Forum

Komentarze użytkownika "greenstar"

Komentarze użytkownika: greenstar

Re: eur-----dolar do sierotki

greenstar / 2009-04-28 19:24 / Pogromca jeleni
na to wyglada...............

Re: teraz o tym ZŁOTYM

greenstar / 2009-04-28 19:35 / Pogromca jeleni
hahahahahahaha..............i nawet więcej niż chcemy.............

Re: do green , sieroty - EURO- DOLAR

greenstar / 2009-04-28 20:52 / Pogromca jeleni
na eur/usd zamknelam na 1,3160.................trochę pipsow wpadlo, zmęczylo mnie to....................na dziś koniec.........................sierotko dzięki ,. życze udanego wieczoru ...........................przy sciecach.................... szkoda, że z wujem....................zamiast czerwonego wina mozecie przecież razem wypalic cygaro..................narka

Re:do fx freak GBP/USD., EUR/USD

greenstar / 2009-04-29 07:58 / Pogromca jeleni
dziękuję za info, wlaśnie ustawiłam się na poludnie z poziomu 1,4723......mam nadzieje, ze śniadanie będzie lekkostrawne........pozdrawiam

Re: Maniek________EUR/USD

greenstar / 2009-04-29 08:07 / Pogromca jeleni
witam,.................................wyspani i gotowi do walki?........................

Re: Maniek________EUR/USD

greenstar / 2009-04-29 08:20 / Pogromca jeleni
męczący dzień był, konsolidacja i jeszcze zabawa z naszym złotkiem....................

Re: Maniek________EUR/USD

greenstar / 2009-04-29 08:23 / Pogromca jeleni
drugi dzień nie wchodzę na pare eur/usd.......................nie czuję tego wzrostu kursu...............poprzyglądam się

Re: Maniek________EUR/USD

greenstar / 2009-04-29 08:30 / Pogromca jeleni
mam dziwne wrażenie, ze tylko w Japoni nie razsują wskażników, reszta świata wesoła twórczość od kreatywnej księgowości zaczynając.Dziś wstepne dane o pkb za i kw w Stanach,- a że są wstępne mogą trochę ściemnić - potem zrobic najwyżej rewizję w dół.....................tak to wyglada

Re: Maniek________EUR/USD

greenstar / 2009-04-29 08:55 / Pogromca jeleni
zostawią na niezmienionym poziomie,nawet ta ujemna sprzedaż za marzec r/r nie przeszkodzi ,trochę to niekonsekwentne dzialanie.........................bo skoro niby wg nich zloty ma się umacniać.............to dlaczego argumentuja pozostawienie stóp obawą o zlotego? NA gpw może dziś trochę bujac - wyniki bankow........)))))))))).............średnio o 50% mniejsze zyski a BPH za i kw strata.................chociaż wszystko można przedstawic pozytywnie np straty mniejsze niż oczekiwano i takie tam.........

Re: Maniek________EUR/USD

greenstar / 2009-04-29 08:59 / Pogromca jeleni
manius...dziś na parze eur/usd i gbp/usd trzeba chyba na ręczny sterowaniu byc - gora dół w sumie mozna parę pipsow zebrac..............konsolidacji ciąg dalszy........

Re: Maniek________EUR/USD

greenstar / 2009-04-29 09:00 / Pogromca jeleni
czekać.........................hahahaha.................witaj

Re: Kibic___EUR/USD

greenstar / 2009-04-29 09:15 / Pogromca jeleni
czytalam, ze lubisz metal..................ja też - w sumie nie mialam wyjścia, mąz tylko tego słucha)...................proponuje na dobry początek trochę Metaliki " Nothing else matters

Re: MAKS_____EUR/USD

greenstar / 2009-04-29 09:20 / Pogromca jeleni
tak - wlasnie zamknelan na gbp/usd na poziomie 1.4696.....z 1.4723..........trochę wpadło pipsow.......moze bym się nie zdecydowala sama ale fx feak dał dobry przepis.
greenstar / 2009-04-29 11:15 / Pogromca jeleni
teraz to mnie MF rozbawil do łez.............po kwietniu deficyt budżetu nie powinien przekroczyć 16 mld zl................................a w budżecie zapisano......18 mld..................

Re: bax--------------waluty do kobiet

greenstar / 2009-04-29 11:15 / Pogromca jeleni
cd .na caly rok..............

Najnowsze wpisy