Forum

Komentarze użytkownika "grawik"

Komentarze użytkownika: grawik

hipoteka jak dostać kredyt?

grawik / 2011-05-13 10:59
witam,
chciałbym dostać kredyt pod hipotekę, czy możecie mi powiedzieć co należy doręczyć do banku żeby mógł nam go przyznać? jakiej wysokości kredyt pod hipotekę można dostać?

grupowe kredyty hipoteczne

grawik / 2011-05-20 09:27
witam Was,
słyszałem coś o nowej formie zawierania umów na mieszkanie z bankami, a chodzi mi mianowicie o grupowe kredyty hipoteczne, podobno wtedy kredyty hipoteczne mają mniejsze raty. Czy to prawda? Na jakiej zasadzie to działa? z góry dziękuję za odpowiedź

Kolejne "Polskie obozy"

grawik / 2011-08-01 14:21
niestety Amerykanie to ignoranci, najczęściej nie zdają sobie nawet sprawy z popełnionego błędu

wolne wybory w Tunezji

grawik / 2011-10-24 13:05
podobno demokrację buduje się tyle lat ile było się pod rządami dyktatora...

ustawa deweloperska

grawik / 2011-12-14 13:00
W przyszłym roku w życie ma wejść tzw. ustawa deweloperska, której zadaniem miało być chronienie przyszłych nabywców mieszkań przed oszustami, ale czy na pewno będzie tak jak w samym założeniu? bo podobno ma ona utrudnić kupno mieszkania nawet :/ potencjalny klient mógłby od dewelopera kupować nieruchomość dopiero gotową do użytku? na czym dokładnie ma polegać ta ustawa?

podwójne ubezpieczenie

grawik / 2011-08-03 10:47
jeżeli podpisaliśmy nową umowę OC w celu skorzystania z promocji, będąc jeszcze ubezpieczonym w innym towarzystwie, to do kiedy należy zrezygnować z tego drugiego ubezpieczenia żeby nie płacić podwójnych składek?

nowe zasady OC od kiedy?

grawik / 2011-10-04 11:01
prezydent już podpisał ustawę wprowadzającą wspomniane zmiany, także można już się uchylić od podwójnego ubezpieczenia

polskie autostrady

grawik / 2011-08-09 11:11
na euro miało być gotowych 27 odcinków dróg, a ile powstanie? prawdopodobnie tylko 5 :/ dlaczego nasza infrastruktura jest w tak opłakanym stanie i dlaczego nie może się nic zmienić na lepsze? wszelkie budowy trwają latami, możemy uznać i tak za sukces, że owe budowy w ogóle się rozpoczęły, bo jest szansa że kiedyś się zakończą...

Najnowsze wpisy