Forum

Komentarze użytkownika "greenstar"

Komentarze użytkownika: greenstar

Re: do tary

greenstar / 2009-05-03 22:11 / Pogromca jeleni
to zależy jak będą się zachowywały gieldy w najbliższym czasie. Jeżeli będą w dalszym ciągu rosly i do tego cena ropy będzie rosla - to czekac........mozliwa jest też dłuzsza konsolidacja, czyli bez znacznych ruchow w dół i w górę Wedlug mnie najniższy kurs na usd/pln to 3,26 - 3,20 a na eur/usd 4,25 - 4.20 to na ten moment..............oczywiście pewna nie jestem bo sprawy mogą sie potoczyć inaczej i kurs może jeszcze bardziej spaść.......................tutaj 'nie ma mocnych'.................................hahahaha

Re: SIEROTA___________do BIDNYMANIAEK

greenstar / 2009-05-01 12:30 / Pogromca jeleni
witam,
Z tego wynika, ze scenariusz niczym z 'Matrix'., Pozostaje obserwowac, choć tak mnie kusi gbp/usd..............ale obiecalam sobie, ze przerwa...................

Re: SIEROTA_________________do KLUBU

greenstar / 2009-04-29 23:55 / Pogromca jeleni
nie ma usprawiedliwienia.................................................dobranoc

Re: do sieroty

greenstar / 2009-04-29 23:35 / Pogromca jeleni
zwyczjnie wszedł z biegu - czytał pobieznie, i nie doczytał..........................sierotko...........to nie twój problem.......................poziom adrenaliny był wysoki, zmeczenie po całym dniu, dezorintacja tez jak wiesz podpuchy i wywalanie z pozycvji nagminne...................takie czasy

Re: SIEROTA____do KLUBU____EUR/USD_wazne

greenstar / 2009-04-29 23:00 / Pogromca jeleni
i jeszcze jedno - przeczytajcie uważnie SIEROTĘ w tytule................oczywiście wasza decyzja.........................................SIEROTKO DOBRANOC

Re: SIEROTA____do KLUBU____EUR/USD_wazne

greenstar / 2009-04-29 22:20 / Pogromca jeleni
to pewnie Metalica nam farta pryniosla...............................dobrej nocy.......

Re: BAX milej nocy dobranoc

greenstar / 2009-04-29 22:18 / Pogromca jeleni
dobranoc, jutro też mam sprawy do zalatwienia....................jezeli wieczorem nie zaglądnę to milego wypoczynku życzę.........................................

Re: bax do sierotki

greenstar / 2009-04-29 21:51 / Pogromca jeleni
to znaczy bylo więcej szczęści niż rozumu,.....i w dodatku zarobiliśmy........hahahahah

Re: bax do sierotki

greenstar / 2009-04-29 21:46 / Pogromca jeleni
ale.................pod decyzję EBC to z pewnością nie będę grać.................bo jak zwykle zamylą......................

Re: bax

greenstar / 2009-04-29 21:44 / Pogromca jeleni
bax.jak wiesz ja jechalam na poludnie i zamknęłam wcześniej...czekalam i jak zobaczyłam, ze leci na dół to też się podłączyłam a sl nie ustawialam...........bo i tak siedzę przy kompie...............fakt jest taki, że czułam iz, nic ze stopami nie zrobią.............bo nie mają co obniżać..............tzw dodruk też nie wchodzil w grę...........liczyli na cuda i się przeliczyli..........................

Re: bax do sierotki

greenstar / 2009-04-29 21:20 / Pogromca jeleni
bax - tak a propos...to sierota cytowal moje słowa............i chyba się nimi zasugerowaleś.....................hahahahahah

Re: bax do sierotki

greenstar / 2009-04-29 20:36 / Pogromca jeleni
sierota cośc pisze żeby dalej na poludnie......................w innym wątku

Re: bax do sierotki

greenstar / 2009-04-29 20:34 / Pogromca jeleni
baxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx niech ktoś go zwiąże......................

Re: bax do sierotki

greenstar / 2009-04-29 20:30 / Pogromca jeleni
bax wychodz jak zarobiles..........................chyba to nie jest malo.a potem fixing i męczarnia................

Re: SIEROTA_____do KLUBU EUR/USD

greenstar / 2009-04-29 20:29 / Pogromca jeleni
wujo - jeżeli włączam ............to bez glosu........hahahah

Najnowsze wpisy