

Komentarze użytkownika "gras"

Komentarze użytkownika: gras

ceny mieszkań 2012

gras / 2011-12-05 11:27
Jakie są zapowiedzi odnośnie cen mieszkań na rok 2012? czy jest szansa że jeszcze bardziej one potanieją? czy może lepiej spieszyć się z kupnem?

legalizacja marihuany-opinie

gras / 2011-06-27 11:56
według mnie jedynie legalizacja mogłaby uzdrowić nasz chory system antynarkotykowy, rząd załatałby szybko dziurę budżetową dzięki akcyzie, mniej niewinnych ludzi lądowałoby w więzieniach, poza tym marihuana mniej grozi człowiekowi niż powszechnie dostępny alkohol!

audiobook - co o tym myślicie?

gras / 2011-04-28 15:07
czo myślicie o tej całej modzie na audiobooki i ipady? czy to takie przejściowe, gadżet, który w końcu się znudzi? jeszcze pomysł z audiobookami podoba mi się dla ludzi którzy dużo czasu spędzają za kierownicą i w korkach, mogą sobie posłuchać zamiast muzyki, ale jak słyszę od znajomych że zamiast czytać w domu to sobie książki odsłuchują to tego już nie jestem w stanie pojąć

Zakup mieszkania z wkładem własnym!

gras / 2011-04-06 12:27
wydaje mi się że zdecydowanie lepszą opcją jest wzięcie kredytu z wkładem własnym, zdecydowanie niższe raty

bikety na euro do północy

gras / 2011-03-31 08:40
Jeśli chcesz się wybrać na mecz Euro 2012 to do północy można jeszcze zamawiać bilety, o rozstrzygnięciu losowania zainteresowani zostaną powiadomieni listownie i drogą mailową, ciekaw jestem ile z tych "wylosowanych" biletów trafi do zwykłych kibiców, już na początku marca kiedy uruchomiono stronę do zamawiania biletów strona padła, podobno przez przeciążone serwery... Naszych chyba nie będzie co oglądać na mistrzostwach, bo ostatnie mecze to tylko wstyd.

fundusz emerytalny

gras / 2011-03-28 10:25
czy w obecnym czasie, aby zabezpieczyć swoją przyszłość lepiej lokować pieniądze w funduszu emerytalnym czy inwestycyjnym? co polecacie? z góry dziękuję

rozliczenie dziecka niepelnoletniego

gras / 2011-03-25 13:43
powinno się dodać dochody dziecka do własnych jeśli rodzicom lub opiekunowi przysługuje prawo pobierania pożytków ze źródeł przychodów dzieci.

Najnowsze wpisy