Forum

Komentarze użytkownika "GrazWroc"

Komentarze użytkownika: GrazWroc

Re: Hotel 4 kolory Władyslawowo

GrazWroc / 2015-10-08 01:33
Ta sprawa sie nigdy nie rozwiaze, szkoda zachodu, syndyk sprzeda hotel i 4 kolory, bank odzyska kase i bedzie po zamiatane. Wierzyc teraz komukolwiek to strata czasu. najlepiej jakis szum podniesc w mediach, Jaworowicz, tvp czy inne duze media. ale z drugiej strony watpie aby ktos sie chcial podjac tematu bo Czarny sypie na reklamy i inne dotacje na media wiec trudno sie bedzie przebic. watpie tez aby prokuratura oskarazyla np home brokera o naciaganie na zakup czy inne niedozwolone praktyki.

Re: Hotel 4 kolory Władyslawowo

GrazWroc / 2015-10-06 02:39
jest tez inna kwestia, ze bank i syndyk nie majom prawa oddac tego inwestorom, nawet pozew nic nie da, nikt pistoletu do glowy nie przykadal w momencie zakupu. umowa byla podpisana dobrowolnie. nie kupuje sie czegos co z ziemi nie wyroslo a czego plany budowy nigdy nie byly dokladnie sprecyzowane. widac tez ze polski narod nie taki biedny co prawda duzo pewnie stracilo daly dorobek zycia ale pewnie nie wszystko. co jest jeszcze faktem, ze pewnie niektorzy nie dokonca uczciwie to zarobili bo zla karma wraca. moze tez kogos oszukali bo jak w polsce mozna odlozyc kilkaset tysiecy zl zarabiajac 2500 msc gdzie dzieci na utrzymaniu??? to tez musialby byc moze jakies nielegalne interesy, wiec i moze stad taka cisza bo niektorzy nie chca aby sprawe roztrzasac bo sie boja, ze wyjdzie na wierzch skad mieli kase aby ot tak wylozyc kilkaset tysiesy. to gruby pieniadz i przcietnego kowalskiego nie stac na taki apartmanet nad morzem po 10 tysiecy za m2. to tylko takich "biznesmenow" stac. ja mysle, ze wiekszosc to wpisala juz w strarty i juz sie zaczyna odbijac, najgorzej maja ci, ktorzy sa uczciwi i dali sie wkrecic w kredyt bo musza to splacac do konca zycia a nie maja z tego nic, a teraz pewnie nawet nie spacalaja i komornicy itd, ogolnie tragedie ludzkie. ale jakos trza isc na przod. amber gold tez pelno emerytow potracilo. z drugiej strony skad ci emeryci mieli tyle kasy kiedy wczesniej komuna a potem rencina 600 zl. w polsce zlodziej na zlodzieju niestety, tak zostalo z komuny, kiedy nic nie bylo i wszyscy wynosili z zakladow pracy co sie dalo. polak polakowi wilkiem i tyle. w tej sprawie juz nic pozywtywnego nie bedzie. trzeba sie pogodzic ze strata.

Re: Hotel 4 kolory Władyslawowo

GrazWroc / 2015-10-06 02:27
Wszyscy siedza cicho bo nikt nie wie co robić. Z bankiem sie nie wygra bo oni maja czas i pieniadze. Stilo wszystkich przekonywal ze bank da kase a tu lipa. Getin ma czas, zalezy mu aby kazdy o tym zapomnial jak najszybciej. pewnie sa tez tacy co i z bankiem i hb chca dalej wspolpracowac. pewnie do takich zalicza sie obecny prezes stowarzyszenia. naciaga ludzi na skladki a z tego nic nie wynika. w polsce czy na swiecie przy takich piramidach nikt nie odzyzkal chocby centa. druga rzecz to ludzie sie wstydza ze sie dali nabic w butelke i ze taki guzek i hb ich przechytrzylo. przeciez z tego co mi jeden juz z niepracujacych w hb czlowiek powiedzal to niektorzy kupili to nawet nie bedac na miejscu. jak mozna wplacic komus kase nie widzac na oczy inwestycji, budynku nie poznac samego inwestora tylko zawierzyc jakiemus malolatowi po maturze???? gdyby glupota umiala by latac dawno juz ci wszyscy inwestorzy 4 kolorow odbyliby podroz na marsa i spowrotem. sami sa sobie winni bo wykadali po kilkaset tysiecy nie widzac na oczy budynku. ale jest powiedzenie nie kupuj kota w worku. niestety niektorzy nie sluchaja madrych porzekadel. a szkoda. zaoszczedziliby sobie i innym klopotu. mysle, ze juz drugi raz nie popelnia takiego bledu. na koniec powiem tyle, ze nikt ne odzyska ani grosza. to stracony temat, teraz musza jeszcze zarobic prawnicy, syndyk i jeszcze raz bank. jak to mowia czemus biedny bos glupi, a czemus glupi bos biedny. cos w tym jest. nastepnym razem polecam nauke, ksiazki a nie slowo jakiegos pseudo doradcy naganiacza.

Re: Hotel 4 kolory Władyslawowo

GrazWroc / 2014-06-27 15:57
a to velaves nie oglosil upadlosci? ponoc tam inny wlasciciel juz jest czy sie myle? velves w zeszlym roku zlozyl wnisoek o upadlosc i z tego co slyszalam to juz jest inny wlascicie, ze ponoc Guzek wraz z syndkiem dogadali sie z kims i ten ktos przejal hotel ale z wszystkim. ktos cos wie dokaldniej?

Re: Hotel 4 kolory Władyslawowo

GrazWroc / 2014-06-27 15:54
Jeszcze jedna rzecz, jak ktos coś wie to niech pisze, kazda informacja jest wazna, nawt jesli to bedzie informacja niepelna i budzaca watpliwosci wiadomosc. mnie jakis miesiac temu doszla wiadomosc, ze 4 kolory sa w upadlosci ale akurat pare dni pozniej ta sama osoba wyslala mi maila, ze wnisoek zostal wycofany. ktos co wie wiecej? ktos byl i dlaczego zlozyl?
to sa fakty dosc istostne, ze pomimo tak niby ciekzkiej sytacji to dalej sie ciagnie.
jesli ktos bedzie we wladyslawowie lub w poblizu to niech cos napisze co tam sie dzieje.
Druga wazna rzecz to taka, ze nie moge sie dodzwonic do p. Marcina Zaka z HB, poprostu nie odbiera telefonu i jak tutaj wiadygodnosc ma hb budowac jak nawet telefonow nie odbieraja. to oni mnie w to wciagneli a teraz wypisnaja sie na inwestorw.
jestesmy w trudnej sytacji bo nie mamy zadnego wiarygodnego zrodla informacji o tym co sie naprawde dzieje i kto za tym wszystkim stoi.
jeszcze raz prosze, ze jak ktos bedzie we wladyslawowie to niech zajrzy na budowe i zobaczy co tam sie dzieje

Re: Hotel 4 kolory Władyslawowo

GrazWroc / 2014-06-27 15:44
Czy ktoś wie co się dzieje tam dzieje w tej chwili???
Od jakiegoś czasu jest cisza na horyznocie zarówno i ze strony HB jak i 4 kolorów.

Miały być akty podpisywane i nagle jakaś cisza.
Czy ktoś był we Władku i widział tą budowe. Czy ten aquapark ma szanse wystartować od lipca bo ofere sprzedaja - prawie 1,5 tyś osób kupilo pobyty.
Dotychczasowe forum zablokowane, na tym nikt nic nie pisze, pytam co sie dzieje?
Ja byłam w maju w Juracie i przejechałam obok budowy to nic sie nie dzialo.
Jak sprawa z czynszami, ktos ma jakies przecieki?

Najnowsze wpisy