Forum

Komentarze użytkownika "GREEDisGOOD"

Komentarze użytkownika: GREEDisGOOD

Re: CORMAY

GREEDisGOOD / 2012-03-01 22:32
A ja dziś w tvn cnbc biznes przed godziną 13 słyszałem wypowiedź analityka właśnie z BZ WBK który jasno zaznaczył że podtrzymują swoją rekomendację i cenę docelową. Więc chyba akurat analitycy tu są albo bardzo podzieleni albo nic nie mają do powiedzenia.

Re: GTC

GREEDisGOOD / 2012-03-06 23:15
Masz rację , ucieczka prezesa nie świadczy dobrze ale czy on sprzedawał akcje ? Zresztą i tak ma ich mało ale pamiętam jak prezes spółki Promet z new connect sprzedał część akcji to skończyło się na upadłości spółki tu raczej ciężko sobie wyobrazić taki scenariusz ale załóżmy że knf nie zaakceptuje prospektu emisyjnego nowej serii akcji i co wtedy ? Kiepsko. Co do ing to pamiętam jak w grudniu 2011 roku 14 sprzedali część akcji Forte , nastąpił spadek akcji a 19 mieli już prawie 10 % akcji forte a a nie 6,59 ja przed tym zabiegiem. Tu sytuacja może być taka sama po prostu chcą kupić po mniejsze cenie. Ale fakt faktem cena jest obecnie chyba atrakcyjna ale z drugie strony czy to właśnie koniec spadków...

Re: CORMAY

GREEDisGOOD / 2012-03-06 23:38
No i sesja wzrostowa:D

Re: CORMAY

GREEDisGOOD / 2012-03-11 18:10
Widzisz sęk w tym że w tym raporcie nic nie ma takiego co by spowodowało takie spadki, z informacji z działu relacji inwestorskich dowiedziałem się że firma ma się bardzo dobrze i nie ma niczego ukrytego co też by to spowodowało. Tak jak już pisałem tu działa psychologia inwestujących i uważanie przez niektórych inwestujących i analityków spółkę za wysokomleczną krowę którą można doić doić i doić w coraz to większej i szybszej ilości. No nic ja czekam do przejęcia w stanach.

Re: TVN

GREEDisGOOD / 2012-03-13 22:41
Jaki widz taki forumowicz

Re: TVN

GREEDisGOOD / 2012-03-16 22:36
Widzisz bo w jakiś sposób trzeba sobie tłumaczyć własną głupotę zamiast wziąć się właśnie do pracy. Ja też kupiłem tvn kilkanaście procent powyżej obecnego kursu tylko że od tamtego czasu było tyle możliwości obracania tym papierem że już się odbiłem choć było tego trochę. Część sprzedałem i w ciągu jednego dnia zaliczyłem kilka spółek które dały szybko dobrze zarobić ale coś za coś zawsze jest ryzyko bo długoterminowo może się udać ale w daytradingu nie zawsze. Giełda nie jest dla mięczaków , tu nie tylko zarabia się pieniądze ale się też je traci . Jeden się cieszy a drugi płacze ale na tym wszystkim to polega. Jeśli boisz się starty to co Ty tu w ogóle robisz ? " Nie chodzi o pieniądze. Chodzi o grę " bo to umiejętnie gra ten je ma a kto się boi je stracić to i tak je straci :)

Re: CORMAY

GREEDisGOOD / 2012-03-19 15:56
A ja siedzę:) i mimo że mi do śmiechu nie jest to sprzedam jak spadnie do 12 w innym wypadku trzymam póki co, chyba że nastąpi jakieś odbicie to wtedy obrócę papierem ;d

Re: CORMAY

GREEDisGOOD / 2012-03-21 19:31
Ale o jakie ostatnie spadki Ci chodzi ? Przecież tu się wszystko wywaliło pod koniec lutego i w marcu a od października było powyżej 15 pl. Tu chodzi jak dla mnie o informację ostatniego czasu które zostały tak a nie inaczej przyjęte przez inwestorów. Teraz owszem ma co według mnie odrabiać ale wcześniej ? Już tu pisałem że to nie jakaś krowa którą można doić i doić. Fakt to moja najgorsza inwestycja w tym roku ale jeśli Ty nie możesz patrzeć na ten kurs to sprzedaj i się gdzieś odbij.

Re: CORMAY

GREEDisGOOD / 2012-03-21 22:15
Plany zostały odebrane tak a nie inaczej. Dla mnie osobiście informacja o restrukturyzacji grupy jest pozytywna bo moim zdaniem zwiększy zysk spółki. przecież to tylko można rzec tak jakby outsourcing procesów sprzedaży.Nic trzeba czekać na jakiś impuls dla innych do kupna bo tak to się będziemy bujać w obecnych okolicach.

Re: CORMAY

GREEDisGOOD / 2012-03-22 19:39
A jest jeszcze jakiś inny cel restrukturyzacji ?;d

Re: PBG

GREEDisGOOD / 2012-03-22 22:09
http://www.money.pl/gielda/komunikaty/komunikat/PBG,PBG,komunikaty;gieldowe,pbg;sa;zawiadomienie;przez;pioneer;pekao;investment;management;s;a;o;spadku;zaangazowania;w;akcje;pbg;sa,268252.html

masz odpowiedź każdy spada a do tego stop lossy lecą

Re: PBG

GREEDisGOOD / 2012-03-22 22:13
W tvn cnbc jakiś gość mówił że to raczej jeszcze nie koniec spadków ,no ale zobaczymy po chętnie też bym wszedł a teraz mam jednak obawy.

Re: TVN

GREEDisGOOD / 2012-03-23 22:04
ha ja nie mam fb ;d jak pójdą na starcie do góry o 30 % to założę i się odezwę ;d

Re: TVN

GREEDisGOOD / 2012-05-05 20:50
No ale ja nie rozumiem o co Ci chodzi ? Jeśli jest to nieopłacalne to niech sprzedają , spłacają zadłużenie i oddają spółkę francuzom. Po co trzymać na siłę onet, n i Legię ? A co do planów sprzedaży Legii to nie są to jakieś newsy bo gdybyś interesował się iti lub klubem to doskonale byś o tym wiedział.

Miałeś akcje ? Jak tak to je już chyba sprzedałeś skoro taki bankrut według Ciebie a inni i tak zrobią co chcą bez pomocy i Twoich rad więc przekazuj tu informację i swoje spostrzeżenia a nie tylko że bankrut w każdym poście .

Re: TVN

GREEDisGOOD / 2012-05-06 21:43
Ale nie rozumiem czemu każdego forumowicza sprowadzasz do poziomu idioty który nie wie co kupuje ? Przedstaw fakty - nie wiem że spada im oglądalność , sprzedają n ale nie pisz że są bankrutem bo to nie jest fakt a tylko ... no właśnie nie wiem jak to nazwać , każdy kto inwestuję to sam zobaczy wskaźniki i raporty a przynajmniej powinien a Twoje BANKRUT BANKRUT to w tym momencie gówno warte słowa .

Najnowsze wpisy