Forum

Komentarze użytkownika "greenstar"

Komentarze użytkownika: greenstar

Re: bax

greenstar / 2009-05-08 19:07 / Pogromca jeleni
chyba chodzi o 3,24..........................tak..problemy moga się pojawic w momencie wyplaty gotówki.w dolarach.............hahaha.........................ja miałam taki problem już 2008 ale chodzilo o franki....hahaha

Re: dolary i eurodolar ------------- I MILY WEEKEND

greenstar / 2009-05-08 18:59 / Pogromca jeleni
gdybym miala teraz kupowac.....to ten poziom bylby dla mnie dobry............bo wg mnie poziom 3.25- 3 20..............to dobry moment to zakupow...............i nie zmieniam zdania

Re: sierota

greenstar / 2009-05-08 18:49 / Pogromca jeleni
ale chyba do tego poziomu nie dobije, max 1,36 z hakiem.....a potem mozliwa jazda w dół....do 1,27..............

Re: bax

greenstar / 2009-05-08 18:33 / Pogromca jeleni
gielda w NY pomaga

Re: bax

greenstar / 2009-05-08 18:32 / Pogromca jeleni
stoje z boku.............musze poobserować, kurs bo mam dziś zaleglości.............widzę, że trochę pipsów było do złowienia

Re: porady dla zielonych --------------------------- jola

greenstar / 2009-05-08 18:24 / Pogromca jeleni
sierotko dokladnie.........w tym momencie straty joli są tylko wirtualne, bo nie zrealizowała tej straty tzn nie sprzedala,.............................to samo dotyczy zysków.............najlepszy przyklad z papierami, rosną do danego momentu.cieszysz się że niby masz zysk a tu zaskoczenie...........spadają ponizej poziomu zakupu i nic nie zostaje z tych wirtualnych zyskow................najwiekszy błąd to wowczas się ich pozbyć..........

Re: porady dla zielonych --------------------------- jola

greenstar / 2009-05-08 18:13 / Pogromca jeleni
tara.....nie docenilam Cie.tak prawdę pisząc to myslalam że to Ty pekniesz a nie ania..............ale z drugiej strony jak ma się meza panne...............to się nie dziwie..................hahaha.......................pamiętam jak maja panna w panice chciala wymieniać po 2.30....................hahahaha

Re: co dalej z dolarem

greenstar / 2009-05-08 18:01 / Pogromca jeleni
zielony..............jeżeli ktoś pisał, że nie przebije 1.34/////////to pewnie chodzilo o dany dzięń i a propos gry na foreksie.....dzienne max i min........................................jeżeli chodzi o scenariusz na pezyszlość - to jest już wyrysowany..................w pewnym momencie trzeba będzie się pożegnać z dolarem ale jeszcze nie teraz.....i z pewnością osiągnie poziom , ktory Cię satysfakcjonuje.te 3,5 zobaczysz pod koniec maja a dokladnie 27-28 maja...............pozdrawiam.................

Re: SIEROTA_____________do KLUBU

greenstar / 2009-05-08 17:38 / Pogromca jeleni
dokladnie,...........tydzień temu jak przeczytałam jego post to mialam wrażenie, że nawet pewnych naszych zwrotów używa..................wybiera pasujące mu fragmenty naszych wypowiedzi a potem dopasowuje do swoich pseudo-teorii..................gdy mu to wetknęlam to skończylo się inwektywami...............".jego" wypowiedzi są pełne niekonsekwencji,W tej chwili nie chce mi się tego czytac a tym bardziej odpowiadać.....................zwyczajny chwast

Re: Do Klubu EUR/USD

greenstar / 2009-05-08 11:01 / Pogromca jeleni
EBC obniżyło poziom stóp procentowych tylko 0 25 pkb i zasygnalizowało, że to nie koniec obniżek.....................myslę, że wyrok na euro został zwyczajnie odłożony na póżniej................

Re: Do Klubu EUR/USD

greenstar / 2009-05-08 10:55 / Pogromca jeleni
może problem polega w przekazie tej informacji, jak wiemy prezes EBC ma specyficzny sposób wypowiedzi.................wcześniej pamiętasz te " niestandardowe metody"............tym razem też powiedział w ten sposób, 'ŻE EBC uruchamia procedurę.....................i najwcześniej będzie to 4.06.................. na kwotę ok 60 mid euro..........jak na ten moment to podziałało...z tym ,że rynek przypomni sobie o tym w odpowiednim momencie.

Re: SIEROTA________do KLUBU GBP

greenstar / 2009-05-08 01:48 / Pogromca jeleni
to dobrze.......rano powalczymy..................dobranoc:)

Re: SIEROTA________do KLUBU GBP

greenstar / 2009-05-08 01:40 / Pogromca jeleni
a wytrzyma do rana/?.......................czy ustawiac się teraz......bo już mój czas nadchodzi.......hahhaa

Re: Dobre dane z regionu wsparły złotego

greenstar / 2009-05-08 01:37 / Pogromca jeleni
gg 5.............każdy element...............w..przestrzeni , nawet ten najpodlejszy ma swoje zadanie.......................nie wolno go lekceważyć,..........................często pozory mylą, nie wystarczy ładnie pisac, aby uchodzić za lepszego, czasem, bywa inaczej.................fortuna kolem się toczy i nie wiesz w jaki miejscu będziesz za parę lat...............lepiej szanować innych

Re: Dobre dane z regionu wsparły złotego

greenstar / 2009-05-08 01:18 / Pogromca jeleni
gościu USA......nie można zbyt wiele wymagac od C3PY........................wszak to tylko C3Pa.......pozdrawiam:))

Najnowsze wpisy