Forum

Komentarze użytkownika "greenstar"

Komentarze użytkownika: greenstar

Re: SIEROTA MARYCHA___na EUR/USD przebita bariera trendu na 1.30

greenstar / 2009-04-22 18:23 / Pogromca jeleni
witam już zarejestrowana.........myślnik już nie wszedł................troche zajęta dziś bylam, ale w przerwach - z wielką przyjemnościa przyłączylam się do lania funta.sierotko..............".miszczu".......teraz jeszcze zostalam na eur/usd/ zbieram na drugą paczke wacików...............hahahaha

Re: SIEROTA MARYCHA___na EUR/USD przebita bariera trendu na 1.30

greenstar / 2009-04-22 18:34 / Pogromca jeleni
na eur/usd jestem od 1,321..w dół.............

Re: SIEROTA MARYCHA___na EUR/USD przebita bariera trendu na 1.30

greenstar / 2009-04-22 18:44 / Pogromca jeleni
własnie zamknełam na 1,2992..................wystarczy na ten czas.....................oj bax.....................co to za szyfr?????????nic nie kumam........hahahaha

Re: SIEROTA MARYCHA___na EUR/USD przebita bariera trendu na 1.30

greenstar / 2009-04-22 18:50 / Pogromca jeleni
sierotko, zachęcaleś.............ale jeszcze póznym wieczorem wpadli do mnie znajomi........................i już nie bylo jak........................

Re: bidnymaniek____policzmy ilu nas jest z bankiera????

greenstar / 2009-04-22 18:51 / Pogromca jeleni
melduję się

Re: SIEROTA MARYCHA___do klubu__EUR/USD

greenstar / 2009-04-22 22:15 / Pogromca jeleni
może to efekt trolowania,,,,,,,,,,,,lepiej się nie przyzwyczajac......bo to jak wirus...............hahha..............jak na ten moment to widzę to podobnie...........eur/usd skończylo swój rajd na północ..........na parze GPB/USD tez pon izej 1.500 i na poludnie..........................czyli ..wszystko pod kontrolą................sesja w stanach zakonczyla się na minusach S&P 500 poziom 843,55

Re: SIEROTA MARYCHA___do klubu__EUR/USD

greenstar / 2009-04-22 22:17 / Pogromca jeleni
błąd gpb/usd mialo być 1,4500........................

Re: DOBREJ NOCY SYMPATYCZNE OSOBKI Z BANKIERA ---do kobiet czekamy za duze...

greenstar / 2009-04-22 22:52 / Pogromca jeleni
dobranoc bax.........stoję z boku.................jestem dziś usatysfakcjonowana.......................to nie była wyrafinowana uczta - raczej chlopsie żarcie..................hahaha.................

Re: BAX do myslacych i bedacych w temacie ZLOTEGO wazne ???????/

greenstar / 2009-04-23 01:12 / Pogromca jeleni
trochę Don namieszał mi w glowie,ale po kolei. Zastanówmy się co pomaga złotemu przy wzrostach 1/ rosnący kurs eur/usd- możemy to wykluczyć 2/ rosnący kurs na parze gbp/usd - też wykluczamy 3/ rosnący kurs usd/jpy.............jak widzimy - po krótkiej korekcie wzrostowej znów zaczyna spadać...........i tu ciekawosta jeżeli spojrzycie na wykres jpy/usd.......to wypisz wymaluj usd/pln........................dla mnie jest jasne, że złoty będzie się oslabiał, ale.......no wlaśnie co może zmniejszać ten tren 1/ wrazuty dokonywane na plaskim rynku ok 17 godz.......czyli tzw interwencje.........i bax masz rację, że kurs zaczyna być potrzymywany od dolu..................a wiesz co się dzieje.........każdy spadek po 17 godz jest wykorzystywany do kupna jak nie w ten dzień to rano......................wniosek jest taki................moze to trochę potrwać ,

Re: EURO-DOLAR JEDZIE KTOS PROCZ MNIE WGORE

greenstar / 2009-04-23 11:47 / Pogromca jeleni
na parze eur/usd od poziomu 1,3065 jadę na poludnie na gpb/usd na poludnie od poziomu 1,4570.............zobaczymy...........

Re: EURO-DOLAR JEDZIE KTOS PROCZ MNIE WGORE

greenstar / 2009-04-23 12:08 / Pogromca jeleni
na parze gbp/usd.. 1,4540 zamknęlam........widać, ze dziś konsolidacja............trzeba sterowac ręcznie...............w ciągu dnia uzbiera się trochę/

Re: EURO-DOLAR JEDZIE KTOS PROCZ MNIE WGORE

greenstar / 2009-04-23 12:35 / Pogromca jeleni
ja faktycznie zrobilam babola.............w 2005 byla cena ok 50 zl................na co ona czekala do tej pory.......pewnie m to pokomunistyczny pomiot...............i wierzy w tzn 'wartość dodaną'.....................hahahahha

Re: do dziewczat --------------- zakupy walut

greenstar / 2009-04-23 12:44 / Pogromca jeleni
a moze ta inna marta......to m?
greenstar / 2009-04-23 13:20 / Pogromca jeleni
chyba dziś mam niż intelektualny..........to nie żadna M.....................sorry inna marto........i pozdrawiam.........

Re: do dziewczat --------------- zakupy walut

greenstar / 2009-04-23 13:35 / Pogromca jeleni
tak, przestaje tam zaglądać..........................hahahahahaha
do początku nowsze
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 +25 +50

Najnowsze wpisy