Forum

Komentarze użytkownika "greenstar"

Komentarze użytkownika: greenstar

Re: irons45 dzis przemowa SKRZYPKA

greenstar / 2009-07-20 16:41 / Pogromca jeleni

Łalet.

tak.......od razu chce sie zyc po przeczytaniu twoich merytorycznych postow..........
hahahahahahaha..............

Re: GREEN....... EUR/USD - 20.07

greenstar / 2009-07-20 08:39 / Pogromca jeleni
Niemcy Inflacja PPI czerwiec oczekiwano0.5% m/m -4.1% r/r poprzednia wartośc.0% m/m -3.6% r/r...........wartośc miejsza od oczekiwań rynku 0.1%

ttp://www.nytimes.com/2009/07/20/business/20bank.html?_r=1&ref=business
CIT Is Said to Obtain Urgent Loan to Prevent Bankruptcy

Niemiecki Hipo-Real-Estate ..potrzebne...10 bln eur....... aby przetrwać

GREEN....... EUR/USD - 20.07

greenstar / 2009-07-20 08:17 / Pogromca jeleni
Na eur/usd.......do momentu az paranie przekroczy poziomu 1,4195 - to tendencja na spadki, jezeli trwale przekroczy ten poziom to mozliwe wzrosty do do 1,4338 , Jezeli poziom 1,4190 - 1,420 zostanie obroniony to mozliwy spadek do okolic 1,400....uwaga tez na poziom 1,4150. i 1.4102 ...
rynek nerwowy w oczekiwaniu na wystąpienie Bena:))

Re: Koniec euro - wobec USA nic nie znaczymy

greenstar / 2009-07-20 07:58 / Pogromca jeleni

| Elendir [ Łowca czarownic ]

dobra...juz poniedzialek............dośc tych niedzielnych wypadow na forex...............

ps.milo bylo....ale sie skonczyło
ps2.................chyba , ze znasz opory i wsparcia chociaz na jedej parze walutowej........to mozemy pogadac.......hahahahahah

Re: SIEROTA__do GREEN

greenstar / 2009-07-19 00:25 / Pogromca jeleni

milego weekndu:)


nie znam tych zasad........ ....... musi byc to faktycznie trudne skoro budzi taki entuzjazm..............wiele lat treningu i pasji...............ale koń ...twierdze, ze i tak kumaty:))


dla mnie najpiękniejsze sa "dzike."..... konie......

dobranoc:)

Re: SIEROTA__do GREEN

greenstar / 2009-07-19 00:10 / Pogromca jeleni
hahahaha..............niesamowite.nie wiem ile sily w udach ma Stacy Westfall ......hahahha .....moze to kwestia treningu.....hahahahha...ale kon kumaty widać:))

Re: SIEROTA__do GREEN

greenstar / 2009-07-19 00:04 / Pogromca jeleni
sprawdze.jeszcze raz........hahahahaha

Re: SIEROTA__do GREEN

greenstar / 2009-07-18 23:53 / Pogromca jeleni
no...............:)...................................piękne hamowanie i cofanie.........:))...
Kon przepiekny, i widac, że to on rządzil na tym wybiegu:))

ps.......probowalam skojarzyć motyw muzyczny.......ale nie udalo sie:......za duży halas:))

Re: .?. do faja59

greenstar / 2009-07-18 22:22 / Pogromca jeleni
bawcie się dobrze.............. .........dobrej nocy:))

Re: Koniec euro - wobec USA nic nie znaczymy

greenstar / 2009-07-18 22:17 / Pogromca jeleni
Black jack.piszesz o tzw nowej klasie sredniej ,.z pewnością jest taka grupa w Chinach ale smiem twierdzic, Ze w porownaniu z z mionami Chińczykow, ktorzy pracują w fabrykach, po 2- 3- zmiany za tzw miskę ryzu, jest to niereprezentatywna grupa bo stanowi maly procent w ogole ludności Chin. I dlatego uważam, że t
" Chinolki kupujace sobie nowe kiecki" nie są w stanie pobudzi pobytu wewnętrzego Chin.

Re: .?. do faja59

greenstar / 2009-07-18 21:42 / Pogromca jeleni
@ wujo.. .to się nie nadaje na forum:))

Re: .?. do faja59

greenstar / 2009-07-18 21:29 / Pogromca jeleni
Morcheeba, Enya, Zakk... Ozi............najlepsi ............. a Yello......rewelacja

ja dziś jestem z polską muzą i jestem pod wrażeniem grupy happysad.......................posluchajcie tego nagrania - ..............a tekst.....masakra. .............:))

http://www.youtube.com/watch?v=5BZc2sDYCYM&feature=related

Re: Nowelizacja polskiego deficytu

greenstar / 2009-07-18 20:48 / Pogromca jeleni

wiesz Green chlopcy z Happysad'u śpiewają prawdę

i do tego niezle grają:)).........i te dwa nagrania to najlepszy komentarz do tematu wątkui...............ale nie powiem ,............................ plantacja w wannie i choinka...................robia wrażenie...........................dawno się tak nie usmialam...choc temat nie do smiechu.czyli.tzw glupawka:))..........
ps pozdrawiam.....:))

Re:jedyny komentarz

greenstar / 2009-07-18 08:52 / Pogromca jeleni
http://www.youtube.com/watch?v=kNgwWDTQcVI&feature=related

biorąc pod uwagę profesjonalizm naszych fachowcow w tej dziedzinie bardziej zaszdne wydaje sie drugie rozwiązanie:))
http://www.youtube.com/watch?v=yP7IfJUJSL4&feature=related

hahahahahahahahahahahahahahahahaa

ps zdolna mlodzież:))

Re: Maniek __Do ekipy :)

greenstar / 2009-07-17 23:31 / Pogromca jeleni
http://www.youtube.com/watch?v=p8jJ1ORIOes&feature=related
to na droge:))
ps..............bidnymaniek........nie wiem ja Ci to napisac ale pogoda byla......................... ale sie......zmyła........ hahahahahah doslownie..........burza taka jak w W-wie..........ale do rana się wypogodzi................................i atmosfera nie będzie taka duszna................trzym sie fal:))

Najnowsze wpisy