Forum

Komentarze użytkownika "GREEDisGOOD"

Komentarze użytkownika: GREEDisGOOD

Re: TPSA

GREEDisGOOD / 2012-10-18 10:28
A czemu niby ma nie spadać bo się wysprzedali ? Stop lossy i tak zrobią swoje skoro sprzedali Ci co kupili po ponad 16 to czemu mieliby nie sprzedać Ci co kupili po np. 13,5 po 12 ?

Re: TPSA

GREEDisGOOD / 2012-10-18 13:37
Mi chodzi o to że tu działa psychologia tłumu i stop lossy jeśli ktoś kupił po 16 to wątpię że stopy ustalił po 10 , wczoraj poleciały głównie stopy na początku. A gdzie napisałem że dziś maja sprzedawać ? Ty stwierdzasz że niżej nie spadnie bo nikt nie sprzeda ze startą , a pewnie Ci co wczoraj sprzedali to ogromny zysk mieli ?

Re: Czas sprzedawać EUR/USD

GREEDisGOOD / 2012-10-24 22:09
Cukier fajnie wyglądał od końca września , najpierw jazda w trendzie do góry a potem odwrotnie do dołu.Kawa też wygląda interesująco ostatnio też taka górka się zrobiła aczkolwiek zbliża się powoli do linii minimów więc może nastąpić odwrót i wzrost.
Co do pary EURUSD to chyba nastąpią spadki na parze , wydaje mi się że jutro dane o 10 mimo braku dużego wpływu spowodują spadek a dane ze stanów tylko to zaostrzą.
Ogólnie Stany w mojej ocenie radzą sobie na swój sposób w obecnej sytuacji na rynku a europa niestety nie.

Re: Setki brokerów...którego wybrać???????????

GREEDisGOOD / 2012-11-22 16:36
Polecasz innym brokera a sam szukasz ?

Re: Setki brokerów...którego wybrać???????????

GREEDisGOOD / 2012-11-22 18:34
Proszę
http://www.stocksystems.pl/Brokerzy-forex

miłego sprawdzania ,mam nadzieję że pomogłem

Re: NBP chce wycofać groszówki. Oto jak to zrobią

GREEDisGOOD / 2013-01-16 19:08
A po co zostawić ? Ile razy słyszymy przy kasie " A bez grosza może być ? " i tak wyjdzie na to samo . Ja tam jestem za zniesieniem.

Re: Która platforma do rynku Forex

GREEDisGOOD / 2013-01-28 18:43
Figuruję

Re: Która platforma do rynku Forex

GREEDisGOOD / 2013-01-28 18:45
A raczej knf ostrzega przed tą firmą

Re: PETROLINV

GREEDisGOOD / 2013-01-28 18:57
A czemu Państwo miałoby zabronić kupować akcje Petrolinvestu ? każdy na forum niby piszę jakie to gówno a i tak lezie w te akcje , po co ? A tu odpowiedź jest prosta bo każdy liczy na to że jednak jak kupi to będzie wystrzał w górę i zarobi jakieś 15 % w ciągu dnia. Zapewne komuś tak się udało i jeszcze komuś uda ale nie biadolcie jak to z tymi akcjami źle bo jak Ci źle to ich nie kupuj a nie narzekasz po fakcie. A co do Rysia to szacun dla niego że cały czas znajduję naiwnych którzy później narzekają.

Re: CEDC

GREEDisGOOD / 2013-03-19 22:56
A zauważyłeś że te rekomendację są z 2011 roku ? Bo wnioskuję że nie.
1 2 3 4
na koniec starsze

Najnowsze wpisy